Praktický lékař pro děti a dorost
Dukelská 1240, Jeseník

velmi dobra a ochotná lekařka vždy pomuže sem s ní velice spokojena rada poradi když si nevime rady moc ji všem doporučuji

Naprostá spokojenost- vysoká odborná úroveň a vstřícnost, milý přístup k dětem i rodičům. Moc doporučuji.

Chtěl bych touto cestou poděkovat naší paní doktorce a skvělou péči o naše děti. Je velká škoda, že u ní nemohou být vedeni dále, když ještě studují. Málokterý lékař je tak trpělivý, ochotný a dokáže si se vším poradit. Kéž by bylo více takových lékařů.

Paní doktorce opravdu věřím! Je rozumná, pečlivá, umí se rozhodnout a vždy poradí. Když si jinde nevědeli rady, tak to naše paní doktorka zvládla. Nikdy nás neodbyla, vždy pro nás udělala, do bylo v jejích možnostech,a řelka bych, že i více. Velice doporučuji!

Nejlepší dětská doktorka.V tomto okrese určitě.

Paní doktorku Navrátilovou můžu jen a jen doporučit. Je odborně na úrovni, ochotná, pečlivá, s dětmi to umí moc hezky a naše holky se k ní do ordinace teší.

Chodím s dětmi k paní doktorce Navrátilové už 12 let a jsem moc spokojená. Je milá, pečlivá a odborně opravdu na úrovni. Děti vždy řádně vyšetří, když je do nutné tak i včetně odběrů krve, moči, případně zajistí rentgen nebo odešle na ultrazvuk nebo k odbornému lékaři. Zatím byl syn děti byly v nemocnici jen jednou - na operaci. Dcera ležet v nemocnici nemusela, i když bývala dříve hodně nemocná. S dětmi to paní doktorka umí, mají ji rády.

Paní doktorka Navrátilová je skvělá lékařka, ke které mám důvěru a u které vím, že je opravdu profesionál. Doporučuji.

Výborné zkušenosti. Doporučuji.

Výborná paní doktorka - vždy ochotná pomoci a poradit. S pacienty jedná důstojně a ohleduplně, vždy se mnou jednala s úctou a volila rychlou a účinnou léčbu veškerých mých problémů. Narozdíl od jiných lékařů mi necpala na všechno antibiotika, ale vždy hledala co nejšetrnější a zároveň účinnou metodu. Až budu mít děti, určitě je přihlásím ke své paní doktorce Navrátilové. Mohu ji jen a jen doporučit.