MUDr. František Kaplan

U Modřínek 1024, Rychnov nad Kněžnou

Sam. ordinace PL - gynekologa
Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa

Tento pan "doktor" nikdy vice! V těhu syn krasně prospíval cele těhu bez komplikaci! Ve 36 tt najednou o 14 dni neodpovidal. Pan doktor posunul termin porodu tudiz i o 3 tydny poradnu a první monitor. Bohuzel uz jsem se nedostavila syn podle pana doktora 36 tt. Ovšem to byl 38tt . Skoncilo to Cs a odloucena placenta a dopadlo vse fatalne pro syna :-( me zachranily tak tak. Díky bohu že už tahne do duchodu!

S přístupem pana doktora jsem byla vždy spokojena, pokaždé se ke mně choval hezky. V poslední době mu však příliš nerozumím a uvítala bych věcnější komunikaci a více zájmu. Ovšem nejvíc mu jeho pověst kazí jeho současná zdravotní sestra, která mě raději vyšetřuje po telefonu namísto toho, aby mě objednala. Před nedávnem jsem řešila vážnější obtíže včetně bolestí a sestra mě odmítla objednat - prý má pan doktor volno až za 14 dní. Bohužel jsem nenašla odvahu, abych o této skutečnosti pana doktora informovala - příště to však udělám a nebo rovnou změním ordinaci.

MUDr. Kaplana rozhodně nedoporučuji, když k němu chodíte 1x ročně na preventivku, tak je to OK, ale jakmile začnete mít nějaký problém, je velice nevrlý a sprostý.Mě léčil 3 měsíce na candidozu(podle něj) a když už jsem měla 4. antimykotikum a stále nezabíralo, tak mu to vůbec nepřišlo divné a ještě byl sprostý, řekl mi ať vyměním přítele a že mi další vyšetření neudělá, že je to drahé, tak jsem vyměnila p. doktora za jiného. Nový p. doktor mi okamžitě bez řečí udělal vyšetření a zjistil, že mám zlatého Staphylococa, který překryl Chlamydii!!! díky němu sem se začala léčit pozdě a nevím, jetli to nebude mít následky.P.S. Chlamydie nemusíte chytit jenom pohl. stykem, tak nevím kde sebral, že mě přítel podvádí, když jsme používali kondom.

Pan doktor je velmi příjemný, chodím k němu již 10 let a i když jsem se před 8 lety odstěhovala, zůstala jsem mu věrná. Na každou otázku srozumitelně odpoví, při vyšetření vše vysvětlí. Pokud někdy nemá nějaký den náladu (což se mi stalo asi 2krát),tak to přehlédnu. Je to také jenom člověk. Mohu ho jen a jen doporučit.

Chodím k panu doktorovi už 13let. Jsem velice spokojená. Ikdyž jsem se při prvním těhotenství odstěholava, tak jsem gynekologa nevyměnila. Chodí k němu i maminka a sestra ( ta se odstěhovala až k Liberci a přesto k němu i teď při druhém těhotenství jezdila). Jsme spokojené.

Jsem u pana doktora temer 4 roky a dve tehotenstvi. Vetsinou byl mily a snazil se zertovat. Kdyz jsem se zeptala, tak vse vysvetlil. Vzdy jednou za tehotenstvi se mi stalo, ze nemel naladu a to jsem si pripadala jak neposlusna skolacka pred tabuli.
Nekdy mi pripadalo, ze to s tema kontrolama v tehotenstvi moc nehroti, hlavne v zaveru, kdy ostatni gynekologove sleduji tehotnou co tyden, on stale jednou za mesic, nebo za tri tydny. Ale mela jsem temer bezproblemove tehotenstvi a tento pristup mi vyhovoval.
V ordinaci ma vlastni ultrazvuk, coz je take velke plus.
Akorat by mohl vymenit sestricku, tu fakt nemusim, takova cerna kronika. Obcas zbytecne strasi nastavajici maminky, jeji vyroky fakt stoji za to.

Jsem s ním spokojena. Je ohleduplný, příjemný, nemá problém mi cokoliv vysvětlit, poradit.

S panem doktorem jsem velmi spokojená.Je milý, vše vysvětlí,poradí.Jsem jeho pacientka už několik let a mohu jen doporučit.V období těhotenství byl ještě milejší a při UTZ i jiných vyšetření s ním je sranda.Vystřídala sem asi 4doktory, ale u pana Kaplana již zůstanu.Doporučuji.

Chodim k nemu asi pul roku a jsem naprosto spokojena,vzdy vse vysvetli a je hrozne hodny,je s nim i sranda.A jak nekdo pise ze je nevrly,tak kdo taky neni ze?

nase zkusenost je takova, ze drive se snazil nalezt nejlepsi reseni. dnes si "mele" svou a nikdo s nim nehne. navic jsme zacali mit dojem, ze je trochu "na penize". evidentne radeji doporucuje drazsi veci (preparaty apod.), jina reseni nepripousti.