Ordinace lékaře specialisty psychiatra
Žižkova třída 7, Písek

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

C

Pan doktor je nejen nejlepší psychiatr, kterého jsem kdy měla, ale je to především člověk, který se snaží vcítit do složité duše pacienta a vše mu ukázat i z jiné stránky.

Pan doktor Žahourek je velmi vstřícný, vnímavý k potřebám svých pacientů a opravdu se snaží hledat to nejlepší řešení v dané chvíli. Umí povzbudit a potěšit.

MUDR.ŽAHOUREK ,JE OPRAVDU SPECIALISTA VE SVÉM OBORU -MNOHA MY POMOHL ,SKVĚLE DOPORUČUJI .SVÝM PACIENTUM VĚNUJE VELMI VELMI DOBŘE V JIHOČESKÉM KRAJI JE NEJLEPŠÍ

Dr.Zahourek je nejlepsi psychiatr,s jakym jsem prisel do styku ve sve nemoci,s kterou se lecim uz asi pres 8 let.Je vstricny,vyslechne cloveka a neni to u nej jen o napsani leku.Pochazim z severni Moravy a ziju zde v Pisku pres 2 roky,setkal jsem se s mnoha psychiatry i na Morave i v lecebnach.Dr.Zahourka mohu jen prirovnat k jednomu psychiatru na Morave,primar psychiatricke lecebny v Opave,ktery uz neni mezi nami.Mj.prednasel psychiatrii v USA a v Kanade!Takze jemu bud velky dik za to,ze jsem v jeho leceni!Moc si ho vazim jako cloveka,lekare,profesionala.

Dobrý doktor a dobrý člověk. Naprosto potrvrzuji předchozí komentáře. Velmi si jej vážím.

Pan doktor, je velice vstřícný a vždy pomůže.

To nejdůležitější je pomoc a citlivý přístup. Velmi děkuji.

MUDr.Žahourek je skvělý lékař a skvělý člověk.Je velice přívětivý,prostě ten nejlepší. I já obdivuji jeho sílu, trpělivost, klid a pohodu s jakou přistupuje nejen k mojí osobě, ale ke všem se kterými se potkávám v čekárně ordinace. Panu doktorovi patří můj velký dík za všechnu pomoc, kterou mi opakovaně poskytl a poskytuje. D Ě K U J I ....

Velmi dobrý psychiatr, který nejen předepíše léky, ale pacientovi se věnuje.Jako psychoterapeut má skvělý úsudek díky své praxi, vždy dopředu odhadne rizika,která vám hrozí.Nechala bych ho naklonovat...

Jestli-že hledáte odorníka, který se vám bude věnovat,/v případě nutnosti/, i ve svém volném čase,je to právě dr.Žahourek.Je až neuvěřitelné, že si toto nasazení drží již dlouhá léta. Jeho klidný hlas a milá tvář Vám okamžitě pomohou k důvěře v něj.Právě on je pro mne a mnoho mých známých/kteří se u něho léčí/ naprostým naplněním "Hipokratovy přísahy".Nevím, kde bere stále sílu, ale mnohokrát mi pomohl tam, kde jsem již neveřila v pomoc.