Praktický lékař pro děti a dorost
Tovačovského 437, Kroměříž

Pozor na antibiotika, za 7 měsíců / 5antibiotik bez doporučení probiotik !!!! A tím, že jsem zažila rozum a vzala dítě k ODBORNÍKOVI, tak jsme skončili v nemocnici a 5 let na imunitním pod práškami, pan doktor je určitě skvělý, ale pro nás už pouze jen na potvrzení papírů do kroužku a ze zákona. S ničím jiným se na něj už neobracím!!!!!

Jsme s ním spokojeni.

Pan doktor je milý. S dětmi to umí.Vždy dobře poradí. Musím pochválit i sestřičky. Dost věcí projednávám jen s nimi.Čekárna po úpravě je super. Dětem i mne se strašně líbí.

Citlivý přístup k malým pacientům

Pan doktor je odborník na slovo vzatý,jsme s ním velmi spokojení a jsme rádí, že můžeme chodit s dětmi právě k němu

Jediný doktor kterého se moje dcera nebojí je velmi hodný a trpělivý takových doktorů by bylo potřeba víc :-))))

Výborný dětský lékař,ochotný atd.

S panem doktorem máme velmi dobré zkušenosti. Naši kluci k němu chodí rádi, vyslechne nás, doporučí vhodnou i alternativní léčbu a když se mu něco nezdá, pozve si nás znovu. Moc doporučuji je usměvavý a ochotný.

Milý, vstřicný , umí poradit, naše děti se ho nebojí, naopak vždy se těší, že dostanou nějaký obrázek. Jeho diagnoza vždy sedne. A´t mu ten elán vydrži.

Mily,vstricny,pozorny,ochotny