Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Dr. E. Beneše 197/III, Sušice
Odborný ženský lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
5 názorů

M
Ověřeny pacient

V lednu 2000 jsem byla hospitalizovaná na interním oddělení, ležela jsem na 5-ti lůžkovém pokoji, přišel Kožnar, kterému před jmého nedávám ani pan natož MUDr., a cca 80-letou pacientku vyšetřoval vnitřně na pokoji, ač nechtěla, že nedávno byla u něj v ordinaci!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Všechny pacientky, které jsem mu poslal, byly vyšetřeny nedostatečně. Vždy nazpátek poslal stejnou zprávu, poslední roky píše to samé na dva řádky, jako lékař musím říct, že nestojí za nic.
```
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.
```

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chci jen reagovat na paní, která zde píše 7.8.09 a doplnit informace, které jsem zde před tím uvedla. Má maminka se u něj "léčila" několik let, až k němu během dvou měsíců chodila pravidelně každý týden s problémy. Už jí i bez prohlídky říkal, že má pořád zánět a proto jí dával přednášky o hygieně. Kdyby zjišťoval příčinu těch zánětů, jistě by se na rakovinu přišlo včas a mohla se začít léčit. Jenže jeho to nezajímalo, proto se na rakovinu přišlo až pozdě. A kvůli špatné psychice? Mamka byla velmi silná osobnost, prala se s tím do posledního dechu.
Kožnar umí sice hezky mluvit, ale jak s kým a jak kdy!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Je to ten nejlepší gynekolog jakého znám.
Ve 33 letech jsem onemocněla rakovinou. Po operaci bylo nutné, abych podstoupila chemoterapii a ozářky. Byla to hrozná zpráva. Zato že ještě žiju, vděčím panu doktorovi Kožnarovi. Vždy měl slovíčka k pohlazení dušičky a hlavně k povzbuzení.
Léčbu jsem absolvovala v Plzni, kde vše zařídil, aby léčba začala co nejdříve. V nemocnici jem si pobyla skoro rok a bolesti které jsem musela překonat, bych nepřála nikomu.
Vůbec nepochopím, jak někdo může napsat špatné hodnocení, jako paní v předchozím článku.
Je mi líto její maminky, ale rakovina pokud je podchycena včas, což u mě nebylo, se dá léčit, ale hlavně pomáhá psychyka a tu u mě podporoval pan doktor Kožnar a proto ještě žiju, nebo bylo již pozdě a paní by nepomohl žádný doktor.
Odstěhovala jsem se od Sušice 150 km, ale na kontroly stále jezdím a pokud budu žít budu jezdit k PANU doktorovi Kožnarovi.


V místě bydliště neznám lepšího gynekologa než je primář mudr Kožnar. Je velmi milý a obětavý člověk, jsou na něm znát léta praxe a mnoho zkušeností, které nazbíral za svou dlouholetou praxi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti