MUDr. Eva Obermajerová
Spalova 2255, Rakovník

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: MUDr. Eva Obermajerová Jiný

Byla jsem zde v léčbě jako dítě. Vytrhala mi pár zubů, zuby "srovnala", po pár letech se zuby opět zkřivily a dle jiného ortodontisty byly i špatně srovnány. Takže mě čeká znova léčba, ale v dospělosti už to nehradí pojišťovna (cena se pohybuje kolem 60 - 80 000 Kč). Navíc jsem dostala tenkrát retenční drátek, léčba je ukončena, ale po letech retenční drátek nikdo nechce opravit, pokud nejste znovu v léčení.

Také mě překvapilo, jak je paní Mudr. Obermajerová známá mezi ortodontisty pro špatnou léčbu.

Paní doktorka mi zcela zbytečně nechala vytrhnout dva zdravé zuby. Prý pro ně nebylo dost místa. Dle mého nového ortodontisty je to nesmysl. Místa je dost, jen bylo třeba dát si více záležet při rovnání. Zuby mi, byť došlo ke zbytečnému trhání, přesto srovnala jen částečně, přičemž si vůbec neporadila s předkusem. V důsledku jejího neodborného postupu musím nyní absolvovat opětovně léčbu, protože dva roky u ní nepřinesly téměř žádný efekt (tedy krom toho, že jsem přišel o dva zuby).

Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Pacienty byli moji oba synové, nyní ve svých 48 letech také já. Nejde o žádné drobnosti, ale o komplikované zásahy. Rád se pod to podepíši.

Doporučuji. Rozumné ceny a kvalitní ošetření na vysoké úrovni.

120% profesionál

Zkušená, pečlivá.

Bohužel, nemá cenu se vyjadřovat, co mi v ústech napáchala. 7 let léčby, kterou nebyla schopna zvládnout a jinde jsem ty zuby měla po ní napravené za 8 měsíců, asi záleží, jak moc velká vada, znám lidi, kteří měli jen třeba velkou mezeru mezi horními zuby, tim na tom neměla, co zkazit, u mě to bylo horší...

Velmi dobrá lékařka.

Se sestřičkou tvoří skvělý tým,vždy v pohodě,nemuseli jsme nikdy dlouho čekat,objednací dobu dodržují.Ćekárna je čistá útulná.Byli jsme zde vždy spokojeny.

A to nenusí být všechno. Dcera tam chodila s rovnátkama na noc 4 roky, pak nalepené na 2 roky a zůstaly jí mezery nahoře - tam trhala zuby a pořád musí nosit další sundávací, jinak se jí to rozjíždí. pozor!