Gynekologická ambulance
9. května V./161, Dačice

Pan doktor je úplně fantastický, chodím k němu už tak 12 let, je milí, příjemný, velice ochotný a vždy vše vysvětlí, aniž by se na Vás díval, jak na exota, jak to někteří doktoři mají v oblibě, když něčemu nerozumíte a zeptáte se. Během této doby jsem odrodila dvě děti. Nedávno jsem za ním chodila, když mi bylo špatně, myslela jsem si, že je to kvůli cystě na vaječníku, ale pan doktor se snažil a nikdy mě neodbyl, ať dobře věděl, že to nemůže být od té cysty. Udělal pro mě víc než je v jeho kompetenci, věci, které měl zařídit můj obvodní lékař. Je moc hodný a ochotný, moc moc děkuji.

Radka

Doktor Weidenthaler je opravdu profesionál, který má k pacientkám lidský přístup. Jen je mi trochu líto sestry, na kterou se tady sešlo spousta výtek. Pokud někomu vadí, že tam dlouho čeká- bohužel bude muset asi k jinému doktorovi. Akutních případů tam mají víc než dost a já sama k nim, bohužel, často patřím. Setra Bartoňová je empatická a ochotná, nikdy jsem s ní neměla nejmenší problém a pokud jdu na preventivní prohlídku nebo jen pro recept, vždy si ráda počkám.

Dlouho jsem přemýšlela, k jakému gynekologovi jít a jak jsem zjistila, nemohla jsem si vybrat lépe. Šla jsem k němu na svou úplně první prohlídku. Byla jsem celá vyklepaná, ale paní sestřička i doktor byli opravdu velmi hodní a laskaví, vše mi srozumitelně vysvětlili a já zjistila, že se opravdu není čeho bát. Pan doktor je pečlivý s lidským a milým přístupem.
Sestřička je taky moc hodná, takže moc nechápu všechny ty negativní komentáře k ní...No ale, chodím sem jen krátce, třeba za chvilku změním názor. Ale momentálně bych neměnila!

co se týče pana doktora, tak o něm mohu mluvit pouze a jen pozitivně. Kdybych se vyjádřila k sestřičce, tak bych jí viděla spíše v důchodu. Občas je velice nepříjemná. V podstatě určuje pořadí pacientek, i když jste objednaná, mnohdy ani přednost nemáte. Vím, že akutní případy mají přednost, ale co se tam děje to už je neúnosné. Sestřička vybírá nejdříve známé, a pak se občas podívá do toho jejího chaotického diáře. Můžu říct, že jsem si moc přála, aby v této ordinaci fungovalo objednání na určitou hodinu, ale přes to, že se objednáte, tam většinou sedíme i 2 hodiny, tak kde to jsme!!!! Kdyby pan doktor nebyl, tak vynikající lékař, tak bych do této ordinace již nechodila, hned bych se přeregistrovala. Ještě bych uvedla, že se mi v žádném případě nelíbí, když u sestry je více lidí, ptá se co konkrétně trápí, opakuje rodná čísla a o soukromých věcech ani nemluvě. Ke kosmetice, kterou nabízí, neříkám, že není dobrá, ale za každou cenu to někomu nutit..... . Nebylo by od věci zavést, hodiny pro odběry, recepty, těhotné, akutní případy. V této stanovené době nebrat nikoho jiného, samozřejmě, když žádný pacient není, tak není problém. Jít si pouze pro recept, který je vystaven do 5 minut a čekat 2 hodiny, tak to je nářez!!!! Je to hodně špatná vizitka, tak skvělého lékaře!!!!!!!

Příjemný doktor,profesionální péče,na sestřičku si také nemůžu stěžovat,je milá,ochotná.Jen se někdy déle čeká,ale to je prostě tím,že tam chodí hodně žen,radši si počkám tam kde sem spokojená.

Pana doktora si vážim jako profesionála s velmi lidksým a příjemným přístupem. Jsem moc ráda, že můhu chodit právě k němu. CO nechapu je proč si tam opravdu drží takovou sestřičku, nejen že je sprostá a neomalená, ale zažila jsem ji i u pár prefesních chyb a samozřejmě souhlasím s komentáři, že system obednavani ponekud troskota na systemu zapisovani pani sestricky a je tudiz pro me jeste horsi nez drivejsi cekani. Byla jsme vzdy ochotna si pockat na tohoto pana doktora - nyni se vsak musim obednavat a neeee dirve jak mesic dopradu, protoze proste pani sestricka nemuze diar otocit dale, tudiz si pak jeste do telefonu, ktery me stoji penize vyslechnu vytky, ze opet volam pozde!!!po te prijdu na smluvenou hodinu a cekam stejne jako v dobe pred "povinnym" obednavanim s tou podminkou, ze tentokrat si to musim stoprocentne vysedet, coz sem drive si mohla rozhodnout i v průbehu cekani.
proto pane doktore, jeslti toto nekdy ctete - Vy přeci nemáte zapotřebí si držet takovouto sestřičku, která Vám jen kazí jméno.

Vždy pomůže, je profesionál a dost taktní. Nezajímá mě, jakou má sestřičku, jak dlouho čekám či jak velká je ordinace. Chci profesionála, na kterého se můžu spolehnout a to mi ke štěstí stačí!

S panem doktorem jsem se setkala v nemocnici, kde mi prováděl SC, byl velmi milý, vše mi vysvětlil, operace proběhla výborně, a mohu ho jen doporučit jako profesionála na svém místě.

Pan doktor je skvělý, což se nedá říct o sestře. Jak se psalo už dříve, i přes objednání se čeká hodiny. A ono když vidíte ten její deník, do kterého si vše poznamenává pochopíte, jména psaná do řádků, nikoli po hodinách, mezi nimi různé šipky... Taky mi vadí, že si do sesterny bere více pacientek najednou a před ostatními se ptá na Vaše problémy, co mě opravdu zaráží je, že Vás nechá sedět za stolem a před Vámi leží cizí karta, je mi dost nepříjemné, jestli někdo vidí do mých záznamů!!

Pan doktor je skveli ale sestricka je horsi nez osina v zadku. Je sprosta, protivna