Adresa

Broumovská 989, Liberec
Odborný rehabilitační lékař

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

O mně

Specialista v léčbě pohybového aparátu, rehabilitační lékař Poskytuje komplexní léčbu pohybového aparátu všeho druhu, diagnostické a léčebné rozbory....

Více

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný rehabilitační lékař Bolest pravé ruky ramene.

Dne 25.3.2019 jsem navštívila pana doktora Emila Charváta, moc mi pomohl od urputných bolestí, které trvaly týden. Panu doktorovi, jsem zavolala, objednal mě, ihned a vyhověl. Děkuji za lidský přístup k pacientům. Jana Antalová.


Z
Ověřeny pacient

Moc příjemné prostředí. Čisté, čekárna s příjemnou vůní, celkově nádherná výzdoba. Doktor Charvát sympatický profesionál, personál velmi ochotný a velmi milý. Po první návštěvě odcházím s opravdu pozitivním pocitem.

Zdeněk 28let.


J
Ověřeny pacient

Vysoce profesionální a pro mne konečně pomoc s viditelnými výsledky.
Také ostatní sestřičky vytvářejí prostředí příjemné a milé - pacient sem jde nejen pro pomoc, ale také za dobrými lidmi.
Jirka Mičan


H
Ověřeny pacient

U tohoto lékaře jsem byla vcelku na rozpacích. Byl ke mně milý a vnímavý k mým problémům a snažil se mi pomoct. Ale velmi divně se choval k personálu, bylo tam cítit velké napětí a mně to nebylo vůbec příjemné. Předepsal mi elektroléčbu a nějaké cvičení. Hodně zvláštní ale bylo, že se mě pokaždé na to cvičení ujal někdo jiný a vždy se vyptával s čím vlastně chodím a co se mnou kdo dělal. Sestřičky se mi vždy omlouvaly, že nemají v ruce mé záznamy, že se zápisy průběžně nevedou. Šla jsem tam jen asi 5x a skončila jsem. Nebylo tam soukromí a navíc mi bývalo chladno. Nyní chodím jinam, věnuje se mi vždy jedna fyzioterapeutka v naprostém soukromí za zavřenými dveřmi, ne za plentou jako u doktora Charváta.


P
Ověřeny pacient

V půl jedné jsem se v bolestech objednal s akutní blokádou a ve čtyři hodiny s úsměvem a vtipkující odcházel z ordinace.

Doktore, Vy jste šaman! :)

P. Hrudka


J
Ověřeny pacient

Byla jsem u pana doktora s dcerou, která se zablokovala tak, že měla potíže s dýcháním. Pan doktor jí pomohl s okamžitým efektem. Je velice šikovný a ochotný. Chválím a doporučuji.


L
Ověřeny pacient

MUDr. Charvát mladší jde přesně ve šlépějích svého otce, výborného rehabilitačního lékaře. Spokojenost veliká. Přístup lékaře i personálu vynikající!


Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u p.Dr poprvé a musím říct, že jsem se takhle dobře dlouho u žádného lékaře necítila. V čekárně jsem se cítila jako bych šla k někomu domů na návštěvu, navíc příjemná vánoční výzdoba. Sestřička velice milá a usměvavá. No a pan doktor? milý, příjemný, snažil se opravdu zjistit co mi je. Doporučuji.


Velmi dobrý lékař s dosti velikou klientelou. Oceňuji velice účinnou elektroléčbu i masáže. Vlková K.


C

Měl jsem dlouhodobé bolesti mezi lopatkami, chodil jsem po různých lékařích, kteří mi je vždy na chvíli odstranily, ale po určité době se mi opět vrátily. K panu primaři mě doporučil můj známý a on jako jediný přišel na to, že mé potíže pramení od srdce a poslal mě k internistovi, kde se léčím dodnes.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Specialista v léčbě pohybového aparátu, rehabilitační lékař Poskytuje komplexní léčbu pohybového aparátu všeho druhu, diagnostické a léčebné rozbory....

Více

Specializace

  • rehabilitační a fyzikální medicína