Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

U Nemocnice 83/5, Trutnov
Ambulance klinického psychologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulance klinického psychologa Jiný

Hledala jsem odbornou pomoc v tíživé životní situaci a bohužel jsem se obrátila na paní doktorku. Během několika konzultací měla tak nevhodné a necitlivé poznámky, že jsem nevěřila, že bych si mohla s někým byť jen v klidu pohovořit. Měla jsem po celou dobu u ní pocit, že ji obtěžuji, hlavní problém byl však v jejím neustálém shazování. Naštěstí mi pak jiný psychoterapeut pomohl a napravil reputaci psychologů. Rozhodně tuto lékařku nedoporučuji. Měla by změnit profesi, pokud nechce pacientům pomoci.

E
Umístění: Ambulance klinického psychologa Jiný

S odstupem času se teprve dostávám k recenzi. U p. Jiráskové jsem byla dvakrát v roce 2014 a měla jsem velké psychické potíže a byla jsem neschopná o situaci hovořit nahlas. Návštěvy mě utvrdily v tom, že už mi nikdo nepomůže, že každý doktor asi jedná stejně. Necítila jsem se v ordinaci vůbec dobře, naopak, že jsem přítěž. Neměla jsem odvahu hledat něco jiného. Když jsem se tam po 5 letech vrátila a chování bylo stejné, přišlo mi, že paní doktorku nezajímám, že si jen píše do PC, sdělila mi jen, že musím brát antidepresiva. Nic víc. Konečně se stalo něco takového a já už to nevydržela, svěřila se partnerovi a začali to řešit. Našla jsem jiné cesty, které mi vyhovovaly více (kraniosakrální terapie, bachovy esence a pak i odvaha najít skvělou psychoterapeutku, kde mi vše šlo samo...otevřeně mluvit o všem, nacítila se na mě a naslouchala, nic si nezapisovala a vždy jsem se na návštěvy těšila-tak to má vypadat). Tak bych ráda zmínila, že pokud má někdo zkušenost, která není "to pravé ořechové", neklesejte na mysli a hledejte dál!!! Má to smysl!!! Každý potřebuje jiný přístup a naladění. Hodně štěstí:)

M
Ověřeny pacient

Skvělá lékařka má trpělivost a pochopení, velmi mi pomohla Doporučuji !!!

zprvu mi paní doktorka pomohla, později mě však několika nevhodnými poznámkami tak zasáhla, že jsem již neměla důvěru k ní dál chodit a dlouho mi trvalo, než jsem se odhodlala jít k jinému psychologovi.

Ověřeny pacient

Je to skvělá lékařka,mmající trpělivost a pochopení.Poradí a vždy pomůže.

Paní doktorka Jirásková je skvělá, velmi mi pomohla. Ráda na ni vzpomínám! Doporučuji!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

J

Paní doktorka mně před lety velice pomohla.Stále na ní vzpomínám.Jsem moc ráda,že jsem ji tehdy vyhledala.

J

Paní doktorka je velice dobrá odborníce.

L

K paní doktorce jsem chodila před lety, velmi mi tehdy pomohla. Do dnes na ní ráda vzpomínám.

O

Empatická, vždy dobře naladěná, odborník na svém místě. Znám několik žen, kterým dokázala opravdu pomoci i když si myslely, že už žádná dobrá cesta nevede. Škoda, že takovýchto lékařů není víc

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, prosím vás chci se zeptat jestli berete ještě pacienty. Mám dceru a má středně těžkou mentální retardaci má 19let taky pro ní potřebuju najít psychologa. Děkuji

Dobrý den,
pokud jste z okresu Trutnov, můžete zavolat na naše tel. č.
Psychologická ambulance Trutnov
E. Jirásková

PhDr. Eva Jirásková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti