Gynekologická ambulance
Brněnská 214, Slavonice

Chválím pana doktora, je zodpovědný a pečlivý. Jsem u něj naprosto spokojená.

Na pana doktora pěji jenom velkou chválu. Od té doby co k němu chodím jsem nadmíru spokojena.A od loňského jara kdy mi našel velmi nemilou diagnozu ho chválím ještě více.Nevím jak bych skončila nebýt jeho. MOC DĚKUJI: Vaše pacientka.

Pan doktor je skvělý, což se nedá říct o sestře. Jak se psalo už dříve, i přes objednání se čeká hodiny. A ono když vidíte ten její deník, do kterého si vše poznamenává pochopíte, jména psaná do řádků, nikoli po hodinách, mezi nimi různé šipky... Taky mi vadí, že si do sesterny bere více pacientek najednou a před ostatními se ptá na Vaše problémy, co mě opravdu zaráží je, že Vás nechá sedět za stolem a před Vámi leží cizí karta, je mi dost nepříjemné, jestli někdo vidí do mých záznamů!!

Pan doktor mě rodil císařským řezem. Byl milý, profesionální, vše mi trpělivě vysvětlil.

Pan doktor je velice prijemny a jsem s nim moc spokojena. Kdyby vymenil sestru, tak by byl nejlepsi.

Pan doktor je vazne senzacni ale sestricka ve Slavonicich me dohani k depresim!!!

PAn doktor je opravdu skvělí.vřele ho doporučuji.rodil mojí první dceru v dačicích.Porod byl skvělej a pan doktor vtipkoval takže jsme se i zasmáli.Jen sestra ve Slavonicích je protivná a bez nálady.spousta lidí na ní nadává.

X

Pan doktor je velmi milý a příjemný.Jsem s nim velmi spokojená.Moc mně mrzí když někdo kdo ho nezná o něm mluví špatně.Známá mi například řekla,JE Z jEMNICE,ŽE CHTĚLAQ PŘEJÍT K JINEMU LEKAŘI,DOPORUČILA JSEM JI PANA DOKTORA wAIDENTALERA,A ONA MI ŘEKLA,ŽE NIKDY,ŽE SI NECHÁ PLATIT.vYVEDLA JSEM JI Z TOHO,JSEM U NĚJ OD DOBY KDY NASTOUPIL PO PANU DOKTOROVI jANKOVI.Je to nesmysl,ano platí se ale u sestřičky,jako jinde za vyšetření,ale to je přece všude.

Nikdo nejsme bez chyby, ale u pana doktora jsem žádnou nenašla, je prostě nejlepší. Proto jsou jeho čekárny vždy k prasknutí:-)

Výborný, profesionální a starostlivý přístup k pacientkám, pečlivá péče a snaha nic nezanedbat a citlivý lidský přístup - jediný gynekolog, ke kterému se nestydím a nebojím chodit. Doporučuji všem.