MUDr.

Hana Jechortová

Alergolog

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • V

  Perfektní přístup k pacientům. Vstupní vyšetření provedla důkladně, vše mi hezky vysvětlila. Jsem spokojen.

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Jan Traxmandl
  Jan Traxmandl
  Alergolog
  Skrétova 47, Plzeň

  Ester Seberová
  Ester Seberová
  Alergolog
  Husova 18, Plzeň
  Perfektní přístup k pacientům. Opravdu důkladná kontrola. Lidský přístup a kvalitní vysvětlení. Spokojenost. Doporučuji… Více

  Petr Panzner
  Petr Panzner
  Alergolog
  Erbenova 4, Plzeň
  Jsem rád, že jsem v péči tohoto odborníka. Děkuju. Pavel Více

  Jaroslava Krčálová
  Jaroslava Krčálová
  Alergolog
  Čechova 2641/44, Plzeň

  Eva Mračková
  Eva Mračková
  Alergolog
  Karoliny Světlé 1, Plzeň
  My máme jen dobré zkušenosti chodila jsem s oběma chlapci k paní doktorce několik let až do dospělosti,mile a s… Více

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  4.5

  Obecné skóre
  20 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • V

   Perfektní přístup k pacientům. Vstupní vyšetření provedla důkladně, vše mi hezky vysvětlila. Jsem spokojen.

  • Ve vztahu k mým alergickým potížím jsem s léčbou a přístupem paní doktorky spokojená. Jen mě zarazila její nejasná odpověď, když jsem se ptala na první pomoc při silné alergické reakci u dětí.

  • Jsem velmi spokojena - příjemné jednání,vždy mi pomůže -mohu jen doporučit

  • U paní doktorky se léčím už dlouho a nikdy jsem neměl problém se špatným přístupem. Rozhodně nevěřím nějakým kecům o použití starých jehel apod. Asi jde spíš o sondu do duše některých "pacientů", než o cokoliv jiného. Každopádně vím, že u mě byl přístup vždy korektní a léčba, pokud se držím doporučení a léků, zabírá. Víc nemám co dodat.

  • Byla jsem příjemně překapená.Nebyla jsem pacientkou paní doktorky/nebydlím v Plzni/ a přesto mi odpověděla na email,ve kterém jsem popsala své obtíže,Poradila mi, byla jsem u ní i na vyšetření,obtíže se povedlo hodně zmírnit.někdy je sice plná čekárna,jako letos v létě,ale ráda si počkám Určitě doporučuji.

  • Musím opět napsat pochvalu paní doktorce.Zase je tady sezona alergií a tak jsem musela paní doktorku navštívit.Moc příjemná,milá - prostě z mé strany maximální spokojenost.

  • S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti,co se týká rady po telefonu,tak i v přímém jednání.Myslím,že je jedna z mála,která mi vždy uklidní a vysvětlí jak postupovat,aby se mé potíže zlepšily.Za dobu co ji navštěvuji se moje problémy s alegrgickou rýmou podstatně zlepšily.

  • S paní doktorkou Jechortovou mám pouze perfektní zkušenosti. Nejsem alergik od dětství, potíže se objevily před pár lety. Navštěvoval jsem opakovaně jinou alergoložku, která mi oznámila druh alergie, na kterou jsem dostal léky - zcela bez efektu. Po doporučení k MUDr. Jechortové, jsem se konečně dočkal úlevy. Diagnostikovala jiný druh alergie, jiné léky... Okamžitě jsem pocítil úlevu. Nyní, vždy, když k alergické reakci dojde, vím jak s tím pracovat. Paní doktorka je navíc velice vlídná žena, která na pacienta zapůsobí také lidsky. O tom, že je to výrazně elegantní dáma, která vyzařuje na první dojem vysokou odborností je zde asi zbytečné psát. Navíc jsem se u ní vždy setkal s perfektním smyslem pro vysvětlení nemoci a značnou trpělivostí. Narážkám typu reklamních předmětů nerozumím, vy jste se již setkali s jakoukoliv (nejen alergologickou) ordinací, kde není přeletáčkováno...??? Autoři podobných irelevantností zřejmě spí a proberou se vždy jen u MUDr. Jechortové, aby si to s tím pylem "vyřídili". Když alergie nemizí, vyřiďte si to s lékařem - hloupé. Jinak proti gustu žádný dišputát, ale já dávám jednoznačně palec nahoru (levačkou i pravačkou).

  • Dobrý den k paní doktorce chodím již pět let a jsem velmi spokojen. Přišel jsem s dost velkými alergickými potížemi a momentálně užívám léky jen při potížích a jsem v pohodě. Doporučuji velmi ochotná a navíc hezká ženská.
   Daniel

  • jezdim do Plzne za doktorkou uz 20let,je moc pečlivá,všechno mi vysvetlí,hráju i fotbal a nejsem dušný,doporučuji Petr