Chirurgie měkkých tkání

Konzultace

Očkování +7 Více

Pohotovost pro stálé klienty

Prevence, diagnostika a léčba psů a koček

Stomatologie

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Veterinární ambulance - MVDr. Eva Jiránková

Poskytuji preventivní, diagnostickou i terapeutickou péči o psy a kočky. Možnost výjezdové služby po telefonické domluvě, pohotovost na telefonu pro s...

Umístění: Veterinární ambulance - MVDr. Eva Jiránková prevence, diagnostika a léčba psů a koček

Max spokojenost, paní MVDr. nám vždy pomohla, navrhla účinnou léčbu, poradila si skvěle, empaticky, s oběma našimi psy, mohu vřele doporučit

Umístění: Veterinární ambulance - MVDr. Eva Jiránková pohotovost pro stálé klienty

Úžasná paní doktorka i sestřička. Vždy poradí, pomůžou. A to i mimo pracovní dobu jak se nám již několikrát stalo. Mia i Amonek se vždycky k nim těší.Moc za ní děkujem.

Umístění: Veterinární ambulance - MVDr. Eva Jiránková řešení urgentních stavů (otravy, úrazy, šok)

Tato paní doktorka je naprosto úžasná,milá,ochotná,empatická a se svojí sestřičkou v ordinaci tvoří naprosto sehraný tým.
Dnes jsem byla u této paní doktorky poprvé a se závažným problémem u mé kočičky.Paní doktorku i sestřičku mohu jen doporučit!
M.P.

Umístění: Veterinární ambulance - MVDr. Eva Jiránková

Byla jsem se svym psem na pohotovosti v Karlových Varech a slouzila pani doktorka Jirankova.Uz po prichodu a zaklepani na dvere pani doktorka otevrela a servala me ze mam pockat.A to jsem tam byla s pulrocni dcerou a pejskem ktery nemohl na nohu.Po pul hodine nas pani doktorka prijala,Benikovi pichla injekci na bolest a dala mu prasky na bolest a to bylo vse, hrozne jsme ji totiz obtezovali.Benik se vubec nelepsil,tak jsme jeli ke své veterinarce,ta hned po prichodu zmerila Benikovi teplotu a mel ctyricet stupnovou horecku,takze dostal injekci antibiotika a neco na teplotu.Takze k teto pani doktorce bych rekla,ze by nemela pracovat se zvířaty a ani s lidmi,kdyz ji to obtěžuje.

MVDr. Eva Jiránková

Dobrý den, nezlobte se na mne, ale nikdo na Vás neřval, pouze jsem stručně řekla, byť možná podrážděně, že musíte počkat, protože mám jiného pacienta. Na pohotovosti se prostě musí počítat s tím, že nemusíte jít na řadu hned. Na straně lékařů pracuje nervozita a únava (50 pacientů za 2 dny, k tomu nějaké operace, hospitalizace, neustále drnčící telefon - když je na to člověk úplně sám, není to žádný med). Omlouvám se, ale i já jsem jen člověk a měla jsem toho již ve službě opravdu nad hlavu. Přeji, ať je Ben brzy v pořádku.