František Sisr, gynekolog Lomnice nad Popelkou

MUDr. František Sisr

Uložit

Gynekolog Více

42 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Obránců míru 866, Lomnice nad Popelkou
Gynekologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
42 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologická ordinace Prevence

Bylo pro mně už velké trauma se po 12 letech objednat znova na prohlídku.
Přístup sestry po telefonu byl velmi uklidňující a mile působilo i to, když mně oslovovala jménem.
V ambulanci její přístup byl nadále klidný a příjemný.
Pak doktor taktéž velice příjemný, i on oslovuje jménem a to na mně působilo moc pěkně a mile.
Jsou to dva správní lidé na správném místě !
Přeji jim jen to nejlepší :-)
Jiřina Iblová


L
Ověřeny pacient

velmi přijemny člověk a profesional mohu doporučit sestřička by mohlla byt trochu přijemmějši dojiždim ale za dobrym doktorem rada


R
Ověřeny pacient

Výborný gynekolog se skvělým a přátelským přístupem:) Určitě se nemusejí bát ani slečny, které se chystají na gynekologii poprvé, vřele doporučuji:)


A
Ověřeny pacient

Doktoru bych nevytkla absolutně nic, je to velice příjemný a lidský doktor, vždy se usmívá, všechno vysvětlí, povzbudí. V těhotenství je to u doktora velice příjemná péče, každý uz mě pečlivě popsal a vysvětlil mě, na co zrovna kouká a pro to měří, prostě paráda. Ikdyž mám zdravotní problém, tak se vlastně na gyndu těším, že doktora zase uvidím.


P
Ověřeny pacient

Přes 10 let jsem pacientkou a jsem velice spokojená.Souhlasím,že pravidelná prohlídka není naplněná stresem a obavami,protože přístup pana doktora je citlivý.
Děkuji mu úžasnou péči v těhotenství a to,že byl přítomný porodu.Moc to pro mě znamenalo.Jen víc takových s optimistickým přístupem a jeho sestřička je skvělá,oslovení křestním jménem je velmi příjemné.


K
Ověřeny pacient

Pan Sisr má výborný přístup k pacientkám, lepšího doktora jsem si nemohla přát. Nic se mu nedá vytknout, domluva úžasná. Jen sestra tento dojem kazí v telefonu a hlavně osobně. Pana dokrtora musím hodnotit pěti hvězdičkami. Kdybych měla ohodnotit i sestru, její ochotu a přístup k pacientkám, tak by bylo hodnocení razantně horší.


B
Ověřeny pacient

Dobrý den, pana doktora mohu jen doporučit. Je to nejlepší doktor-gynekolog, se kterým jsem se kdy setkala a asi nejlepší doktor vůbec. Souhlasím s názory ostatních pacientek, skvělý profesionální i osobní přístup. Vyslechne, poradí, povzbudí. Bohužel první dojem kazí sestra, jak při telefonickém tak i osobním kontaktu.To je pravý opak, s horší sestrou jsem se v životě nesetkala. Mám pocit, že jsem se vrátila o 30 let zpátky. Tady je maximální nespokojenost. Jelikož toto beru jako hodnocení doktora dávám pět hvězdiček, tam není absolutně co vytknout. Kdybych ovšem měla vzít ohled i na přístup a práci sestry jednu hvězdu dolů bych dala určitě.


I
Ověřeny pacient

Opravdu skvělý lékař i člověk. Moc mi pomohl s řešením mých zdravotních problémů. Je to profesionál s velmi milým lidským přístupem. Jezdím za ním přes 100km a rozhodně se ho nevzdám :-) Mohu jenom doporučit!


H
Ověřeny pacient

Nejlepší lékař jakého jsem měla, mohu všem doporučit. Skvělý přístup,né jen po profesionální stránce,ale i po té lidské. Sestřička také skvělá. Nehodlám měnit.


A
Ověřeny pacient

Pan doktor je moooooc mooooooc suprový a ochotný ve všem!Mám problém s otěhotněním a k němu jsem šla pro radu i když jsem v té době měla jiného gynekologa a když jsem poznala pana Sisra,bylo hned jasné,že nemá cenu se zdržovat u jiného doktora!Pan dokror mi vše od začátku vysvětlil,doporučil a to vše lidským a vlídným přístupem!HLAVNĚ DODÁVÁ SÍLU A NADĚJI!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti