Velmi osobní jednání paní doktorky, komunikativní, příjemná a vše vysvětlí. Velice příjemná sestra. Čas objednání byl dodržený téměř na minutu, jediný problém je, že je tu delší čekací doba, ale ta je vynahrazena profesionálním (lidským) přístupem k pacientovi. Za sebe mohu jen doporučit. Byl jsem velmi spokojen.

Vrchlického 57, Jihlava
Dům zdraví (mapa)

Velmi osobní jednání paní doktorky, komunikativní, příjemná a vše vysvětlí. Velice příjemná sestra. Čas objednání byl dodržený téměř na minutu, jediný problém je, že je tu delší čekací doba, ale ta je vynhrazena profesionálním (lidským) přístupem k pacientovi. Za sebe mohu jen doporučit. Byl jsem velmi spokojen.