MUDr. Gricová Parvine

Pediatr Více

Uherské Hradiště 1 adresa

Praktický dětský lékař
Větrná 904, Uherské Hradiště

Nejhorší doktorka co znám...Empatie ji nic neříká a chování k dítěti v ordinaci katastrofa.!!!!Rodičové když dnes zjistili,že zastupuje naší hodnou paní doktorku tak odešli...Skoro všichni sní měli problém a u nás to není poprvé...Taková lékařka by neměla vůbec ordinovat...Ale já jsem ji taky svůj názor řekla a to ještě si budu stěžovat i u naší paní doktorky....

Umístění: Praktický dětský lékař Jiný

Paní doktorka je stále stejně otřesná osoba. Kdo nezažil, jak komunikuje s dospělými a ještě hůře s dětmi, tomu těžko vysvětlit. 20 let to byla moje dětská lékařka. Od té doby jsem ji neviděla. Dnes proběhlo úsměvné zděšení, když jsem na ni narazila na pohotovosti. Mám na ni z dětsvtí extrémně mnoho nesmísrně hrozných vzpomínek. Například když hulákala před plnou čekárnou lidí na moji matku, že mám asi svrab. Poslala mě s tím na kožní (obyčejný atopický ekzem samozřejmě). :))

Umístění: Praktický dětský lékař Preventivní prohlídka

Dnes jsem měla tu možnost poznat Mudr.Gricovou Parvine protože zaskakovala naši obvodačku a musim říct že tak arogantní doktorku jsem v životě nepotkala a může byt dobrá jak chce takto by se profesionál chovat neměl...tak zhnusená jsem dlouho nebyla a to co mi vykládala ve stylu ať začnu přemýšlet mozkem a že kdyz jsem šla s malým do nemocnice protože moje obvodačka uz měla zavřené tak mi řekla že je tam otravuju zbytečně že by to počkalo atd stála jsem jak opatřená a nevěděla co mám říct...jako prvorodička mám strach o své dítě to je jasné a nemyslím si že jsem zrovna nějaká ufňukaná matka ale tohle jsem fakt nečekala a připadala jsem si jako nejhorší matka na světě... takže za mě nejhorší doktorka kterou jsem potkala!!!!!

Jako mudr je dobrá i když je potřeba ji brát s rezervou.Někdy arogantně poučuje co máte dělat a příště vám za to co vám doporučí vynadá. Stejná situace - ale jiná nálada paní mudr. Rozpozná hodně nemocí, ale je to přece jen méně sympatická ženská, co nejedná v rukavičkách.Tlustí a nesportující mají špatné vstupní skóre, řekne to na rovinu.Její plus je starostlivost o pacienta i mimo její ordinační hodiny- bezplatně!!!!! Není liknavá,je svědomitá , ale taky otrlá a necitlivá.Chodím k ní už 21 let.

K paní doktorce jsem chodila prakticky od narození. Paní doktorka je velmi pečlivá, nic nepodcení a vždy se snaží najít to nejlepší východisko. To že je rázná a přísná? Je to její povaha. Jako profesionálovi jí není co vytknout. Velmi doporučuji. Škoda že není i praktický lékař pro dospělé..hned bych u ní zůstala:)

S touto "doktorkou" jsem se setkala na pohotovosti - děs a hrůza, arogantní, jen nadávala, dítěti s vysokou teplotou vyčítala obezitu, že jsme nepřivezli moč atd. atd. Nakonec jsme odjeli domů bez léků, prostě nám jen řekla, že má syn nemoc vyležet. Za 3 dny syn skončil na týden v nemocnici se zápalem plic.... myslím, že v některých případech šetření ATB není na místě a místo nadávání a povyšování by bylo lepší důkladnější vyšetření pacientů a hlavně vyslechnutí rodičů - vůbec nás nenechala domluvit, řekli jsme 3 slova a už nám skákala do řeči a byl konec, takže jsme nemohli nic říct úplně, prostě si sama skládala informace, aby mohla dát nějakou diagnozu, ale bronchopneumonii nepoznala.....

...

S pani doktorkou jsem velmi spokojena,chodim k ni ode dvou let,pecliva,vzdy ochotna, dusledna,vrele doporuciji.Jedna z mala,ktera neleci kazde nachlazeni antibiotikami.

Paní doktorka je prostě zvláštní člověk. Když mě před lety bolelo v krku a otec měl prokázáno že má v krku stafylokoka, tak mi místo požadovaného stěru z krku,paní doktorka řekla, že ho nemůžu mít, protože se jistě doma nelíbáme. A jako důvod bolesti uvedla, že je to z psychiky. Každá návštěva od mala mě stresovala a nechtěla jsem chodit k této lékařce, díky tomu mám i hypertenzi bílého pláště.
Je chválihodné, že paní doktorka šetří atb, ale až tak, že můj bratr měl pořádně nedoléčený zápal plic až měl pak kompikace. Tak nevím, všeho moc škodí i toho šetření. Jsem skutečně ráda, že jsem dospělá a nemusím už k paní doktorce chodit.

K paní doktorce jsme chodily všichni sourozenci jako děti a teď k ní chodím i s mým synem.Její chování mi nevadí,prostě taková je,ale kolikrát vás nenechá ani domluvit ohledně jakého problému k ní jdete a už má svoji diagnozu.A taky jsem četla u VZP jaké všechny vyšetření má dělat u dítětě do 1 roku a nic z toho se nikdy neuskutečnilo,žádné vyšetření sluchu,zraku,protikřivičná opatření atd.,tak nevím co si o tom mám myslet.Ale je pravda že s vámi v ordinaci stráví hodně času a snaží se poradit.Takže všechno má své pro i proti.