Ordinace klinické logopedie

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí
Ordinace klinické logopedie
Stacionář dr.Bláhovce, Smrková 23, Plzeň

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Katastrofa. Arogantní ženská, která neumí pracovat s dětmi. Celou dobu návštěvy řešila tiskárnu, stěžovala si, jak byla drahá a neumí ji nastavit. ,,Velmi nápomocná”!

Umístění: Ordinace klinické logopedie Jiný

Paní logopedka působí naprosto arogantně. Od prvního dne se moje dcera bála cokoli říct, aby ji paní logopedka nevynadala. Ve chvíli, kdy jsem se snažila vysvětlit,že se dcera boji mi bylo řečeno ať jsem zticha a žádným způsobem nezasahuji do sezení. Nějaká pochvala od paní logopedky v žádném případě nehrozí. Když jsme po 3 týdnech nemoci, kdy dcera měla léky na podporu lepšího dýchání a nebyla tedy schopna logopedii trénovat nám paní logopedka řekla, že moje dítě absolutně nic neumí a,že já jsem hrozná matka,která nedokáže své dítě naučit mluvit. Vše před moji dcerou. Je to 2 měsíce a dcera stále chodí a říká,že mě má ráda a,že nejsem hrozná matka. Nechápu jak si tohle může vůbec někdo dovolit. Nikdy víc!!!!

Umístění: Ordinace klinické logopedie vada řeči 5leté dcery

Po dnešní návštěvě u Mgr.Boříkové jsem ihned po příjezdu domů dceru přeobjednala jinam!
Takže já po naší jediné, a poslední návštěvě mohu říci, že paní je chaotická, zmatečná, nikoho nepustí ke slovu a také je velice arogantní. Například při půlhodinovém psychologickém vyšetrování jsem si dovolila vstoupit do děje slovy, že ji malá už vůbec nevnímá,neposlouchá (abych ozřejmila, že není hluchá,jak trvdila a poté nás i poslala na vyšetření sluchu), jen že už neudržela pozornost, a paní logopedka naprosto nepřiměřeně a velice ostře "vyjela", před dítětem, že budu vykázána a že jí "musím poslouchat" . Doslova! A dál si vyškrtávala nesplněná políčka ve svém formuláři. Neuměla vysvětlit vůbec nic, jen neustále zdůraznovala, jak velká odbornice v oboru je. Po lidské stránce naprosto selhala a její jednání a umění práce s lidmi je minimální. Pominu-li základní lidskou slušnost a slušné lidské chování. Také je velmi ukřičená a její přítomnost rozhodně není příjemná pro práci s malým dítětem . Takže za mě rozhodně NE. Benadová

Od mala mám trochu problémy s plynulostí řeči, které se v posledních letech zhoršily. Teprve před půl rokem mě napadlo zkusit logopeda. Mé dosavadní informace o logopedii byly prakticky nulové. Netušila jsem nic o existenci klinické logopedie a domnívala se tedy, že se tento obor týká především malých dětí, které potřebují trochu upravit svoje dětské patlání. Ostatně i já sama jsem tam jako malá chodila s písmenky r nebo ř, byť můj hlavní problém zůstal tehdy nejspíš nepovšimnut. Paní magistra mě však hned při první návštěvě vyvedla z omylu. Pečlivě si mě vyšetřila a udělala podrobnou anamnézu. Během následujích týdnů následoval dril nového rytmu řeči. Vše mělo svůj přesný postup a přestože jsem na to zpočátku koukala trochu skepticky, brzy zjistila, že přesně tohle je na mou rychlou a překotnou mluvu to pravé. Paní magistra však neřešila pouze rytmus řeči. Zaměřila se i na barvu řeči, mimiku a vše, co se slovním projevem souvisí. Přestože je to běh na dlouhou trať, tak už nyní vidím první větší výsledky. Najednou si uvědomuji, jak mi tahle zdánlivá drobnost komplikovala život. Ještě mě čeká spousta práce a bude z velké části i na mně, jestli se mi podaří dosáhnout vytyčeného cíle. Už teď ale mohu napsat, že jsem nemohla narazit na nikoho lepšího. Paní magistra je totiž jednoduše nepřekonatelná - má spoustu znalostí i zkušeností, které získala mj. během svého působení v nemocnici a dokáže je dobře zúročit v praxi. Kromě toho má něco, co se jen tak naučit nelze nikde - skutečný zájem o pacienta.
Narozdíl od některých anonymů na této stránce nemám problém se podepsat celým jménem. Lenka Vařeková

Paní logopedka je zřejmě slabší nervové soustavy. Chování s jakým jsem se u ní setkala nemá obdoby. Arogantní, ukřičená a mnohdy i vulgární. Podle toho jakou má zrovna náladu se odvíjí
i hodnocení dítěte, zda pokročilo či nikoliv. TATO OSOBA NEUMÍ JEDNAT S LIDMI, NATOŽ PAK S DĚTMI !!!!!!

Souhlasim s nazozem tech, kteri hodnoti cinnost pani Borikove velmi slabe, nebo nedostatecne. Mam naprosto stejny nazor. Po peti navstevach, ktere trvaly vzdy jen 10 min jsem zjistila, ze ztracime cas! Vykon,ktery si na ZP vykazovala mel byt vzdy provaden 45 min. a nepochybne ji vykazany vykon ZP uhradila. Po upozorneni na to, ze kazda terapie by mela trvat 45 min. okamzite byla jeji reakce velmi arogantni, az sprosta! Doporucuji vsem, aby si takovy '' Profesionalni pristup'' nenechali v zadnem pripade libit a stezovali si na sve ZP. Pani Borikova to v zadnem pripade nedela zadarmo - hradite si to sami cestou vasi ZP.

Paní Boříková stanovila diagnózu závažné vývojové vady, aniž slyšela dítě mluvit. Když se konečně dostalo ke slovu, došla k tomu, že porucha je lehká, odstranitelná za pár měsíců. Během návštěv se více soustředila na líčení svého soukromí, s dítětem pracovala minimálně. I když jsme museli chodit každý týden, ani nevěděla, jak se jmenuje. Když jsem se po pár měsících dovolila zeptat na další postup, byla jsem arogantně "seřvána" před dítětem, rodiče nebudou do ničeho mluvit, když se mi to nelíbí (to bych si vůbec nedovolila říct), tak můžu táhnout jinam.
S odstupem roku jsem ráda, že to tak dopadlo. Nová paní logopedka 20 minut plně pracuje s dítětem a já nemusím poslouchat soukromé problémy.

Chtěla bych paní logopedce poděkovat, s její pomocí se syn přes počáteční velké nesnáze naučil správné výslovnosti. Vážím si zejména profesionálního přístupu, vlídného jednání a cenných rad v předškolní přípravě. Zemanová

Chtěla bych paní logopedce poděkovat, s její pomocí se syn i přes počáteční velké nesnáze naučil správné výslovnosti. Oceňuji profesionální, vlídný přístup a rady stran předškolní přípravy. Zemanová

chtěl bych vyslovit uznání paní mgr.Boříkové,docházel jsem k ní se svou dcerou Bronislavou,velmi klidně vlídně a ochotně s vysokou profesionalitou se jí vždy věnovala,nevšední vstřícnost projevila i k
mým dotazům,které nebyly vždy příjemné,do
datečně se omlouvám,děkuji Hubert Přikryl