František Hatoň, ortoped Zábřeh

MUDr. František Hatoň

Ortoped

Školská 15, Zábřeh
Odborný lékař ortopedie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Tohoto doktora určitě nedoporučuji, zanedbal u mé dcery závažnou chorobu kyčle. Byla jsem u něho několikrát a pořád dokola tvrdil že se jedná o nachlazený kloub, nyní musí dcera nosit atlanta dlahu a pravděpodobně se nevyhne operace kyčle .

I když je jeho přístup poněkud zvláštní, tak je to dobrý lékař. Není tady ani moc na výběr ale rozhodně lepší jak MUDr. Matuška

Milý a přívětivý , absolutně nesouhlasínm se zápornými ohodnocením!!
ke mně i mým přátelům a známým se chová vždy korektně a zodpovědně .
jsem pacientkou pana doktora již vce jak 20 let....

Neochota,nezájem o pacienta.

No nevím jak ostatní hodnotíci,ale mě pan doktor vyšetřoval dost divným způsobem,přímo bych to nazvala sexuálním obtěžováním,a když jsem se bavila se známýma,tak tutově pokud se jednalo o mladou ženu,to probíhalo stejně.Teď když jdu kolem jeho ordinace a vidím v čekárně jen muže a starší lidi,musím se smát,protože je mi jasné proč.Takže pro příště pane doktore,pokud mě bolí kotník,tak nechte moje prsa a zadek na pokoji!!!

Vinikájící lékař zachránil mě před operací páteře a chová se velmi dobře na jeho věk je pořád maximálně schopný !!!!

Nesouhlasím s uvedeným záporným hodnocením. Dle mého názoru je to vynikající lékař s dlouholetou praxí a zkušenostmi.Vždy ochotný. Mohu jen doporučit.

Velmi dobrý lékař a člověk.

vynikající odborník, mnohaleté zkušeniosti, skvělý přístup k pacientům. vždy mi moc pomohl, chodí k němu celá moje rodina.

Takový hodný starý pán ochotný, snaží se pomoci ,ale co mi trochu vadí,že mluví(brumlá) k sestře,ne ke mě.Já chci taky vědět co mi je ,že?Ale spíš doporučuji!