Eva Hladká, neurolog Nový Bor

MUDr. Eva Hladká

Neurolog Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

generála Svobody 99, Nový Bor
Odborný lékař neurolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Velice příjemná paní doktorka. Řekne vám rovnou bez obalu jak to je. Což se každému nemusí hned zamlouvat, ale tak je to dobře člověk musí na svém stavu pracovat . Mám jenom zatím super zkušenosti . Můžu jenom vřele doporučit .

Fof Michal


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Hladká je opravdu jednička ve svém oboru. Je to lékařka, ke které se nebojíte jít, protože víte, že se opravdu bude snažit vám pomoci. Trpělivě vás vyslechne, vyšetří a případně pošle na další vyšetření, aby určila správnou diagnózu. Je to člověk na svém místě. Navíc má ordinaci i čekárnu zařízenou tak, že si skutečně připadáte takřka jako doma a nejste stresovaní čekárnou jako jinde u lékaře. Klobouk dolů před paní doktorkou i před její sestřičkou.


S
Ověřeny pacient

Musím říci, že jsem se u této paní doktorky necítila vůbec příjemně, přišla mi velmi arogantní a velice sebestředná, stále mluvila jen o sobě. Určitě k ní už podruhé nepůjdu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Při první návštěvě u paní doktorky jsem si připadala jak kdybych navštívila psychologa. Můj nález není velký, ale jsou dny kdy trpím jak pes. Musíte si to srovnat v hlavě a nepoddávat se tomu. Cvičte svědomitě a zapracujte na sobě. Fakt je, že mě nabila pozitivní energií a já se toho opravdu držím. Ovšem druhá návštěva u paní doktorky byla jak z hororu. Zřejmě neměla paní doktorka svůj den a ukázala, že je také jen člověk a co v ní je.Tentokrát jsem si připadala jak psychiatr ke kterému přišel pacient znechucen svou profesí a kdoví čím ještě. Celá konverzace se točila kolem její profese a jí samé. Každý má právo na svůj názor. Já jsem si svůj názor udělala a mě tam už nikdy víc nikdo neuvidí.Uvedu jen útržek toho co mi řekla: jak může jít do invalidního důchodu dělník, když z lékařské profese je v invalidním důchodu málokdo?Proč chci RHB, když si můžu zaplatit fitko na své vlastní náklady jako ona?Hodně peněz jí stála rekonstrukce v jejím vlastním domě co se týče prostor pro pacienty a její vlastní ordinace. Zřejmě si neuvědomila, že pacientovi je fuk jak pěkné to bude kolem pěkné- jde tam přeci kvůli ní.Navíc jí pacienti ničí zdi. Tak Vás prosím prosím až tam půjdete -neničte to tam! Za celou tu domu o mém zdravotním stavu neřekla ani slůvko. Třeba nebylo o čem, kdoví?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

S paní doktorkou Hladkou mám nejednu pozitivní zkušenost. Prodloužila život oběma mým dědečkům, pomohla mé babičce od bolestí a v těžkých dobách byla zároveň psychickou oporou. Je to výborná lékařka s osobním přístupem ke každému "pacientovi" a milou LIDSKOU duší :o) - a takové u nás mají jen těžko konkurenci.


vynikající lékařka


Po tragické zkušenosti s pobytem mého syna na vyhlášené klinice v Praze na Bulovce..jsem poznal že lékař může být normální!!


Ověřeny pacient

Paní doktorka je žena s lidským přístupem k pacientům - vyslechne je a pomůže. Nedívá se na hodinky, nekřičí a nedělá ze sebe mistra světa a z pacienta hlupáka. Je to nejlepší lékař, kterého jsem kdy navštívila. Sestra, která u ní pracuje, snad pochází z jiné planety - usměvavá, milá, uklidňující a profesionální. Chodila jsem k nim ráda už proto, že jsem nikdy nečekala a prostředí čekárny a ordinace působí tak domáckým dojmem, že ze mě spadl všechen strach. Gratuluji paní doktorko (a sestřičko).


Po deseti letech marných návštěv různých lékařů, kterým se nepodařilo diagnostikovat moje problémy a dívali se na mne spíše jako na hysterku, která si
potíže vymýšlí, jsem jako poslední naději navštívila paní doktorku. Nejen, že jsem se setkala s velice milým lidským přístupem, ale po absolvování odborných vyšetření, na která mne paní doktorka poslala, jsem se konečně dověděla, z čeho moje potíže pramení a hlavně dostala jsem léky, které pomáhají. To, co bylo deset let mým trápením a lékařskou záhadou, se za čtyři měsíce velice zmírnilo a možná, že zmizí úplně. Takže touto cestou chci paní doktorce moc poděkovat a doporučit ji všem, kteří možná zbytečně trpí. Setkáte se tam také s velice milou, veselou sestřičkou.


lidská,podle mého názoru je velmi dobrá z lékařského hlediska


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti