Psychiatrická ambulance
Jiřího z Poděbrad 140, Hrušovany u Brna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Pani doktorko mám velmi ráda , je velmi empatická a vstřícná . Nikdy by se nestalo , že by podcenila můj stav .

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Paní doktorka mi pomohla najít ztracený klid, je velmi citlivá, umí člověka vyslechnout a najít cestu. Moc ji děkuji.

Umístění: Psychiatrická ambulance psychiatrické vyšetření

Léčila jsem se u p. Matouškové 10 let. Bylo mi čím dál hůř, léky nezabíraly. P. Matoušková se ke mě chovala arogantně a opovržlivě, měla jsem z ní strach. Po intervenci mého otce změnila diagnózu na těžkou poruchu osobnosti. Až mi ochrnulo oko a část obličeje, zjistilo se, že již mnoho let trpím vážným nevyléčitelným neurologickým onemocněním. Léčím se na neurologii, beru velké množství léků, abych neochrnula úplně. Navštěvuji psycholožku, která mi pomáhá zmírňovat traumata způsobená p. Matouškovou a mým otcem. P. Matoušková selhala profesně i lidsky a já zvažuji obrátit se na příslušné orgány.

Umístění: Psychiatrická ambulance psychiatrické vyšetření

100% lékař,velmi příjemný přístup k lidem, moc mi pomohla, velká spokojenost, všem vřele doporučuji,opravdu výjimečná osobnost

Umístění: Psychiatrická ambulance

Velmi citlivá, empatická, ochotná pomoci.Nikdy člověka neodbyde a snaží se najít tu nejlepší cestu.Vse pečlivě zvažuje a zajímá se o pacienta.Moc doporučuji!Tereza

U paní doktorky Matouškové se léčím ambulantně již několik let. Paní doktorka je opravdová profesionálka ve svém oboru. Mám vždy od ní velkou podporu v osobním životě a odcházím s velmi dobrým pocitem. Hodně mi pomáhá a žene mě nahoru po psychické stránce. Hodnocení ode mě 1 s * .

Naprostá špička ve svém oboru. Mohu všem jen doporučit. Ostatně kladné reference zde na webu stoprocentně podtrhují její mimořádnou odbornost, lidský přístup, empatii a všechny kladné vlastnosti, které můžete od lékaře očekávat.

K paní doktorce jsem se dostala po 2 leté léčbě u jiného doktora v naprosto zoufalém stavu, její přístup je naprosto úžasný a moc ji děkuji za návrat do normálního života.
Renata

Je to doktorka s velkým D, mému tatínkovi moc pomohla.Do té doby než jsme ji poznali byla naše rodina zoufalá.Díky za takové lékaře, kéž by jich bylo víc. Michal Kosík.

Je to vyborna doktorka a moc mi pomohla