Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Dlouho jsem se nesetkal s takto skvělým a lidským přístupem. Všechny alergologie v Příbrami mě odmítly, nebo mi daly termín za rok.... Zde jsem našel pochopení a opravdovou snahu mi pomoci.
Hlavně musím vyzdvihnout jednání zdravotní sestry. Mohu doporučit.

Nemohu s Vámi souhlasit!
Asi nevíte, co si tahle osoba prožila, stejně jako každý a stejně tak nevíte, co v životě vše dokázala, za co se postavila, co by bez ní nebylo !
Musíte si uvědomit, že pokud jdete na alergologii s kožními potížemi, není divu, že Vás pošle k odborníkovi, a to na kožní oddělení !!!!
Jsem její letitá pacientka a pokud potřebuju ke svému vyšetření názor a vyšetření z kožního oddělení, tak to zřejmě neříká proto, že by jste ji otravovali nebo že by na Vás neměla čas. Ale prostě proto, že ho potřebuje !!!!

Nemám s ní jediný problém a klidně ji každému doporučím. :-)

Souhlasim s nazory vetsiny, pani doktorka se chovala jako by moje navsteva v ordinaci byla to nejhorsi co ji mohlo potkat. Odmitala udelat jakekoliv testy, i pres doporuceni od praktika nerespektovala ma prani. Chovala se velmi arogantne a rozhodne ji nedoporucuji nikomu.

Bohuzel nemuzu nez potvrdit zkusenosti zde popsane. Pani doktorka byla uz od prvni zkusenosti pomerne neprijemna. Odmitla resit me kozni alergicke projevy se slovy, at si dojdu na kozni. Problemem pro ni bylo i predepsani jinych leciv nez antihistaminik nyni jiz bezne dostupnych bez lekarskeho predpisu. Doufala jsem v komplexni pristup, jelikoz me trapi i potravinove a lekove alergie, bohuzel jsem se dockala pouze zminovanych antihistaminik v pylove sezone. Take me mrzi velmi neflexibilni objednaci doba (v cervnu mi bylo receno, ze je na objednani na zariove testy moc brzo a pri zavolani v srpnu uz neni misto). Odchazim zkusit stesti jinde.

paní doktorka nebyla špatná ani skvělá...prostě tak průměr.