Eva Burdová, plicní lékař Brno

MUDr. Eva Burdová

Plicní lékař Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého 1-3, Brno
Plicní ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Když se člověk k paní doktorce řádně objedná, tak se mu vždycky pečlivě věnuje. Je pro mě důležitější kvalita, než sladký úsměv za každou cenu, když třeba řeší náročný případ. Chodím k paní doktorce už řadu let a nikdy jsme neměli žádný problém a naopak mám v pohodě vyřešené všechny potíže s astmatem.
Alena Bučková


M
Ověřeny pacient

Nevím, jaká je paní doktorka lékařka oproti jiným, ale chování je strašné. Je arogantní, netrpělivá, vulgární. Je mi nepříjemné k ní chodit, hledám si jiného lékaře.


E
Ověřeny pacient

Na doporučení jsme navštívili paní doktorku.
Byli jsme velmi zklamaní neprofesionálním přístupem. Paní doktorka byla nepříjemná, naprosto nezvládla svoji špatnou náladu, kterou si doslova vybila na pacientce. Nezvládla běžný odběr krve a posléze doslova vyhodila pacientku z ordinace s tím, že má přijít jindy, nebo nechodit vůbec. Nikdy a nikde u lékaře jsem se s takovým chováním nesetkala. Paní doktorka je zřejmě dobrá specialistka, ale lidsky naprosto selhala. Naštěstí jsou stejně dobří lékaři, kterým lidský přístup není cizí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Velmi dobrá doktorka. Tam, kde ostatní končí s beznadějí, ona pokračuje a pomůže. Jen doporučuji. Ale zasloužila by si sestřičku, aby na všechno nebyla sama. :-)


Paní doktorka mi moc pomohla, když mě posílali od čerta k ďáblu, určila diagnózu a posléze vyléčila. Nepovyšuje se, je příjemná, veselá. Je pravda, že jí chybí v ordinaci sestra a taky občas dochází k časovému skluzu (což je ale podle mě tím, že se pacientům věnuje pečlivě), ale ani tak bych neměnila.


Ověřeny pacient

V péči paní doktorky jsem pobyla jen půl roku, ale stačilo mi to. V ordinaci jsem při každé návštěvě strávila asi 60 minut, z nichž pouze několik se mi paní doktorka věnovala. Tím, že nemá sestru, musí vše vyřizovat sama, takže většinu mých návštěv v ordinaci paní doktorka telefonovala z jedné nebo druhé pevné linky, případně z mobilu, dále vyřizovala sanitky pro odvoz pacientů a objednávky nových pacientů, odháněla od dveří pacienty, co se po dvou hodinách čekání dotazovali, kdy už přijdou na řadu - čili opravdu šrumec, který se ale bohužel netýkal pacienta, který seděl před ní. Proto jsem si našla jinou lékařku, která zaměstnává zdravotní sestru a tak se může věnovat plně věnovat svým pacientům.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Mistr ve svém oboru, nikdy neodmítne, i když otravuji v sobotu a neděli. Moc nám v životě pomohla!


B

Milý a lidský přístup k pacientovi, maximální vstřícnost. Profesionalita, schopnost bezchybně vyhodnotit poslechový nález. Veškerá potřebná vyšetření (spirometrie aj.) jsou samozřejmostí. Rozhodně doporučuji.


C
Ověřeny pacient

S přehledem v oboru, velmi dobrý až srdečný přístup k pacientům.


Z

K paní doktorce chodím již několik let a musím řict ,že jsem opravdu velmi spokojena vždy pomůže a poradí.dostala jsem se k ní vlastně omylem kdy muj lékař onemocněl zustala jsem.Dokáže člověka tak nějak pohladit slovem i pohledem.Moc mi pomohla apaní doktorce opravdu velké děkuji za všechno.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti