MUDr. František Sisr

Gynekolog Více

Lomnice nad Popelkou 1 adresa

44 názor

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Gynekologická ordinace
Obránců míru 866, Lomnice nad Popelkou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

44 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Děkuji za takový přístup a chování nejen panu doktorovi, ale i sestřičce! Jsem ráda, že jsem k němu přešla a vyplatí se mi dojíždět. Věřím , že nezklame mou důvěru.

M
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Hodný,pečlivý,vše vysvětlí,trpětlivý a ochotný,správný doktor,nejlepší.Chodím k němu já i mamka,jsme velice spokojené i se setřičkou.

I
Ověřený profil
Umístění: Gynekologická ordinace Prevence

Bylo pro mně už velké trauma se po 12 letech objednat znova na prohlídku.
Přístup sestry po telefonu byl velmi uklidňující a mile působilo i to, když mně oslovovala jménem.
V ambulanci její přístup byl nadále klidný a příjemný.
Pak doktor taktéž velice příjemný, i on oslovuje jménem a to na mně působilo moc pěkně a mile.
Jsou to dva správní lidé na správném místě !
Přeji jim jen to nejlepší :-)
Jiřina Iblová


L
Ověřený profil

velmi přijemny člověk a profesional mohu doporučit sestřička by mohlla byt trochu přijemmějši dojiždim ale za dobrym doktorem rada


R
Ověřený profil

Výborný gynekolog se skvělým a přátelským přístupem:) Určitě se nemusejí bát ani slečny, které se chystají na gynekologii poprvé, vřele doporučuji:)


A
Ověřený profil

Doktoru bych nevytkla absolutně nic, je to velice příjemný a lidský doktor, vždy se usmívá, všechno vysvětlí, povzbudí. V těhotenství je to u doktora velice příjemná péče, každý uz mě pečlivě popsal a vysvětlil mě, na co zrovna kouká a pro to měří, prostě paráda. Ikdyž mám zdravotní problém, tak se vlastně na gyndu těším, že doktora zase uvidím.


P
Ověřený profil

Přes 10 let jsem pacientkou a jsem velice spokojená.Souhlasím,že pravidelná prohlídka není naplněná stresem a obavami,protože přístup pana doktora je citlivý.
Děkuji mu úžasnou péči v těhotenství a to,že byl přítomný porodu.Moc to pro mě znamenalo.Jen víc takových s optimistickým přístupem a jeho sestřička je skvělá,oslovení křestním jménem je velmi příjemné.


K
Ověřený profil

Pan Sisr má výborný přístup k pacientkám, lepšího doktora jsem si nemohla přát. Nic se mu nedá vytknout, domluva úžasná. Jen sestra tento dojem kazí v telefonu a hlavně osobně. Pana dokrtora musím hodnotit pěti hvězdičkami. Kdybych měla ohodnotit i sestru, její ochotu a přístup k pacientkám, tak by bylo hodnocení razantně horší.


B
Ověřený profil

Dobrý den, pana doktora mohu jen doporučit. Je to nejlepší doktor-gynekolog, se kterým jsem se kdy setkala a asi nejlepší doktor vůbec. Souhlasím s názory ostatních pacientek, skvělý profesionální i osobní přístup. Vyslechne, poradí, povzbudí. Bohužel první dojem kazí sestra, jak při telefonickém tak i osobním kontaktu.To je pravý opak, s horší sestrou jsem se v životě nesetkala. Mám pocit, že jsem se vrátila o 30 let zpátky. Tady je maximální nespokojenost. Jelikož toto beru jako hodnocení doktora dávám pět hvězdiček, tam není absolutně co vytknout. Kdybych ovšem měla vzít ohled i na přístup a práci sestry jednu hvězdu dolů bych dala určitě.


I
Ověřený profil

Opravdu skvělý lékař i člověk. Moc mi pomohl s řešením mých zdravotních problémů. Je to profesionál s velmi milým lidským přístupem. Jezdím za ním přes 100km a rozhodně se ho nevzdám :-) Mohu jenom doporučit!


Došlo k chybě, zkuste to znovu