Adresa

Purkyňova 1849, Česká Lípa
Odborný kožní lékař (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
20 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
D
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již řadu let. Přístup k pacientovi ať už ze strany lékařky nebo sestřičky je velmi profeseionální a příjemný. Nikdy jsem se nesetkala s žádným problémem.
Jsem velmi spokojená!


F
Ověřeny pacient

přišel jsem s popáleninou a s doporučením obvodního lékaře a sestra mně ani k lékařce nepustila, protože jsem nebyl objednán. Na konstatování že za 14 dnů již nebudu lékařku potřebovat mi sestra řekla že to se nedá nic dělat.
Paní doktorka může být zlatá, ale ....


1
Ověřeny pacient

Má zkušenost pokaždé velmi dobrá. Paní dr. je ochotná, vstřícná a má lidský přístup. Pečlivá, důsledná. Za sebe jedině doporučuju. Kéž by bylo více takových lékařů.


A
Ověřeny pacient

Děs a hrůza! Doktorka neodliší alergickou nebo infekční výrážku od kamarích kousanců! Namísto toho, aby poslala dceru na výšetření nebo odběry, poslala ji domu s mastíčkou na mazání a výrokem, že výrážka vypadá jako kousnutí komárů! Na následný telefonát do ordinace, že výrážka se nezlepšuje, a zhoršuje, milá sestříčka řekla, že doktrorka dceru nepříjmě, protože už je stejně pozdě, ordinace je plná a musí se objednát na další termín... A stejně doktorka nepomůže, protože v papírech stojí - kousance od komárů!!! Upozorňuji na to, že dcera říkala, že výrážka hrozně svědivá a přetrvává měsíc, a komáry doma nejsou.
Dříve jsme ordinaci navštěvovali, sice bez problému, ale nikdy doktorka nešla do hloubky problému, vždy předepsala mastíčky a doporučení. Nikdy neposlala ani na jedno jediné vyšetření, asi z důvodu šetření nebo neschopnosti pomoct. Samozřejmě mastíčky byli vždy náležitě drahé a nikdy nepomohly. Můžu ale tady doporučit doktorku Pospišilovou, na kterou se dcera obrátila po odmítnutí dr. Hadrovou, která nejen dceru přijala bez objednání, ale hned doporučila na výšetření do nemocnice Liberec, kde byla hospitalizována na kožním oddělení.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Jak paní doktorka, tak sestřička - super. Setkal jsem se s velmi lidským a chápavým přístupem, což dnes bohužel nebývá zvykem. A přesto, že, s nepříjemnými problémy, chodím do této ordinace rád. Dávám 1 s hvězdičkou :-) jen tak dál.... Jste skvělé....


Je prostě dobra,umi naslouchat,poradit a pomoc


Výborná spolupráce s paní doktorkou, vždy velmi dobře poradí a je ochotná...málo který lékař je ochotný ...


přijemná lékařka


prijemne vystupovani,pozornost a ochota


K

Paní doktorka poznala na první pohled , že mám maligní melanom, přesto, že ve Vinohradské nemocnici mi řekli, že to nic není a poslali mě domů. Věnovala se mi a nyní jsem vpořádku. Děkuji jí za skutečně odborný přístup. Děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti