Odborný lékař dětská alergologie
Masarykova 900, Orlová

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Odborný lékař dětská alergologie Jiný

Dobrý den,máme tu nejlepší zkušenost.Paní lékařka je velmi příjemná,ochotná a profesionální,stejně tak její sestřička,paní Karla Zálešáková,vždy usměvavá a ochotná.Děkujeme za péči.Mikovčáková Petra

Pani doktorka je skvělá! Chodím k ní od dětství uz asi 15 let a vždy nadstandartní péče a starostlivost.

K této paní doktorce chodím od dětství a nemám jí prakticky co vytknout. Má kontrola probíhá už asi 10 let stejně. Vždy mi zrekapituluje, na co mám alergii (jako bych to nevěděla, když s tím žiju :) ), pak mi zopakuje, kdy je jaké pylové období a kdy se chránit, pak přednáška o tom, že nemám mít zvíře, nemám stanovat, nemám mít nejlépe ani koberec apod. a pak se dostaneme k tomu, že mi jako vždy napíše recept na moje léky a tak se to opakuje neustále. Paní doktorka je moc milá a pečlivá, až na její mírně "pedantský" přístup mi na ní nic nevadí.

Co je ale nehoráznost, je chování sestřičky této paní doktorky. Pokaždé, co tam jdu, tak je nepříjemná, nikdy se neusmívá, když jsem byla dítě bavila se se mnou jakoby byla můj rodič. Jednou, když jsem neměla zdravotní průkazku, protože jsem ji ztratila a ještě mi neudělali novou, mě odmítla vzít do ordinace apod. (i když jsem byla jejich pacientem několik let a moc dobře věděla, že pojištěná jsem). Posledně mi dokonce vyhubovala, že jsem nebyla na kontrole rok, že jak si to představuju, že mě vyřadí z evidence, ať nezabírám místo jiným atd. (a to už mi bylo 18 let a chovala se ke mně jako k frackovi). Když jsem se jí zeptala, jestli bych tedy mohla přejít k alergologovi pro dospělé, tak mi řekla, že to není třeba, že to je stejně manžel paní doktorky, který je o pár pater výš, že tam můžu zůstat. Vzhledem k tomu, že jsem na pana Gasiora slyšela jen samé špatné odezvy, tak jsem se rozhodla zůstat. Ale pokaždé, když tam jdu, tak se musím "obrnit" proti protivné sestřičce, která je zřejmě ve stádiu syndromu vyhoření nebo co. Nejvíc mě pobavila, když mi přikázala, abych si pověsila kabát na věšák a nechodila s ním do ordinace, no to už jsem myslela, že upadnu, jak je drzá.

Tuto lékařku bych odborníkem rozhodně nenazvala. Když mi jako 12-ti letému dítěti sdělila, že místo aby si můj otec, který kouří 40 let, koupil krabičku cigaret, ať mi raději koupí oční kapky. Velice vtipné, jak to ale vysvětlit závislému kuřákovi, to mi již neřekla. Svou neschopnost mi potvrdila sdělením, že mé krční mandle jsou na pohled naprosto v pořádku, a to i přesto, že jsem byla den před jejich plánovaným odstraněním, a i jako laik jsem jasně viděla jejich dvojnásobnou velikost a hnisavé čepy způsobené zánětem. Nedoporučila bych ani největšímu nepříteli.

Paní doktorka je sice milá a občas i vstřícná, bohužel s ní však také nemám dobré zkušenosti. S alergiema se potýkám už od ranného dětství a mám pocit, že to bylo v průběhu léčby u paní doktorky horší a horší, nezabíraaly mi léky(a že jsem jich vystřídala) a nezabraly ani vakcíny, které jsem jako dítě za ne malé peníze užívala.
Vždy jsem záviděla svým vrstevníkům, kteří mi říkali o injekcích, vakcínách a lécích které jim stopnou tu krutou rýmu, běsné kýchání ze kterého je člověku do pláče a oči jako bych si do nich nalila kyselinu.
Dnes jsem již dospělá, navštěvuji paní doktorku která mi napsala nové léky a ty hned prvníma třema dávkama zabraly na výbornou.
Věřím že to může být tím, že mě tělo se posunulo metabolicky někam úúplně jinam, nebo že léky jsou na jiné úrovni. Ale stále nechápu to, že jsem za 18 let u paní doktorky nepoznala ten nejmenší posun k lepším stavům během alergické sezóny (medikaci jsem brala podtivě i díky rodičům kteří mne hlídali.
A řeči o všech těch zákazech...dnes mám psího mazlíčka a dokonce dvě morčata(ta jsou bezsrstá) a nepociťuji žádné potíže. Paní doktorka mi i naznačila že se to po porodu může zlepšit, ale dětí nemám a lepší to je akorát pod jiným doktorem s jinými léky.

S paní doktorkou nemám žádný problém, léky, které mi předepisuje na alergii mi pomáhají. Chtěla bych tohoto hodnocení využít spíše k tomu, abych ohodnotila sestru této paní doktorky. Ta je totiž neustále napružena, protivná a velmi povýšená. Když jsem jednou neměla katičku (prtoože jsem ji ztratila a novou zatím neměla), odmítla mě pustit do ordinace i když k ní chodím už nekolik let a moc dobře mě zná. Jindy mě zase pomalu seřvala za to, že si nepověsím bundu na věšák, což je podle mého názoru moje věc, když si ji chci držet v ruce. No abych to shrnula, když jdu na kontrolu, tak se děsím, jakou náladu zase sestra bude mít a vždy si kontroluju, jestli mám vše potřebné s sebou, aby neměla jediný důvod, chovat se ke mě takovým způsobem. Domnívám se, že sestra je také vizitkou doktora a tato sestra by ode mě dostala hodnocení -100%!!!

Opravdu za sebe mohu tuto lékařku doporučit...nedávno jsem se mohla přesvědčit, že nenechá nic náhodě...navíc je milá a vstřícná

PODLE TÉTO PANÍ DOKTORKY BY NEMĚL RODIČ POUŽÍVAT ŽÁDNÉ VŮNĚ,NEMÍT KOBERCE, ZÁCLONY,NEDEJ BOŽE ZVÍŘE V OKOLÍ.
TEDY VYTVOŘIT DÍTĚTI AZYL,VELMI HLOUPÉ!!!!
MOŽNÁ CHYTRÉ,TO BYCH MUSELA CÁCORKU ZAMKNOUT NA 10 ZAPADU :-)

Paní doktorka mě s léčbou mého dítěte, hodně zklamala.Je hodná,ale to je vše.Přešli jsme k jinému lékaři,který problém léčby vyřešil.U paní doktorky jsme se dlouho trápili....

Velmi dobrá, příjemná paní doktorka, rozhodně odborník na svém místě. Chodila jsem tam s oběma dětma, ty by k ní chodily nejraději stále, bohužel, jsou již dospělé.