Eva Fialková, psychiatr Tábor

MUDr. Eva Fialková

Psychiatr Více

Husovo náměstí 530, Tábor
Psychiatrická ordinace

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Názory

Paní doktorna je vstřícná a seriozní ke všem pacientům, kteří jsou slušní a vychovaní. Bez ohledu na svůj čas se snaží vyhovět většině pacientům. Bohužel je limitovaná časem i pojišťovnami a tak se na nové pacienty mnohdy nedostane. J*

Jak prostě napsat že je dobrá.

Paní doktorka je nejlepší!jako lékařka i jako člověk.Má porozumění a nechá pacienta,aby vyjádřil svůj názor!Byla jsem,před paní doktorkou u několika psychitrů a díky jejich léčení jsem přemýšlela o sebevraždě.Chválím den,kdy mě paní doktorka i když měla již plný stav,přibrala do své péče.Skrs to jí nikdy nepřestanu bý vděčná!!!!!

Paní doktorka výborná, prostě nejlepší, velmi lidská, ochotná, vřele doporučuji!!!!

Je to skvělá paní Dr.

Paní doktorka Fialková je nejen velmi dobrý psychiatr,ale i člověk. Mysím, že takové lékaře mnoho lidí potřebuje.

Doporučuji,velmi dobrá lékařka a zároveň i příjemný člověk! S mým problémem mi pomohla a všechno je zase supeeeer :o)

Paní doktorku mohu doporučit.

Tuto lékařku nedoporučuji.

Pani doktorka neni jen skvela lekarka,ale i skvely clovek.Je velmi vstricna,domluva je s ni snadna.Je NEJLEPSI!!!!!!!!!!!!!!!!Preji p.doktorce a nejen ji,ale i cele jeji rodine hodne zdravi a stesti v r.2009