Hana Jechortová, alergolog Plzeň

MUDr. Hana Jechortová

Uložit

Alergolog Více

21 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vejprnická 56, Plzeň
Ordinace alergologie a imunologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace alergologie a imunologie

K paní doktorce chodím již několik let a vždy je vše naprosto v pořádku. Její přístup je super a při objednání Vás objedná klidně ještě ten den, nemá žádné dlouhé čekačky a vždy je milá. Sestřička taktéž.


V
Ověřeny pacient

Perfektní přístup k pacientům. Vstupní vyšetření provedla důkladně, vše mi hezky vysvětlila. Jsem spokojen.


Ve vztahu k mým alergickým potížím jsem s léčbou a přístupem paní doktorky spokojená. Jen mě zarazila její nejasná odpověď, když jsem se ptala na první pomoc při silné alergické reakci u dětí.


Jsem velmi spokojena - příjemné jednání,vždy mi pomůže -mohu jen doporučit


U paní doktorky se léčím už dlouho a nikdy jsem neměl problém se špatným přístupem. Rozhodně nevěřím nějakým kecům o použití starých jehel apod. Asi jde spíš o sondu do duše některých "pacientů", než o cokoliv jiného. Každopádně vím, že u mě byl přístup vždy korektní a léčba, pokud se držím doporučení a léků, zabírá. Víc nemám co dodat.


Byla jsem příjemně překapená.Nebyla jsem pacientkou paní doktorky/nebydlím v Plzni/ a přesto mi odpověděla na email,ve kterém jsem popsala své obtíže,Poradila mi, byla jsem u ní i na vyšetření,obtíže se povedlo hodně zmírnit.někdy je sice plná čekárna,jako letos v létě,ale ráda si počkám Určitě doporučuji.


Musím opět napsat pochvalu paní doktorce.Zase je tady sezona alergií a tak jsem musela paní doktorku navštívit.Moc příjemná,milá - prostě z mé strany maximální spokojenost.


S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti,co se týká rady po telefonu,tak i v přímém jednání.Myslím,že je jedna z mála,která mi vždy uklidní a vysvětlí jak postupovat,aby se mé potíže zlepšily.Za dobu co ji navštěvuji se moje problémy s alegrgickou rýmou podstatně zlepšily.


Ověřeny pacient

S paní doktorkou Jechortovou mám pouze perfektní zkušenosti. Nejsem alergik od dětství, potíže se objevily před pár lety. Navštěvoval jsem opakovaně jinou alergoložku, která mi oznámila druh alergie, na kterou jsem dostal léky - zcela bez efektu. Po doporučení k MUDr. Jechortové, jsem se konečně dočkal úlevy. Diagnostikovala jiný druh alergie, jiné léky... Okamžitě jsem pocítil úlevu. Nyní, vždy, když k alergické reakci dojde, vím jak s tím pracovat. Paní doktorka je navíc velice vlídná žena, která na pacienta zapůsobí také lidsky. O tom, že je to výrazně elegantní dáma, která vyzařuje na první dojem vysokou odborností je zde asi zbytečné psát. Navíc jsem se u ní vždy setkal s perfektním smyslem pro vysvětlení nemoci a značnou trpělivostí. Narážkám typu reklamních předmětů nerozumím, vy jste se již setkali s jakoukoliv (nejen alergologickou) ordinací, kde není přeletáčkováno...??? Autoři podobných irelevantností zřejmě spí a proberou se vždy jen u MUDr. Jechortové, aby si to s tím pylem "vyřídili". Když alergie nemizí, vyřiďte si to s lékařem - hloupé. Jinak proti gustu žádný dišputát, ale já dávám jednoznačně palec nahoru (levačkou i pravačkou).


Dobrý den k paní doktorce chodím již pět let a jsem velmi spokojen. Přišel jsem s dost velkými alergickými potížemi a momentálně užívám léky jen při potížích a jsem v pohodě. Doporučuji velmi ochotná a navíc hezká ženská.
Daniel


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti