K paní doktorce chodím již řadu let. Přístup k pacientovi ať už ze strany lékařky nebo sestřičky je velmi profeseionální a příjemný. Nikdy jsem se nesetkala s žádným problémem.

Purkyňova 1849, Česká Lípa
Odborný kožní lékař (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

F

přišel jsem s popáleninou a s doporučením obvodního lékaře a sestra mně ani k lékařce nepustila, protože jsem nebyl objednán. Na konstatování že za 14 dnů již nebudu lékařku potřebovat mi sestra řekla že to se nedá nic dělat.
Paní doktorka může být zlatá, ale ....

Má zkušenost pokaždé velmi dobrá. Paní dr. je ochotná, vstřícná a má lidský přístup. Pečlivá, důsledná. Za sebe jedině doporučuju. Kéž by bylo více takových lékařů.

Děs a hrůza! Doktorka neodliší alergickou nebo infekční výrážku od kamarích kousanců! Namísto toho, aby poslala dceru na výšetření nebo odběry, poslala ji domu s mastíčkou na mazání a výrokem, že výrážka vypadá jako kousnutí komárů! Na následný telefonát do ordinace, že výrážka se nezlepšuje, a zhoršuje, milá sestříčka řekla, že doktrorka dceru nepříjmě, protože už je stejně pozdě, ordinace je plná a musí se objednát na další termín... A stejně doktorka nepomůže, protože v papírech stojí - kousance od komárů!!! Upozorňuji na to, že dcera říkala, že výrážka hrozně svědivá a přetrvává měsíc, a komáry doma nejsou.
Dříve jsme ordinaci navštěvovali, sice bez problému, ale nikdy doktorka nešla do hloubky problému, vždy předepsala mastíčky a doporučení. Nikdy neposlala ani na jedno jediné vyšetření, asi z důvodu šetření nebo neschopnosti pomoct. Samozřejmě mastíčky byli vždy náležitě drahé a nikdy nepomohly. Můžu ale tady doporučit doktorku Pospišilovou, na kterou se dcera obrátila po odmítnutí dr. Hadrovou, která nejen dceru přijala bez objednání, ale hned doporučila na výšetření do nemocnice Liberec, kde byla hospitalizována na kožním oddělení.

Jak paní doktorka, tak sestřička - super. Setkal jsem se s velmi lidským a chápavým přístupem, což dnes bohužel nebývá zvykem. A přesto, že, s nepříjemnými problémy, chodím do této ordinace rád. Dávám 1 s hvězdičkou :-) jen tak dál.... Jste skvělé....

Je prostě dobra,umi naslouchat,poradit a pomoc

Výborná spolupráce s paní doktorkou, vždy velmi dobře poradí a je ochotná...málo který lékař je ochotný ...

přijemná lékařka

prijemne vystupovani,pozornost a ochota

Paní doktorka poznala na první pohled , že mám maligní melanom, přesto, že ve Vinohradské nemocnici mi řekli, že to nic není a poslali mě domů. Věnovala se mi a nyní jsem vpořádku. Děkuji jí za skutečně odborný přístup. Děkuji.

F

Paní doktorka může být zlatá, ale ....

Je prostě dobra,umi naslouchat,poradit a pomoc

přijemná lékařka