Obránců míru 866, Lomnice nad Popelkou
Gynekologická ordinace

Umístění: Gynekologická ordinace Prevence

Bylo pro mně už velké trauma se po 12 letech objednat znova na prohlídku.
Přístup sestry po telefonu byl velmi uklidňující a mile působilo i to, když mně oslovovala jménem.
V ambulanci její přístup byl nadále klidný a příjemný.
Pak doktor taktéž velice příjemný, i on oslovuje jménem a to na mně působilo moc pěkně a mile.
Jsou to dva správní lidé na správném místě !
Přeji jim jen to nejlepší :-)
Jiřina Iblová

velmi přijemny člověk a profesional mohu doporučit sestřička by mohlla byt trochu přijemmějši dojiždim ale za dobrym doktorem rada

Výborný gynekolog se skvělým a přátelským přístupem:) Určitě se nemusejí bát ani slečny, které se chystají na gynekologii poprvé, vřele doporučuji:)

Doktoru bych nevytkla absolutně nic, je to velice příjemný a lidský doktor, vždy se usmívá, všechno vysvětlí, povzbudí. V těhotenství je to u doktora velice příjemná péče, každý uz mě pečlivě popsal a vysvětlil mě, na co zrovna kouká a pro to měří, prostě paráda. Ikdyž mám zdravotní problém, tak se vlastně na gyndu těším, že doktora zase uvidím.

Přes 10 let jsem pacientkou a jsem velice spokojená.Souhlasím,že pravidelná prohlídka není naplněná stresem a obavami,protože přístup pana doktora je citlivý.
Děkuji mu úžasnou péči v těhotenství a to,že byl přítomný porodu.Moc to pro mě znamenalo.Jen víc takových s optimistickým přístupem a jeho sestřička je skvělá,oslovení křestním jménem je velmi příjemné.

Pan Sisr má výborný přístup k pacientkám, lepšího doktora jsem si nemohla přát. Nic se mu nedá vytknout, domluva úžasná. Jen sestra tento dojem kazí v telefonu a hlavně osobně. Pana dokrtora musím hodnotit pěti hvězdičkami. Kdybych měla ohodnotit i sestru, její ochotu a přístup k pacientkám, tak by bylo hodnocení razantně horší.

Dobrý den, pana doktora mohu jen doporučit. Je to nejlepší doktor-gynekolog, se kterým jsem se kdy setkala a asi nejlepší doktor vůbec. Souhlasím s názory ostatních pacientek, skvělý profesionální i osobní přístup. Vyslechne, poradí, povzbudí. Bohužel první dojem kazí sestra, jak při telefonickém tak i osobním kontaktu.To je pravý opak, s horší sestrou jsem se v životě nesetkala. Mám pocit, že jsem se vrátila o 30 let zpátky. Tady je maximální nespokojenost. Jelikož toto beru jako hodnocení doktora dávám pět hvězdiček, tam není absolutně co vytknout. Kdybych ovšem měla vzít ohled i na přístup a práci sestry jednu hvězdu dolů bych dala určitě.

Opravdu skvělý lékař i člověk. Moc mi pomohl s řešením mých zdravotních problémů. Je to profesionál s velmi milým lidským přístupem. Jezdím za ním přes 100km a rozhodně se ho nevzdám :-) Mohu jenom doporučit!

Nejlepší lékař jakého jsem měla, mohu všem doporučit. Skvělý přístup,né jen po profesionální stránce,ale i po té lidské. Sestřička také skvělá. Nehodlám měnit.

Pan doktor je moooooc mooooooc suprový a ochotný ve všem!Mám problém s otěhotněním a k němu jsem šla pro radu i když jsem v té době měla jiného gynekologa a když jsem poznala pana Sisra,bylo hned jasné,že nemá cenu se zdržovat u jiného doktora!Pan dokror mi vše od začátku vysvětlil,doporučil a to vše lidským a vlídným přístupem!HLAVNĚ DODÁVÁ SÍLU A NADĚJI!