Vstupní vyšetření

Nejčastěji hledané služby

Praha,

Máme smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Vstupní vyšetření a preventivní prohlídky jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami.

...

Umístění: Finedent Jiný

Vyhledala jsem pomoc s akutní velmi silnou bolestí zubu a jediné co mi paní doktorka poskytla byl rtg, který provedla sestra, ošetření mi paní doktorka vůbec nenabídla. Považuji toto jednání za hrubé porušení lékařské etiky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Finedent vstupní vyšetření

- vstupní "procedury" i vyšetření byly příjemné ze strany lékařky i sestřičky
- prostředí příjemné
- zahájení vyšetření dle objednaného času

Děkujeme za hodnocení.
Budeme se těšit na Vaší další návštěvu :)

Umístění: Finedent Jiný

Slečna/paní doktorka i její sestřička jsou nesmírně empatické a vlídné. Jsem ráda, že jsem změnila zubaře právě za tuto kliniku a doktorku. Bílé výplně jsou tedy pro rodinný rozpočet dost nápor, ale s tím se bohužel nedá nic dělat, drahé jsou všude. Profesionalita, téměř bezbolestná anestezie, preciznost a navíc informování pacienta o každém citelném kroku jsou důvody, proč se budu ke slečně/paní doktorce vždy ráda vracet. Navíc celá klinika je velmi pěkná, slečna/paní recepční také vlídná a s termíny není problém, opravdu nemám co vytknout :)

MDDr. Eva Brodská

Moc děkujeme. Budeme se těšit na Vaší další návštěvu :)

W
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Finedent vstupní vyšetření

she is perfectShe is such a friendly and wonderful doctor. He explained so much detail and kindly in English to me that I don't speak Czech. Everything was perfect for the visit.

Umístění: Finedent Jiný

Z vlastní zkušenosti, mohu paní doktorku všem doporučit i těm, kteří se bojí vejít do zubní ordinace, vyhovuje mi její empatický přístup, komunikace během zákroku a skvěle odvedená práce.

Moc děkujeme. Budeme se těšit na Vaší další návštěvu

Umístění: Finedent Jiný

Moc šikovná a příjemná paní doktorka. Vše mi vysvětlila a zbavila mě bolesti. Už vždycky jenom k ní :)

MDDr. Eva Brodská

Moc děkujeme za milé hodnocení.

Umístění: Finedent Jiný

Paní doktorka byla moc příjemná. Vše mi srozumitelně vysvětlila ohledně ošetření.
Už se nebojím chodit k zubařům :)