Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Umístění: Nemocnice Havlíčkův Brod Jiný

Paní doktorka je velice ,rozumná , ochotná ,své práci rozumí,pacientovi pomůže ,radí ,nemůžu ji nic vytknout ,snaží se pomoci a když vidí dobrou práci i z druhé strany ,tak chválí ,je šťastná .A najde si čas na pacienta kdykoliv ,je obětavá .


Paní doktorka je přímá,nazývá věci pravým jménem,což způsobuje její neoblibu u mnohých,co nechtějí slyšet,že se přežírají,nehýbají se,lžou v jídelníčku atd atd..Mně na to upozorňovali,její dlohodobější pacienti,ale já se k ní také chovám,,přímo k věci" a nemám s tím jediný problém.


Ověřeny pacient

Vstřícné jednání, velké zkušenosti.Rozhodně doporučuji!!!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Fantasticky pomohla, její jednání je přimé, ale to někdo nemá rád.


já ze svéhp hlediska nedoporučuji, chodila jsem k ní v těhotenství a hrozný přístup, to arogantní chování, brečela jsem co jsem od ní odcházela, jak mě vždycky vystrašila. odešla jsem k jiné odbornici a naprosto v pohodě. takže já nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ochotná, vstřícná, informovaná.


MUDr.Pěkná mi moc pomohla. Nejprve psychicky, potom nastavenou léčbou. Přesvědčila mě, že diabetes neznamená konec života a píchání inzulinu není nic dramatického, a to ani při častém cestování. Edukace byla sice trošku tvrdší, ale s námi diabetiky se takto jednat musí. Držet dietu za nás žádný diabetolog nebude! Mám možnost srovnání s jinými lékaři této odbornosti a dávám přednost těm, kteří mi řeknou natvrdo jak skončím, nebudu-li se řídit jejich pokyny a nebudu-li držet dietu. Buď se budu řídit tím, co mi doktorka sice tvrdě, leč zcela pravdivě doporučila anebo budu tyto rady ignorovat a následky v podobě nástupu všech možných komplikací, včetně amputace atd. atd. na sebe nenechají dlouho čekat. Paní doktorka za naši nemoc nemůže a zcela vyléčit ji také nedokáže. To platí o všech diabetolozích. Tím, že na ni budeme nadávat si své obtíže nijak nezmírníme. Až se dostaví komplikace, můžeme si jen vyčítat, že jsme si jejích rad víc nevážili, nerespektovali je ještě víc a následky tak neoddálili! Nejsme malé děti, abychom se spokojili s přátelským TYTYTY, a víckrát už to nedělej, když se podíváme na svůj glykovaný haemoglobin. Paní doktorko držím palce ve všem!


I

Zcela náhodou jsem se zajímala o hodnocení mojí paní doktorky,ke které chodím již docela dlouho.Někdy na mě byla docela trvdá,ale jistě věděla proč.Vždy jsem ji poslechla i když mi byl třeba nucený pobyt v nemocnici nepříjemný,ale vždy mi velice pomohla.Své práci rozumí a zcela jí důvěřuji.Po několika letech píchání inzulinu mě převedla na tabletky a docela to zvládáme.Ale je důležité poslouchat.V jejich ordinaci se cítím velice dobře a mohu paní doktorku a sestřičku Mokrou jen doporučit.K jinému diabetologovi bych nechtěla jít.Obě jsou na 100%.


M

mám ji ráda


N

Potvrzuji ostatní názory, chybí lidský přstup k paciantovi, svým přístupem spíše pacienta zastrašuje než pomáhu

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti