Jana Želivského 18, Praha 3, Praha

Individuální psychoterapie • od 1 100 kč

Psychoterapie partnerská • od 1 700 kč

Individuální psychoterapie • 1 100 Kč

Způsoby platby: Bankovní převod

Platba na účet má být uhrazena před konáním sezení nejméně 2 dni předem Účet ve fiobanke patří : Psychologie u orloje s.r.o., do poznámky dejte datum setkání které platíte. Pokud platba odchází z jiného učtu než je váš, zadejte do poznámky také jméno a datum .
číslo učtu: **********/****
Cena skyp pro individuální sezení je od ****,-Kč,- ( pro práci v slovenském nebo českém jazyce).
Párová terapie, konzultace ****,-Kč.
Pro prací se zahraniční klientelu, práci v cizím jazyce od ****,-Kč
(Uvedené ceny jsou aktuální od 1.7.****) Sezení v cizím jazyce( nebo s tlumočníkem) od ****,-Kč

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

Moznosti:
Skyp: psychologie uorloje,
facebook-mesenger: Erika Benická
Gmail: *********************** Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Bankovní převod, Hotovost

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Slovenština,
  • Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Jana Želivského 18, Praha

Jana Želivského 18, Praha

od 1 700 kč

od 1 700 kč

"Psychologie u orloje s.r.o."- pobočka Karlovy Vary

Umístění: "Psychologie u orloje s.r.o."- pobočka Karlovy Vary individuální psychoterapie

Jsem paní Benické velmi vděčná, za to kde nyní jsem. Pomohla mi v mnoha ohledech ale především si uvědomit, že je potřeba mít své hranice a umět si je držet. Umět se postavit sama za sebe. Nic se nezmění ze dne na den ale změna je to velká, když se rozhodnete. Terapie je cesta, po které stojí za to jít - cesta k sobě, k sebelásce, spokojenosti, k spokojené rodině. Děkuji, přeji mnoho spokojených klientů a hlavně spokojený život. :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: "Psychologie u orloje s.r.o." - pobočky Praha (sídlo společnosti) individuální psychoterapie

Paní Benická má skvělý, individuální přístup a upřímný zájem o své klienty. Hned při první terapii se jí povedlo nastavit takové prostředí, ve kterém se cítím skutečně bezpečně a bez obav se mohu svěřit s čímkoliv. Přišla jsem s tolika problémy, že jsem nevěděla, který řešit dřív. Po ani ne 3 měsících terapie (1. měsíc každý týden, pak 1x za 14 dní) cítím velký a hlavně konstatní pokrok na mnoha úrovních. Terapie s paní Benickou mi pomáhá měnit život k lepšímu.

Úžasný klid, otevřenost, upřímný zájem o klienta. Byla já maximálně spokojená, nadšená... Děkuji za vše.

Paní psycholožka má spíše klasický přístup, hodně nechá mluvit, občas k tomu něco trefně řekne. Začala jsem k ní chodit, protože jsem cítila, že ve svém životě potřebuji změnu. Po roce terapie mám novou práci, která mě baví a nového přítele, se kterým se chystame sestěhovat, takže vysledky vidím. Za mě absolutně doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychologie uorloje První konzultace ( první sezeni 60min)

Velice příjemné a profesionální sezení. Těším se na další. Vřele doporučuji. Jemně a s citem mě, paní Erika Benická, dovedla kam jsem chtěla dojít.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní psycholožkou jsem velmi spokojená. Docházela jsem již v minulosti na individuální i párovou terapii a mám jen pozitivní zkušenosti. V současné době docházím znovu na individuální terapii a přiznám se, že paní Benická byla opět mojí první volbou. Oceňuji citlivý přístup, krátké objednací doby a těším se na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Benická mi na našich sezeních svým klidným přístupem nabídla bezpečný prostor, kde se mohu bez obav svěřit se svými vnitřními strachy a problémy. Už teď po čtyř sezení mohu říct, že jsem na dobré cestě za nalezením vnitřního klidu, i když to bude pravděpodobně dlouhá cesta.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: "Psychologie u orloje s.r.o." - pobočky Praha (sídlo společnosti) První setkání, konzultace ( 1 sezení 60min)

profesionální přístup, ochota pomoci. Pokud bude potřeba specialista na takový plán, určitě půjdu jen k této přátelské paní doktorce

Umístění: "Psychologie u orloje s.r.o."- pobočka Karlovy Vary psychoterapie

Terapie s paní Benickou mi velmi pomáhá a za sebe mohu velmi doporučit. Vnímám ji po 2 měsících terapie jako odborníka, díky kterému jsem získala i jiný pohled na to, co se mi v životě děje a nejednou paní psycholožka přesně poznala, co za mým trápením stojí a nabídla řešení či radu, která mi pomohla zlepšit můj stav.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku bohužel nemohu vůbec doporučit. Nedokázala pochopit s jakým problémem za ní přicházím, nedělala si poznámky a nepamatovala si z předchozích hodin o čem jsem mluvila. Neustále jsem se musela připomínat a opakovat. Paní doktorka často odbíhala od tématu za svými vzpomínkami, které většinou vůbec nesouvisely s tématem a nenabízely řešení mých problémů...

29 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Již rok se trápit se spánkem. Celou noc set obracím se strany na stranu a během dne set cítím únavene a navečer se mi chce spat. Obvodní lékař mi napsal neurol ale bez výsledku. Můžete me poradit nebo na koho se obrátit. Děkuji pěkně.

Dobrý den. Pokud si píšete o radu, řeknu vám stručně : najdete si psychologa, který se věnuji psychoterapii. Na druhý dotaz odpovím taky stručně : Můžete se objednat u mně. I když jsem momentálně hodně vytížená, ráda vám najdu termín a objednám vás.

Mgr. Erika Benická

Dobrý den, na konci roku jsem v noci prodělala tzv. panickou ataku, nejspíše na základě dlouhodobějšího stresu, starostí v rodině atd. Nijak jsem si však žádný stres nepřipouštěla, proto mě překvapilo, že se mi tohle vůbec stalo. Každopádně jsem od toho včera každý další večer, cca po dobu 2 týdnů trpěla úzkostí z toho, že se mi to stane opět. V práci vše v pořádku,ale jakmile jsem šla z práce domů,ten pocit začal. Stres, pocit strachu, průjem, špatné myšlenky,nespavost. Začala jsem tedy používat bachovy kapky na míru, paní jsem napsala, co se děje, po kapkách mi během 2 týdnů bylo opět dobře. V noci jsem spala, bylo mi dobře. Avšak minulý týden jsem v noci opět nemohla spát,téměř celý týden a tím jsem si nejspíš opět přivedla tento strach z toho,že nebudu spát. Dokonce jsem byla večer s kamarádkou v kavárně a normálně jsme si povídaly a najednou mi hlavou probíhaly špatné myšlenky, že jsem blázen a že zase nebudu spát. Samozřejmě mi to udělalo zle a šla jsem raději domů. Vím, že se mám dobře a nic mě netrápí a i tak se tyto stavy dostavují. Večer usnu, ale v noci se několikrát probudím. Dnes to samé, s tím, že jsem se probudila a už na mě padly myšlenky a strach, že ten den bude opět špatný, když jsem se nevyspala. Zkoušela jsem i jiné bylinkové tablety na spaní, či na stres. Nejvíce se moje hlava bojí toho, že jsem blázen a že se z toho zblázním. Děkuji za radu a tipy, hezký den.

Dobrý den, popisujete charakteristiky průběh úzkostné poruchy  . Popisujete svoji první panickou ataku a to, že máte dobrou zkušenost s Bachovy esencema. Někdy skutečně pomůžou "Bachovky". Někdy  je již potřebné začít léčbu pomocí léků a intenzívně pracovat na sobě v psychoterapii. Je potřebné pochopit co ty úzkosti značí, proč vznikli , jak na to aby (nejen krátkodobě), leč úplně vymizeli. Doporučuji neodkládejte návštěvu psychologa a na první konzultaci budete nasměrována co dál. Není reální důvod mít z toho strach ("nejste blázen"-jak píšete) . Vysoké procento lidí trpí úzkostní ,nebo úzkostně depresivní, nebo úzkostně panickou poruchou. Jde o to, že je potřeba něco udělat aby jste se uzdravila. Neodkládejte návštěvu odborníka.

Mgr. Erika Benická

Odbornost