Odborný lékař ortodoncie
Dr. E. Beneše 21/1497, Bruntál

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Naprosto neprofesionální přístup! U paní doktorky jsem byla jednou a už by mě tam nikdo nedostal. Pocit, kdy sedíte s otevřenou pusou na malé židličce otočené směrem ke dveřím, které jsou otevřené a vaši prohlídku pozorují všichni pacienti čekající v čekárně rozhodně příjemný není.

Moje dcera chodí na rovnátka už 3roky a jsem s paní doktorkou velmi spokojena,
zuby má krásně narovnané a přístup paní doktorky k dceři je velmi příjemný.
My jsme velmi spokojeni!!!!

Ačkoliv jsem rovnátka nosila přes 2 roky, zuby se mi absolutně nevyrovnaly...Nedoporučuji...

Jako dítě mám na tuto paní zubařku velmi špatné vzpomínky co se týče jednání, rozhodně nebylo citlivé, jak zde někdo zmiňuje, její sestřička byla svým přístupem taky otřesná, sešly se jako by se hledaly....z chození k ní mám dodnes ze zubařů dost nepříjemné pocity, tenkrát jako děcko ani nemluvím... Pravdou ale je, že její plomby mi drží dodnes a to je s odstupem již víc než dvacet let... Ale co z toho, když vám navodí pocit, že příště tam raději nepůjdete. U jiných jsem se setkal se stokrát lepším a lidským přístupem... u ní se člověk cítil jen jako materiál k opracování...

Jsme pacienti MUDr.Boulové již 20 let,která nám prováděla již všechny stomatologické úkony,kterých nebylo vzhledem k našemu věku málo.Vždy jsme byli velmi spokojeni.Je dle našeho názoru velmi citlivá a ohleduplná k pacientům.Jsme přesvědčení,že svou práci dělá odborně a také vždy dobře poradí.
Díky jí máme s manželkou postaráno o bezbolestné kousání a pokud nám dovolí náš zdravotní stav,budeme dojíždět do její ordinace i když je to 25 km stále.
J e n e j l e p š í !
Kritická hodnocení se nám jeví neobjektivní.Cítíme tam vliv konkurenčního boje a ovlivnění rodičů dětmi.

Profesionálka, jezdím k ní 100 km. Je to tam sice jak na běžícím páse, ale odvedená práce je v nejvyšší kvalitě a to je pro mě nejdůležitější.

Velmi slabá zubařka. Chodil jsem k ní rok a musel jsem přejít k paní doktorce do Krnova. Systém objednávek je takový, že vám nepříjemná sestra doporučí přijít v 7hod. ráno a ráno je plná čekárna dětí s rodičema. Děs. Běs. Hrůza!

je to opracdu profesionálka. Nejlepší v kraji.

Paní Boulová mi velmi pomohla v době, kdy jsem měl problémy se zajištěním péče.
Pomůže vždy a bez problémů.

Boulová je strašná