Jana Želivského 18, Praha 3, Praha

Psychoterapie partnerská • 1 500 Kč

Psychoterapie rodinná • 1 500 Kč

Psychoterapie skupinová (90min) • 500 Kč

Způsoby platby: Bankovní převod

Platba na účet má být uhrazena před konáním sezení nejméně 2 dni předem Účet ve fiobanke patří : Psychologie u orloje s.r.o., do poznámky dejte datum setkání které platíte. Pokud platba odchází z jiného učtu než je váš, zadejte do poznámky také jméno a datum .
číslo učtu: **********/****
Cena skyp pro individuální sezení je od ****,-Kč,- ( pro práci v slovenském nebo českém jazyce).
Párová terapie, konzultace ****,-Kč.
Pro prací se zahraniční klientelu, práci v cizím jazyce od ****,-Kč
(Uvedené ceny jsou aktuální od 1.7.****) Sezení v cizím jazyce( nebo s tlumočníkem) od ****,-Kč

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

Moznosti:
Skyp: psychologie uorloje,
facebook-mesenger: Erika Benická
Gmail: *********************** Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Bankovní převod, Hotovost

Individuální psychoterapie • od 1 000 kč

První konzultace ( první sezeni 60min) • od 1 000 kč

Psychologie partnerská • od 1 500 kč +6 Více

Psychologie rodinná • od 1 500 kč

Psychoterapie

Psychoterapie (konzultace) individuální (50min) • od 1 000 kč

Odbornost Univerzitní vzdělání 1995 Psychologie, jednooborová specializace na FF UPJŠ 1997 Doplňkové vzdělání v pedagogice na FF UPJŠ 2001 ...

• Deprese
  • Trauma
  • Krize ve vztahu

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 000 Kč

500 Kč

500 Kč

Názory

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: "Psychologie u orloje s.r.o." - pobočky Praha (sídlo společnosti) První setkání, konzultace ( 1 sezení 60min)

profesionální přístup, ochota pomoci. Pokud bude potřeba specialista na takový plán, určitě půjdu jen k této přátelské paní doktorce

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: "Psychologie u orloje s.r.o."- pobočka Karlovy Vary psychoterapie

Terapie s paní Benickou mi velmi pomáhá a za sebe mohu velmi doporučit. Vnímám ji po 2 měsících terapie jako odborníka, díky kterému jsem získala i jiný pohled na to, co se mi v životě děje a nejednou paní psycholožka přesně poznala, co za mým trápením stojí a nabídla řešení či radu, která mi pomohla zlepšit můj stav.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: "Psychologie u orloje s.r.o." - pobočky Praha (sídlo společnosti) individuální psychoterapie

Paní doktorku bohužel nemohu vůbec doporučit. Nedokázala pochopit s jakým problémem za ní přicházím, nedělala si poznámky a nepamatovala si z předchozích hodin o čem jsem mluvila. Neustále jsem se musela připomínat a opakovat. Paní doktorka často odbíhala od tématu za svými vzpomínkami, které většinou vůbec nesouvisely s tématem a nenabízely řešení mých problémů...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: "Psychologie u orloje s.r.o."- pobočka Karlovy Vary individuální psychoterapie

Vřele doporučuji. Docházela jsem po týdnu asi půl roku, v době lockdownů probíhaly terapie po skypu. Potřebova jsem pomoct překonat rozchod. Procesem jsem objevila a pochopila své trapení, které nesouviselo s rozchodem, kde se berou úzkozti a z čeho skutečně pramení. Věřím, že časem se pohled společnosti na terapie změní, protože když s terapií začnete, znamená to, že na sobě pracujete, ne že jste troska.

Názor přidán dne 16.07.21 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: "Psychologie u orloje s.r.o." - pobočky Praha (sídlo společnosti) Psychoterapie (konzultace) individuální (50min)

Skvělá paní psycholožka, na sezení jsem se těšila, vždy mě trpělivě vyslechla, poradila, pomohla, mnohdy "úplně jednoduchými" slovy vystihla přesnou podstatu věcí a mně se okamžitě ulevilo. Vždy jsem odcházela s lehčí hlavou a nebudu přehánět, když řeknu, že mi zachránila partnerský vztah. Během koronavirové situace jsme podle aktuálních pravidel naprosto bez problémů přecházely na Skype, kde to bylo stejně fajn, jako naživo. Rozhodně doporučuji!

Paní Erika Benická je vynikající psycholog. Docházela jsem k ní na terapii cca 2 měsíce. Pomohla mi změnit náhled na vztahy a především lépe vidět do zákulisí vztahů, kterými jsem v minulosti prošla. Začala jsem si víc věřit a naučila jsem se eliminovat chyby, které jsem ve známostech opakovaně dělala. Díky ní jsem již v začátcích dokázala rozpoznat charakter mužů, s kterými jsem se seznámila. Byla to právě ona, kdo mi dal cenné rady, které mi pomohly od základu změnit svůj život a splnit si velké přání - stát se mámou. Vím, že bez pomoci paní Benické bych nebyla tam, kde nyní jsem. I teď po roce využívám opětovně jejích služeb při řešení dalších situací, které v mém životě nastaly. Její terapii mohu jedině doporučit a jsem moc ráda, že se mi podařilo v těch nejtěžších časech potkat právě ji. Její laskavá pomoc, nadhled a optimismus změnily můj život. Děkuji, že jsem měla možnost řešit své problémy, které se zdály nepřekonatelné, právě s ní.

Paní doktorka je naprosto úžasná, recenzi píši až rok poté, co jsem ji navštěvovala. Již tehdy jsem věděla, že mi naše sezení velmi pomohla, teď po tom roce si jich vážím ještě více. Je moc milá, příjmená, člověk se nemusí stydět se jí s čímkoliv svěřit.

Mgr. Erika Benická

Přeji vám hezké předvánoční adventní dni. Jsem moc ráda, že jste si po roce vzpomněla na naše setkání. Jsem ráda, že pomohlo. Vážím si vašeho "napsaného" tak pozitivního vyjádření., děkuji za to. Poprosím vás-ozvěte se na mail, (messenger), at vím-jak se vám teď daří. Děkuji. E

Skvěla paní psycholozka. Vyslechne. ..pomůže. ..těším se na další návštěvu. Individuální přístup. ..hezke prostředí. ....perfektní domluva. Moc děkuji za vše.

Mgr. Erika Benická

Přeji krásny den. Děkuji (i když se zpožděním) za vaše hodnocení. Myslím, že je napsané stručně-výstižné a hezky. Moc děkuji. Ozvěte se někdy- at vím jak se vám daří :-) E.

Bohužel, ale byla jsem velice zklamaná. Paní Benická se ptala během konzultace na to, jak jsem k ní přijela a jak dlouho trvala cesta. Zvedla během konzultace i svůj telefon. Poradila mi to, co by mi řekl každý člověk a to nemusí být ani psycholog. Vyhozené peníze.

Mgr. Erika Benická

Bohužel, ale jsem z vás velice zklamaná. Nepodepsala jste se- to mně zklamalo. Myslím si, že je lehké(i zbabělé) vyjadřovat kritiku a negativny postoj a nepodepsat se. Nevím kdo jste- pro mně jste anonym "E". Byla jste vůbec u mně? To ano, zajímá mně často i to odkud člověk přicestoval(přicházejí ke mne lidi z celých Čech, klienty mám i v zahraničí (cestuji př. z Německa) . Někdy jistě zvednu i telefon-pokud to uznám za vhodné-vždy se ale vyjádřím proč. Cituji: " Poradila mi to, co každý člověk ...."Jestli vám to, co jste údajně slyšela ode mně, radí každý člověk(i ne psycholog)...tak přemýšlejte-proč s tím máte vy ještě stále problém ? Navíc pokud by jste jednou u mně byla- víte, ja se v závěru vždy ptám jak je člověk spokojeni a na co by se chtěl zaměřit. Má to svůj význam. Co ste řekla? Že bylo vše pořádku? Kdyby mi někdo sdělil takovou nespokojenost jak píšete)-pracovali by jsme s tim na místě. Leda, že do očí říkáte něco jiné. Píšete: " vyhozené peníze". Ja sem na vaše hodnoceni "vyhodila čas a energii". Každý vnímá hodnotu v něčem jiném.

29 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Již rok se trápit se spánkem. Celou noc set obracím se strany na stranu a během dne set cítím únavene a navečer se mi chce spat. Obvodní lékař mi napsal neurol ale bez výsledku. Můžete me poradit nebo na koho se obrátit. Děkuji pěkně.

Dobrý den. Pokud si píšete o radu, řeknu vám stručně : najdete si psychologa, který se věnuji psychoterapii. Na druhý dotaz odpovím taky stručně : Můžete se objednat u mně. I když jsem momentálně hodně vytížená, ráda vám najdu termín a objednám vás.

Mgr. Erika Benická

Dobrý den, na konci roku jsem v noci prodělala tzv. panickou ataku, nejspíše na základě dlouhodobějšího stresu, starostí v rodině atd. Nijak jsem si však žádný stres nepřipouštěla, proto mě překvapilo, že se mi tohle vůbec stalo. Každopádně jsem od toho včera každý další večer, cca po dobu 2 týdnů trpěla úzkostí z toho, že se mi to stane opět. V práci vše v pořádku,ale jakmile jsem šla z práce domů,ten pocit začal. Stres, pocit strachu, průjem, špatné myšlenky,nespavost. Začala jsem tedy používat bachovy kapky na míru, paní jsem napsala, co se děje, po kapkách mi během 2 týdnů bylo opět dobře. V noci jsem spala, bylo mi dobře. Avšak minulý týden jsem v noci opět nemohla spát,téměř celý týden a tím jsem si nejspíš opět přivedla tento strach z toho,že nebudu spát. Dokonce jsem byla večer s kamarádkou v kavárně a normálně jsme si povídaly a najednou mi hlavou probíhaly špatné myšlenky, že jsem blázen a že zase nebudu spát. Samozřejmě mi to udělalo zle a šla jsem raději domů. Vím, že se mám dobře a nic mě netrápí a i tak se tyto stavy dostavují. Večer usnu, ale v noci se několikrát probudím. Dnes to samé, s tím, že jsem se probudila a už na mě padly myšlenky a strach, že ten den bude opět špatný, když jsem se nevyspala. Zkoušela jsem i jiné bylinkové tablety na spaní, či na stres. Nejvíce se moje hlava bojí toho, že jsem blázen a že se z toho zblázním. Děkuji za radu a tipy, hezký den.

Dobrý den, popisujete charakteristiky průběh úzkostné poruchy  . Popisujete svoji první panickou ataku a to, že máte dobrou zkušenost s Bachovy esencema. Někdy skutečně pomůžou "Bachovky". Někdy  je již potřebné začít léčbu pomocí léků a intenzívně pracovat na sobě v psychoterapii. Je potřebné pochopit co ty úzkosti značí, proč vznikli , jak na to aby (nejen krátkodobě), leč úplně vymizeli. Doporučuji neodkládejte návštěvu psychologa a na první konzultaci budete nasměrována co dál. Není reální důvod mít z toho strach ("nejste blázen"-jak píšete) . Vysoké procento lidí trpí úzkostní ,nebo úzkostně depresivní, nebo úzkostně panickou poruchou. Jde o to, že je potřeba něco udělat aby jste se uzdravila. Neodkládejte návštěvu odborníka.

• Deprese
  • Trauma