Odborný lékař neurolog
generála Svobody 99, Nový Bor

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odborný lékař neurolog Jiný

K paní doktorce jsem šla s postupným brněním a bolestí levé ruky a krknu na levé straně. Obávala jsem se mrtvice nebo infarktu. Přišla jsem po objednání ráno před sedmou hodinou. Paní doktorka má od 6.30 hodin. Do prázdné, zcela otevřené sesterny jsem si dovolila dát na stůl propustku. Bohužel v ordinaci, na levo od sesterny seděla paní doktorka se sestřičkou. Tu smršť urážek a napadání, co jsem schytala, že jsem si dovolila položit na stůl tu propustku jsem ještě v životě nezažila. Paní doktorka mě napadla, že jsem chtěla vidět, kdo tam sedí a co si asi tak říká a další a další urážky. Odešla jsem bez ošetření, protože to se nedalo poslouchat. Podotýkám, že jsem tam šla, protože mi nebylo dobře a bála jsem se, co se mi to děje. K paní doktorce chodím již roky a vždy jsem byla spokojená. Z jejího výstupu jsem byla hrozně překvapená, zaskočená, zdrcená. A už k ní nikdy nepůjdu.

Velice příjemná paní doktorka. Řekne vám rovnou bez obalu jak to je. Což se každému nemusí hned zamlouvat, ale tak je to dobře člověk musí na svém stavu pracovat . Mám jenom zatím super zkušenosti . Můžu jenom vřele doporučit .

Fof Michal

Paní doktorka Hladká je opravdu jednička ve svém oboru. Je to lékařka, ke které se nebojíte jít, protože víte, že se opravdu bude snažit vám pomoci. Trpělivě vás vyslechne, vyšetří a případně pošle na další vyšetření, aby určila správnou diagnózu. Je to člověk na svém místě. Navíc má ordinaci i čekárnu zařízenou tak, že si skutečně připadáte takřka jako doma a nejste stresovaní čekárnou jako jinde u lékaře. Klobouk dolů před paní doktorkou i před její sestřičkou.

Musím říci, že jsem se u této paní doktorky necítila vůbec příjemně, přišla mi velmi arogantní a velice sebestředná, stále mluvila jen o sobě. Určitě k ní už podruhé nepůjdu.

Při první návštěvě u paní doktorky jsem si připadala jak kdybych navštívila psychologa. Můj nález není velký, ale jsou dny kdy trpím jak pes. Musíte si to srovnat v hlavě a nepoddávat se tomu. Cvičte svědomitě a zapracujte na sobě. Fakt je, že mě nabila pozitivní energií a já se toho opravdu držím. Ovšem druhá návštěva u paní doktorky byla jak z hororu. Zřejmě neměla paní doktorka svůj den a ukázala, že je také jen člověk a co v ní je.Tentokrát jsem si připadala jak psychiatr ke kterému přišel pacient znechucen svou profesí a kdoví čím ještě. Celá konverzace se točila kolem její profese a jí samé. Každý má právo na svůj názor. Já jsem si svůj názor udělala a mě tam už nikdy víc nikdo neuvidí.Uvedu jen útržek toho co mi řekla: jak může jít do invalidního důchodu dělník, když z lékařské profese je v invalidním důchodu málokdo?Proč chci RHB, když si můžu zaplatit fitko na své vlastní náklady jako ona?Hodně peněz jí stála rekonstrukce v jejím vlastním domě co se týče prostor pro pacienty a její vlastní ordinace. Zřejmě si neuvědomila, že pacientovi je fuk jak pěkné to bude kolem pěkné- jde tam přeci kvůli ní.Navíc jí pacienti ničí zdi. Tak Vás prosím prosím až tam půjdete -neničte to tam! Za celou tu domu o mém zdravotním stavu neřekla ani slůvko. Třeba nebylo o čem, kdoví?

S paní doktorkou Hladkou mám nejednu pozitivní zkušenost. Prodloužila život oběma mým dědečkům, pomohla mé babičce od bolestí a v těžkých dobách byla zároveň psychickou oporou. Je to výborná lékařka s osobním přístupem ke každému "pacientovi" a milou LIDSKOU duší :o) - a takové u nás mají jen těžko konkurenci.

vynikající lékařka

Po tragické zkušenosti s pobytem mého syna na vyhlášené klinice v Praze na Bulovce..jsem poznal že lékař může být normální!!

Paní doktorka je žena s lidským přístupem k pacientům - vyslechne je a pomůže. Nedívá se na hodinky, nekřičí a nedělá ze sebe mistra světa a z pacienta hlupáka. Je to nejlepší lékař, kterého jsem kdy navštívila. Sestra, která u ní pracuje, snad pochází z jiné planety - usměvavá, milá, uklidňující a profesionální. Chodila jsem k nim ráda už proto, že jsem nikdy nečekala a prostředí čekárny a ordinace působí tak domáckým dojmem, že ze mě spadl všechen strach. Gratuluji paní doktorko (a sestřičko).

Po deseti letech marných návštěv různých lékařů, kterým se nepodařilo diagnostikovat moje problémy a dívali se na mne spíše jako na hysterku, která si
potíže vymýšlí, jsem jako poslední naději navštívila paní doktorku. Nejen, že jsem se setkala s velice milým lidským přístupem, ale po absolvování odborných vyšetření, na která mne paní doktorka poslala, jsem se konečně dověděla, z čeho moje potíže pramení a hlavně dostala jsem léky, které pomáhají. To, co bylo deset let mým trápením a lékařskou záhadou, se za čtyři měsíce velice zmírnilo a možná, že zmizí úplně. Takže touto cestou chci paní doktorce moc poděkovat a doporučit ji všem, kteří možná zbytečně trpí. Setkáte se tam také s velice milou, veselou sestřičkou.