Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

Chodím k paní Dr. i s dětmi , brali jim krev a testy a přesto když jdeme k ní vždy dětí říkají: jdeme té nejhodnější paní doktorce!!!!! To mluví za vše. Krom toho se cítíme všichni parádně a již rok nejsme nemocní- prostě nádhera. Je to úplně jiný život. Moooooooc děkujem a setřička ta je na 1* . Děkujeme.

Paní doktorka je příjemná a velice trpělivá. Obdivuji její lidský přístup. Ještě jsem se s takovým přístupem k pacientovi nesetkala. Je opravdu profesionál. Nejlepší. Jana

Paní doktorka je člověk na pravém místě,vždy vyslechne,pomůže od bolesti,trpělivá.Jsem moc ráda,že k ní můžu docházet,po 4 letech bolesti se zády mi jediná ulevila,všem doporučuji.Sestřička je též velice příjemná a laskavá,moc chválím a děkuji.

Pani doktorka je výborá a opravdu se snaží pomoci.Je to výborný profesionál i velmi milá a lidska.

Paní doktorka je hodná,milá,profesionální a obětavá.Nejlepší paní doktorka.Vřele doporučuji.Je zodpověná a se zájmem se snaží vyřešit a pomoc ve Vaši bolesti.Linderová

Paní doktorku jsem chválil jako NEJLEPŠÍ a bylo staženo na DOPORUČUJI jenom kvůli tomu že komentář je příliš strohý.Takže tyto stránky jsou k ničemu když kvůli nedostatečnému komentáři nemůžu ohodnotit jako NEJLEPŠÍ. Jakub.

Moc hodná a laskavá lékařka, která s pacientem řeší problémy, které by ani nemusela. Vřele doporučuji.

Moc hodná a šikovná paní Doktorka. Jsem sní velice spokojen.Vřele všem doporučuji.

Paní doktorka je moc obětavá. Řeší s námi i maličkosti a snaží se všemožně pomoci. Je profesionál ve svém oboru. Více takových lékařů! Hana a Robert