Komenského 224/1, Mikulov
Neurologická ambulance (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Pani doktorka je sice usměvava a vyslechne vás ale k čemu to je když vás s vážným problemem nepošle na vyšetřeni a pošle vás domu.Vše je jen o penezích je to smutne ale je to tak.

Paní doktorka Běhůnková je velmi sympatická, profesně zdatná, příjemná a inteligentní žena, které si velice vážím. Dokáže naslouchat a pomoci. Takových lékařů by mohlo být podstatně více.

Paní doktorka Běhůnková je skvělá lékařka, kterou obdivuji nejen pro její profesní zdatnost, ale také pro empatii, kterou má pro své pacienty. Tomu, koho má v ordinaci, věnuje veškerou pozornost a snaží se každému opravdu pomoci.

Paní doktorka mi dovede vždy pomoct.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám RS , mám za sebou čtyři léčby ale všechny vysazeny pro nesnášenlivost. Teď dva a půl roku beru solumedrol , měsíčně 4 dny za sebou po 250 gr tedy 1000gr v kapačkách za čtyři dny. Chci vysadit úplně , musím snižovat dávky nebo mohu vysadit hned. Děkuji Markéta

Kortikoidy vždy musíte vysazovat postupně .

MUDr. Hana Běhůnková