Ordinace klinické logopedie
Na loučkách 3, Přerov

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Ordinace klinické logopedie Jiný

Naše, více dvouletá roční zkušenost, byla spíše nepříjemná. Do pozvánky napsala jiný termín než sobě do diáře a ani neuznala svou evidentní chybu. Obecně: výuka 15 minut za 3 měsíce mi přijde u malých dynamických dětí nedostatečná. Poslední zkušenost: Nekomunikuje zrušení schůzky 11.5.2020.
Zajiťovala nám "logopedickou terapii" 8 čtvrtletí, ale tomu je teď konec. Poslední kapkou bylo, že si na dveře napsala výmluvu, že nedostala ochrané pomůcky, a to přesto, že 300m od ordinace je v Albertu lékárna, kde je prodávají (lékárníci také nedostali). Pro sousedy možná ok, ale pro přespolní nevhodné. Nedoporučuji ani v "mírové době", jelikož objednává jednou za 2-3 mesíce, léčba je proto málo dynamická. Paní doktorka mohla alespon poslat SMSku, nebo navrhnout extra termín, když se splete. Namísto toho pokaždé jsme několikrát slýchali "že vy jste málo cvičili?"..

skromná a profesionální, lidská a přístupná, obětavá