Odborný lékař otorinolaryngologie
Dukelská 456, Jeseník

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Velmi ochotný lékař. Byla jsem u něj na vyšetření se synem (miminko, 1 měsíc). Přístup jeho i sestřiček naprosto úžasný! :-) Pan doktor je profesionál a odborník, který se v našem odlehlém kraji těžko hledá. Děkuji za vše!

Na ORL ambulanci je nutné se objednat, neobjednaní a neakutní klienti čekají déle-třeba i hodiny. Při objednání čekám vždy jen pár minut.
Pan doktor je ochotný, jeho přístup profesionální, s jeho ošetřením jsem vždy spokojená a i recept napíše :-).
Paní P. W. zřejmě neudává okolnosti přesně, jak proběhly, třeba neměla u sebe nález z alergologie ...

I my musíme absolutně nesouhlasit s přístupem pana doktora k pacientovi. Byli jsme nedávno na léčení v Jeseníku a potřebovali jsme od pana doktora dvouminutový zákrok - propláchnout příp. profouknout levé ucho našemu kamarádovi - mimochodem kamarád je invalidní důchodce po těžké operaci srdce a je z 95% nevidomý. Kamarádovi se od zalehnutého ucha motala totiž hlava a padal nám na schodech, ztrácel stabilitu. Pan doktor nás vyhodil s tím, že jsme tam neměli ani chodit, že je tam sám na 40 tisíc lidí, že má úplně plno (podotýkám, že měl naprosto prázdnou čekárnu) a že má právě astmatický záchvat a že končí a nemůže ordinovat. A ještě stačil dodat, že kdybychom krváceli, tak že by nás jako musel ošetřit i s tím záchvatem, ale takhle že si máme dojít někam na obvod, což v našem případě nebylo možné, protože obvodního lékaře jako pacienti v lázních máme v místě bydliště na druhém konci republiky. Takový zákrok by zvládla i zdravotní sestra .... Možná stačilo jen prorazit ucho šroubovákem, abychom začali krvácet a třeba bychom se dočkali nějakého ošetření ..... Pokusili jsme se i objednat na jiný den, ale bylo nám řečeno, že nás prostě neošetří ani zítra ani pozítří. Nechápu, jak s takovým přístupem může pracovat s lidmi - šlo opravdu o dvouminutový zákrok a kamarádovi by se výrazně ulevilo.

Sestřička mne přijala i bez objednání s bolestmi uch.Pan doktor velice příjemný,pečlivý.Tento přístup lékaře i personálu se jen tak nevidí.Velké poděkování a chvála.Korytarova

Děkuji panu doktorovi za pečlivé a odborné vyšetření mého syna, který byl odeslán z lázní Jeseník. Chtěl bych tak ochotného pana doktora i u nás v Kroměříži. Martin Honzák

Já tedy musím absolutně nesouhlasit s názory ohledně přítupu! Já mám opačnou zkušenost. Jsem alergička, moje alergoložka (jezdívám do Olomouce) mi sdělila, že nemusím kvůli předepsání léků jezdit pokaždé do Olomouce. Že sprej do nosu mi předepíše i lekář na ORL i u nás v Jeseníku. Když mi došel, zašla jsem tedy na ORL s prosbou o recept. A to co sem si tam vyslechla přímo od pana Doktora mi docela Vyrazilo dech a myslím, že i lidé co byly v ordinaci z toho byly hodně zaskočení. A to nemluvím o tom že než sem přišla na řadu, seděla sem v čekárně víc jak 3 hodiny. Vysvětlila jsem panu doktorovi co potřebuji, ale arogantně mě z čekárny vyhodil s tím že na takové pi.... nemá čas ať si jedu do Olomouce! Nikdy už k němu nepáchnu i kdybych měla jezdit do Olomouce denně!

Vynikající odborník s lidským přístupem. Je to až k nevíře, že v tak bohem zapomenutém kraji existují takoví odborníci. Pomohl nám i za cenu osobního volna a ošetřil nás v sobotu odpoledne. Děkujeme

Až překvapivě dobrý specialista v tak zapadlém pohraničním regionu. Vždy připraven pomoci, dokonce i v osobním volnu. Nám pomohl v sobotu odpoledne bez jakékoliv náhrady. Můžeme vřele doporučit!!!!!!!

Výborný odborník s lidským přístupem,který má svou práci opravdu rád a to je v každé profesi důležité.

Slušný, pomůže, poradí..prostě nejlepší