Adresa

Interní a revmatologická ambulance
Lidická 10, Boskovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřený profil

Paní doktorka je opravdu odborník na svém místě ! V Boskovicích neznám lepšího lékaře. Mé přítelkyni velmi pomohla.Je vždy milá, vstřícná, pacientovi se věnuje doplna. Patří jí náš velký dík !!

Moc paní doktorce děkuji, ona jako jediná po dlouhých peripetiích poznala co mi skutečně je a díky ní zase normálně funguji...čekání je hodně dlouhé, ale stojí to za to, paní doktorka je opravdu odborník na svém místě:)

Ověřený profil

Paní doktorka je velice příjemná. Ale mám špatnou zkušenost. Dne 23.3. jsem byla objednána na 14 hodin. Zorganizovala jsem si práci, abych mohla odjet k lékařce. Ujela jsem 50km, v 13:50 jsem byla v čekárně. Sedla jsem do čekárny a čekala. Během hodiny čekání byli vyšetřeni 3 lidé. V 15 hodin bylo přede mnou ještě 8 lidí, spočítala jsem si, že bude trvat nejméně 2,5 hodiny, než přijdu na řadu. Během hodiny čekání se neobjevila v čekárně sestra, aby informovala pacienty, co se děje a jak se bude situace dále vyvíjet. Tak jsem to vzdala, neměla jsem ani chuť se na nic ptát, a odešla jsem. Takovéto mrhání pracovním ani osobním časem si nemohu dovolit.


U paní doktorky se obědnala moje maminka /věk 70let/na 10hodinu.Ve 14hodin stále ještě seděla /velmi trpělivě/v čekárně.Nevím jestli je to nějaký nový trend z televize - dělat z lidí blbce,ale mě se tyto praktiky vůbec nelíbí.Stále slyším jen nářek jak že jsou ti lékaři špatně ohodnoceni- já bych navrhoval báječné řešení: prozkoumat jestli vůbec ještě někoho v tom kolotoči peněz zajímá ten kdo to platí - zákazník. velmi naštvaný syn oné paní,která si nikdy nabude na nic stěžovat.


Vážená paní doktorka je odborník na svém místě.Je velká škoda, že takových lékařů není víc. Chodím k ní už ni už několik let a opravdu umí léčit.Je milá, ochotná, snaží se každému pomoct ikdyž ví že některé choroby nelze léčit,dokáže aspoň vlídným slovem potěšít. Vřele ji za vše DĚKUJI.


H

Pomohla mi,je milá.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Š

Paní doktorka je příjemná a velice ochotná.Všem ji doporučuji.A sestřička je výborná a príjemná.


J

Milá, usměvavá paní doktorka:-) Velice mi pomohla při řešení potíží s klouby, vše řeší s rozvahou a s přirozenou noblesou, legrací a úsměvem. Rozhodně doporučuji.


M

moc mi pomohla.nebýt jí,tak jsem v blázinci.moc ji děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu