Ambulance klinického psychologa
U Nemocnice 83/5, Trutnov

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ambulance klinického psychologa Jiný

Hledala jsem odbornou pomoc v tíživé životní situaci a bohužel jsem se obrátila na paní doktorku. Během několika konzultací měla tak nevhodné a necitlivé poznámky, že jsem nevěřila, že bych si mohla s někým byť jen v klidu pohovořit. Měla jsem po celou dobu u ní pocit, že ji obtěžuji, hlavní problém byl však v jejím neustálém shazování. Naštěstí mi pak jiný psychoterapeut pomohl a napravil reputaci psychologů. Rozhodně tuto lékařku nedoporučuji. Měla by změnit profesi, pokud nechce pacientům pomoci.

Umístění: Ambulance klinického psychologa Jiný

S odstupem času se teprve dostávám k recenzi. U p. Jiráskové jsem byla dvakrát v roce 2014 a měla jsem velké psychické potíže a byla jsem neschopná o situaci hovořit nahlas. Návštěvy mě utvrdily v tom, že už mi nikdo nepomůže, že každý doktor asi jedná stejně. Necítila jsem se v ordinaci vůbec dobře, naopak, že jsem přítěž. Neměla jsem odvahu hledat něco jiného. Když jsem se tam po 5 letech vrátila a chování bylo stejné, přišlo mi, že paní doktorku nezajímám, že si jen píše do PC, sdělila mi jen, že musím brát antidepresiva. Nic víc. Konečně se stalo něco takového a já už to nevydržela, svěřila se partnerovi a začali to řešit. Našla jsem jiné cesty, které mi vyhovovaly více (kraniosakrální terapie, bachovy esence a pak i odvaha najít skvělou psychoterapeutku, kde mi vše šlo samo...otevřeně mluvit o všem, nacítila se na mě a naslouchala, nic si nezapisovala a vždy jsem se na návštěvy těšila-tak to má vypadat). Tak bych ráda zmínila, že pokud má někdo zkušenost, která není "to pravé ořechové", neklesejte na mysli a hledejte dál!!! Má to smysl!!! Každý potřebuje jiný přístup a naladění. Hodně štěstí:)

Skvělá lékařka má trpělivost a pochopení, velmi mi pomohla Doporučuji !!!

zprvu mi paní doktorka pomohla, později mě však několika nevhodnými poznámkami tak zasáhla, že jsem již neměla důvěru k ní dál chodit a dlouho mi trvalo, než jsem se odhodlala jít k jinému psychologovi.

Je to skvělá lékařka,mmající trpělivost a pochopení.Poradí a vždy pomůže.

Paní doktorka Jirásková je skvělá, velmi mi pomohla. Ráda na ni vzpomínám! Doporučuji!

Paní doktorka mně před lety velice pomohla.Stále na ní vzpomínám.Jsem moc ráda,že jsem ji tehdy vyhledala.

Paní doktorka je velice dobrá odborníce.

K paní doktorce jsem chodila před lety, velmi mi tehdy pomohla. Do dnes na ní ráda vzpomínám.

Empatická, vždy dobře naladěná, odborník na svém místě. Znám několik žen, kterým dokázala opravdu pomoci i když si myslely, že už žádná dobrá cesta nevede. Škoda, že takovýchto lékařů není víc

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, prosím vás chci se zeptat jestli berete ještě pacienty. Mám dceru a má středně těžkou mentální retardaci má 19let taky pro ní potřebuju najít psychologa. Děkuji

pokud jste z okresu Trutnov, můžete zavolat na naše tel. č.
Psychologická ambulance Trutnov
E. Jirásková