Veterinární ošetřovna
Velká Bučina č.4, Velvary

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární ošetřovna Jiný

paní doktorka je naprosto bezkonkurenční. Milá, chápavá, ochotná, fundovaná. Ceny má přátelské. Jezdíme za ní dost daleko, ale nelitujeme.

Paní doktorka je naším "dvorním veterinářem" a stará se o celou naši početnou menažerii. Je to nejen fantastický diagnostik, ale hlavně svou práci opravdu miluje a je ochotná pomoci kdykoliv a jakkoliv. Vždy mi vyšla vstříc, když jsem potřebovala třeba ošetření v noci, pomohla na svět mým štěňatům, stará se i o prevenci a má skvělý všeobecný přehled. Naši psi se k ní nebojí chodit, ba naopak. Vymetou celou ordinaci, oskáčou paní doktorku a ještě sem tam něco vyžebrají. Mě vyhovuje velmi lidský, laskavý přístup a vzhledem k početné zvířecí domácnosti i ceny. Za sebe mohu vřele doporučit.

Pro mě ta nej, nej, nej veterinářka.... Neumím si představit, kam bych se musela odstěhovat, abych jí chtěla vyměnit.... Skvělý specialista na kočky - zná všechna plemena a co je především důležité i jejich odlišnosti.... Ví, že každé plemeno prožívá své nemoci poněkud jinak.... A navíc - svoji práci má opravdu ráda a rozhodně nešla veterináře dělat proto, aby na tom zbohatla.... Její ceny jsou mnohdy až úsměvné..... :)

Po mých předchozích nemilých zkušenostech s některými veterináři jsem na doporučení sousedů vyhledala paní doktorku.Nemá smysl opakovat veškeré superlativy, které tu byly použity. Dodávám jen, že se mnou velmi citlivě doprovodila naší dvacet let starou kočičku do kočičího nebe a trpělivě počkala až se vypláču.S našimi dalšími zvířátky ji ráda vyhledávám také. Má srdíčko a není Harpagon. Děkuji. Rosová Váňová

Také se mi moc líbí přístup ke zvířatům a odbornost paní doktorky.Nehledě na to, že je i velmi příjemná a milá.Ceny má také přijatelné a člověk nemá pocit, že si bude vymýšlet, jen aby vydělala, jak už mě potkalo u konkurence.

Moje návštěva byla u pani doktorky první a velice jsem byla spokojená. S ochotou nás přijala po skončení pracovní doby a věnovala nám maximum času. Léčba naší feny byla úspěšná a přesně určená diagnoza. Vřele doporučuji tuto ordinaci. Dále bych ráda zmínila velmi příznivé až překvapivé ceny za ošetření.
Jana Kunertová

Příjemná,milá, vstřícná, chápavá,no prostě nej nej nej -:)

Odborník jak má být, za velmi přijatelnou cenu.

Velmi schopná odbornice nejen na kočky.