Boženy Němcové 54, České Budějovice
Nemocnice České Budějovice, a.s. (mapa)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Paní doktorka Černá, velice milá, ochotná, vlídná, chápavá a slušná. Prostě profesionál. Jsem moc rád, že jsem na ambulanci natrefil zrovna na ní. A ačkoli jsem si připadal jako naprostý exot (navíc ještě s úzkostí z lékařů a nem. prostředí), přežil jsem to. :-) Byl jsem na ambulanci ještě asi 3x a vždy jsem si zjišťoval, kdy tam paní doktorka bude, abych se mohl bát o něco méně. :-) Děkuji!

Člověk by nečekal, že řekne, že se k doktorovi těší na každou návštěvu. To se ale nedá říci o paní doktorce Černé. Smekám před nadšením, odborností, umem a vřelostí paní doktorky. Již několik let mě trápí časté blokace zad a velké bolesti. Navštěvovala jsem mnohé druhy rehabilitací, 3 neurology a až paní doktorka Černá mi dokázala pomoci a nabídnout správnou alternativu.
Mnohokrát děkuji za takovou snahu a neuvěřitelnou ochotu a touhu člověku pomoci.
S vřelým poděkováním a přáním všeho dobrého paní doktorce,
Jitka Konvičková