Gricová Parvine, pediatr Uherské Hradiště

MUDr. Gricová Parvine

Pediatr

22 názorů

Uložit


Adresa

Větrná 904, Uherské Hradiště
Praktický dětský lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
22 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický dětský lékař Preventivní prohlídka

Dnes jsem měla tu možnost poznat Mudr.Gricovou Parvine protože zaskakovala naši obvodačku a musim říct že tak arogantní doktorku jsem v životě nepotkala a může byt dobrá jak chce takto by se profesionál chovat neměl...tak zhnusená jsem dlouho nebyla a to co mi vykládala ve stylu ať začnu přemýšlet mozkem a že kdyz jsem šla s malým do nemocnice protože moje obvodačka uz měla zavřené tak mi řekla že je tam otravuju zbytečně že by to počkalo atd stála jsem jak opatřená a nevěděla co mám říct...jako prvorodička mám strach o své dítě to je jasné a nemyslím si že jsem zrovna nějaká ufňukaná matka ale tohle jsem fakt nečekala a připadala jsem si jako nejhorší matka na světě... takže za mě nejhorší doktorka kterou jsem potkala!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Jako mudr je dobrá i když je potřeba ji brát s rezervou.Někdy arogantně poučuje co máte dělat a příště vám za to co vám doporučí vynadá. Stejná situace - ale jiná nálada paní mudr. Rozpozná hodně nemocí, ale je to přece jen méně sympatická ženská, co nejedná v rukavičkách.Tlustí a nesportující mají špatné vstupní skóre, řekne to na rovinu.Její plus je starostlivost o pacienta i mimo její ordinační hodiny- bezplatně!!!!! Není liknavá,je svědomitá , ale taky otrlá a necitlivá.Chodím k ní už 21 let.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K paní doktorce jsem chodila prakticky od narození. Paní doktorka je velmi pečlivá, nic nepodcení a vždy se snaží najít to nejlepší východisko. To že je rázná a přísná? Je to její povaha. Jako profesionálovi jí není co vytknout. Velmi doporučuji. Škoda že není i praktický lékař pro dospělé..hned bych u ní zůstala:)


S touto "doktorkou" jsem se setkala na pohotovosti - děs a hrůza, arogantní, jen nadávala, dítěti s vysokou teplotou vyčítala obezitu, že jsme nepřivezli moč atd. atd. Nakonec jsme odjeli domů bez léků, prostě nám jen řekla, že má syn nemoc vyležet. Za 3 dny syn skončil na týden v nemocnici se zápalem plic.... myslím, že v některých případech šetření ATB není na místě a místo nadávání a povyšování by bylo lepší důkladnější vyšetření pacientů a hlavně vyslechnutí rodičů - vůbec nás nenechala domluvit, řekli jsme 3 slova a už nám skákala do řeči a byl konec, takže jsme nemohli nic říct úplně, prostě si sama skládala informace, aby mohla dát nějakou diagnozu, ale bronchopneumonii nepoznala.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


...


S pani doktorkou jsem velmi spokojena,chodim k ni ode dvou let,pecliva,vzdy ochotna, dusledna,vrele doporuciji.Jedna z mala,ktera neleci kazde nachlazeni antibiotikami.


Paní doktorka je prostě zvláštní člověk. Když mě před lety bolelo v krku a otec měl prokázáno že má v krku stafylokoka, tak mi místo požadovaného stěru z krku,paní doktorka řekla, že ho nemůžu mít, protože se jistě doma nelíbáme. A jako důvod bolesti uvedla, že je to z psychiky. Každá návštěva od mala mě stresovala a nechtěla jsem chodit k této lékařce, díky tomu mám i hypertenzi bílého pláště.
Je chválihodné, že paní doktorka šetří atb, ale až tak, že můj bratr měl pořádně nedoléčený zápal plic až měl pak kompikace. Tak nevím, všeho moc škodí i toho šetření. Jsem skutečně ráda, že jsem dospělá a nemusím už k paní doktorce chodit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K paní doktorce jsme chodily všichni sourozenci jako děti a teď k ní chodím i s mým synem.Její chování mi nevadí,prostě taková je,ale kolikrát vás nenechá ani domluvit ohledně jakého problému k ní jdete a už má svoji diagnozu.A taky jsem četla u VZP jaké všechny vyšetření má dělat u dítětě do 1 roku a nic z toho se nikdy neuskutečnilo,žádné vyšetření sluchu,zraku,protikřivičná opatření atd.,tak nevím co si o tom mám myslet.Ale je pravda že s vámi v ordinaci stráví hodně času a snaží se poradit.Takže všechno má své pro i proti.Mudr.Gricová Parvine


Lidé různí, názory různé. Paní doktorka Gricová je podle mého názoru člověk na pravém místě. Chodím k ní od dětství a teď k ní chodí mé děti. Nikdy jsem s ní neměla žádný problém a můžu říct, že jako diagnostik je výborná! Běžně se podobných hodnocení zdržuji.Jen chci lidem naznačit, ať se každý zamyslí nad tím, jestli alespoň z části vykonávají SVOU práci tak jako právě paní doktorka. Zameťme si každý před vlastním prahem!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti