Adresa

Praktický lékař stomatolog
Nám. Hrdinů 5, Krnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Při pravidelných preventivních návštěvách i při řešení potřebných dalších potíží se stále přesvědčuji , že paní doktorka je opravdu profesionál: při práci přesná, pečlivá, ohleduplná při ošetřování bolestivých výkonů. Před výkonem mne vždy odborně poučí o postupu své práce čímž paralyzuje možný strach či obavy. Pečuje o můj chrup již mnoho let a vždycky odcházím s pocitem uspokojení z její precizní práce. Její péči oceňuji , moc si jí vážím a upřímně děkuji.

Paní doktorka Eva Kovalová mě zbavila opravdu panického strachu ze zubaře, který jsem měla bohužel vypěstovaný z dětství. Jsem její pacientkou už mnoho let, ještě z doby totality. Nepředpokládám, že by tyto řádky někdy četla, ale pro ty ostatní, kteří nemají šanci být ošetřováni tak hluboce lidským a profesionálním způsobem - jen krátce. Vážím si ji nejen jako zubní lékařky, ale rovněž jako člověka.

Souhlasím s hodnocením předchozích pacientů,také jsem v její péči již dlouhá léta a takéž moje rodina je opravdu nejlepší


Paní zubařka i sestra jsou výborné, vždycky se k ní těším....Jana Sedláčková, Krnov


Chodíme k paní doktorce přes dvacet let celá rodina, ošetřuje tedy i v současnosti všechny tři naše generace. Ke všem přistupuje s maximální ochotou a individuálním přístupem podle stupně citlivosti na bolest. Děkujeme jí touto cestou za vynikající odvedenou práci a přejeme pevné zdraví i jí. Remeš


Ověřený profil

Skvělá svým přístupem k pacientovi, pečlivá a poctivá. Velmi zkušená lékařka, mohu posoudit nejen jako pacientka, ale také jako spolupracující zubní laborantka momentálně na mateřské dovolené. Paní doktorce přeji, aby se jí dařilo a byla se svou prací spokojená tak, jako jsou spokojení její pacienti. Díky D.B.


Ověřený profil

skvělá zubařka lepší jsem neviděla:-D


M
Ověřený profil

Paní doktorka Kovalová je výbornou zubní lékařkou. Navštěvuji ji v ordinaci pravidelně a mohu její péči o pacienta jen chválit. Je vždycky příjemná, chrup ošetřuje s velkou pečlivostí,precizností, jemností a při vysoké odbornosti. Strach z ošetření po oslovení a prvních dotycích mizí. A i ty nejnáročnější zákroky jsou u ní vlastně opravdu bezbolestné. O všech krocích mě jako pacienta před ošetřením i po něm informuje. Odcházím vždycky velmi spokojen s její profesionální péčí. Moc děkuji..


H
Ověřený profil

Jsem také spokojena. HB
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


V

Jsem velmi spokojeny


Došlo k chybě, zkuste to znovu