Gabriela Vidímová, veterinář Velvary

MVDr. Gabriela Vidímová

Veterinář Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Velká Bučina č.4, Velvary
Veterinární ošetřovna

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní doktorka je naším "dvorním veterinářem" a stará se o celou naši početnou menažerii. Je to nejen fantastický diagnostik, ale hlavně svou práci opravdu miluje a je ochotná pomoci kdykoliv a jakkoliv. Vždy mi vyšla vstříc, když jsem potřebovala třeba ošetření v noci, pomohla na svět mým štěňatům, stará se i o prevenci a má skvělý všeobecný přehled. Naši psi se k ní nebojí chodit, ba naopak. Vymetou celou ordinaci, oskáčou paní doktorku a ještě sem tam něco vyžebrají. Mě vyhovuje velmi lidský, laskavý přístup a vzhledem k početné zvířecí domácnosti i ceny. Za sebe mohu vřele doporučit.


T
Ověřeny pacient

Pro mě ta nej, nej, nej veterinářka.... Neumím si představit, kam bych se musela odstěhovat, abych jí chtěla vyměnit.... Skvělý specialista na kočky - zná všechna plemena a co je především důležité i jejich odlišnosti.... Ví, že každé plemeno prožívá své nemoci poněkud jinak.... A navíc - svoji práci má opravdu ráda a rozhodně nešla veterináře dělat proto, aby na tom zbohatla.... Její ceny jsou mnohdy až úsměvné..... :)


Š
Ověřeny pacient

Po mých předchozích nemilých zkušenostech s některými veterináři jsem na doporučení sousedů vyhledala paní doktorku.Nemá smysl opakovat veškeré superlativy, které tu byly použity. Dodávám jen, že se mnou velmi citlivě doprovodila naší dvacet let starou kočičku do kočičího nebe a trpělivě počkala až se vypláču.S našimi dalšími zvířátky ji ráda vyhledávám také. Má srdíčko a není Harpagon. Děkuji. Rosová Váňová


M
Ověřeny pacient

Také se mi moc líbí přístup ke zvířatům a odbornost paní doktorky.Nehledě na to, že je i velmi příjemná a milá.Ceny má také přijatelné a člověk nemá pocit, že si bude vymýšlet, jen aby vydělala, jak už mě potkalo u konkurence.


J
Ověřeny pacient

Moje návštěva byla u pani doktorky první a velice jsem byla spokojená. S ochotou nás přijala po skončení pracovní doby a věnovala nám maximum času. Léčba naší feny byla úspěšná a přesně určená diagnoza. Vřele doporučuji tuto ordinaci. Dále bych ráda zmínila velmi příznivé až překvapivé ceny za ošetření.
Jana Kunertová


P
Ověřeny pacient

Příjemná,milá, vstřícná, chápavá,no prostě nej nej nej -:)


H
Ověřeny pacient

Odborník jak má být, za velmi přijatelnou cenu.


P
Ověřeny pacient

Velmi schopná odbornice nejen na kočky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti