Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Velká Hradební 47, Ústí nad Labem
Kožní sanatorium spol.s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient

Před pár lety jsem paní doktorku navštívila s tehny dvouletým synem. Po celém těle mu vyskákala svědivá vyrážka. Po vstupu do ordinace paní doktorka aniž by odpověděla na pozdrav už natahovala ruku na poplatek. Pak nás tam nechala dlouho stát a naproto nás ignorovala, asi po 10ti minutách se nám neochotně začala věnovat. Vlastně tak nějak bez nás probíhalo celé vyšetření, jediný s kým komunikovala byla sestra. Na všechno se jí ptala a dokonce i konečný verdikt jí musela potvrdit. Říkala jsem si kdo je tu vlastně doktorka? Poté co prohlásila, že pokud malému vyrážka do 14ti dnů nezmizí půjde pod skalpel, víckrát nás už neviděla. Vyléčili jsme se sami i když to trvalo asi měsíc. Rozhodně se mi tato lékařka nezdá jako odborník na svém místě. Asi podle nálady nebo jak se vyspí. Mé zkušenosti s ní jsou bohužel velice špatné.

D
Ověřeny pacient

Pokud z vás na první pohled kůže neodpadává, je zájem p. doktorky na řešení problému malý.

N
Ověřeny pacient

Absolutní neochota o pacienta jak u doktorky tak u sestry. Vyhíbejte se této ordinac, jedině tak se snad začnou chovat k pacientům jako k zákazníkům.

N
Ověřeny pacient

Absolutní neochota k pacientovi jak u doktorky tak u sestry. Vyhýbejte se této ordinaci, jedině tak se snad začnou chovat k pacientům, jako k zákazníkům.

Pani Doktorka Buchceva me zdravotne nepomohla odbyla me a napsala jen mast ktera mi nepomohla, prosila jsem ji o testy ale ona mi rekla ze neexistujou , pritom jsem si zjistila od jine doktorky ze se delaj testy.

Paní doktorka je docela prima a má přehled.Snaží se lidem pomoci a vyřešit jejich problém.Co mě trochu vadí, že pořád kouká do svého PC !Jako pacient mám nepříjemný pocit.
Co se týká setřičky - ona pouze plní to, co jí nařídí lékař.Pokud lékař nechce vzít lidi navíc, sestra za to nemůže.Mě je sestřička příjemná.Pokud něco potřebuji, vždy se mi snaží pomoc, hezky mi vše vysvětlí.Jsem vcelku spokojený.

Ověřeny pacient

Paní doktorka mi velice pomohla, pomohla mi s něčím co už jsem spoustu let vzdávala.Této paní doktorce patří můj největší dík!!!!Díky ní žiju plnohodnotný život!Všem jí vřele doporučuji, je opravdu skvělá.I setřička je skvělá!Moc vám oběma díky!

Ověřeny pacient

Je prorfesionál jakých je u nás na Severu hodně, hodně málo.
I přes svůj pokročilý věk se věnuje své praxi ,pacienta jen tak neodbude,
věnuje se mu s veškerou péčí a umem, neštítí se jako jiní na vás sáhnout
i když vyrážka vypadá hodně ošklivě , pohladí po duši i poradí co a jak .
Má ty nejlepší zkušenosti a stále se učí . Mohu jen doporučit! V.Š. Most

Nejlepší kožní s jakou jsem se kdy setkala, profesionál!!!

M

MUDr.Duchková je zodpovědná lékařka a odbornice na slovo vzatá. K pacientům je vlídná a citlivá.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti