Praktický lékař pro děti a dorost
Školská 13, Zábřeh

Paní doktorku vřele doporučuji. Je to odborník na svém místě. Je vlice poctivá a pečlivá. Zkušenosti mám mnoholeté - již přes 22 roků. Kéž by každý lékař byl takový!

Narazila jsem na toto hodnocení a po pročtení bych ráda přidala i svůj názor. Paní doktorka je na nás vždy milá ... a to nejsem z žádné výše postavené rodiny, jak zde někdo píše. Ono dělat s lidmi není vždy úplně lehké a i paní doktorka je jen člověk, kterému také nemusí vždy být dobře. Já paní doktorce věřím a opravdu má nějnovější informace v oblasti výživy i léků. Není pravda, že si paní doktorka ,,zve" nemocné a zdravé děti zároveň. Za prvé si je nezve, lidi by ale měli trochu přemýšlet sami .... chodím do poradny pro kojence, je pro ně vyhrazen jeden den, od 9 do 11hod. a stejně tam přišli rodiče s nemocnými dětmi a hrozně se divili, i když je sestra upozornila, že nemocní tento den mají přijít až odpoledne. Někteří to stejně nebyli schopni pochopit a bylo jim jedno, že tam byly jejich ,,uchrchlané" děti s několika novorozenci v jedné místnosti .... Takže je to hodně o lidech, není nutné za všechno vinit paní doktorku. Paní doktorka je pečlivá, jen je to opravdu těžké povolaní a doktoři to nemají vždy lehké. Jsme jen lidé a my když v práci uděláme chybu, nemá to takové následky, jako když se splete doktor ... a někteří lidé velmi rádi hážou vinu na doktora. Závěrem ... za nás paní doktorku doporučuji, chodíme k ní s dětmi celá rodina a jsme spokojení.

Bohužel musím přidat svou negativní zkušenost. Když jsem k ní chodila jako mladší,docela to šlo , ale k dospívajícím se dle mého paní doktorka vůbec chovat neumí. Zatímco já se vždy chovala slušně,ona byla bez důvodu odměřená. Jelikož věděla,že moje matka je nezaměstnaná,vyžadovala její přítomnost i na sedmnáctileté prohlídce,bylo to velmi nepříjemné. Souhlasím s názorem že se k pacientům chová podle vzdělání rodičů- co jsem slyšela od známých,které mají rodiče lékaře a učitele- na ně byla velmi vlídná. Někomu vyhovovat může, někomu nemusí, já ale svou dceru a vlastně i sebe raději ušetřila nepříjemností...

Naštěstí už od ní odcházím ale co jsem si s ní zažila... Když jsem byla nemocná tak na mně byla ještě jakž-takž milá ale co jsem přišla na kontrolu tak neuvěřitelně otočila. Např: Třeba mám normální dotaz: Mám se posadit? A ona odvětí povýšeným tónem: Ještě ani nejsi svlečená tak se na to neptej! Nebo mě neustále okřikuje že jsem mimo když neplním rychle její rozkazy jako třeba že mám dát ruce k tělu. Když jsem před ní byla svlečená cítila jsem se před ní hodně nepříjemně a ona to nejspíš vycítila a odvětila že tu na mě není nikdo zvědavý. Hodně se přetvařuje. Jo a to s tím že upřednostňuje ,,výše ,, postavené rodiny je pravda. Pokaždé se ptá jestli má moje matka práci.Myslím že jí do toho nic není. A když jde moje máma se mnou chová se k ní jako k póvlu. Myslím že by se měl člověk cítit u svého lékaře dobře a ne se k němu bát chodit. Já jsem opravdu ráda že u této osoby jsem posledních pár měsíců jo a závěrečné hodnocení: NEDOPORUČUJI.

Od Mudr. Brandejsové jsme odešli v době, kdy bylo mému mladšímu synovi dva roky. Když jsem tam chodila s prvním synem, tak to bylo v pohodě, protože jsme tam šli za rok ta jednou. Mladší měl v osmi měsících pořád vysoké teplity a kašel. Doktorka na to, že má zánět středního ucha nebo zánět močových cest nebo nějakou virozu, tak nás poslala domů. Druhý den to bylo ještě horší, tak jsme jeli znovu, protože vstal a po 10 minutách zase usínal a špatně dýchal. Ona že má jet okamžitě do nemocnice. V nemocnici doktorka kroutila hlavou, že má minimálně zánět průdušek a poslala nás na RTG a tam se ukázalo, že má oboustranný zápal plic. Tak nechápu, že po tolikaleté práci "PANÍ DOKTORKA" nic nepoznala. V nemocnici jsme strávili nakonec týden a přišli jsme za pět minut dvanáct. Neměla ani slovo omluvy až jsme přijeli k ní na kontrolu. Další rok byl problém s klíštětem.
Mimo jiné mám taky pocit, že paní doktorka léčí podle toho, kdo má nebo nemá jaký titul nebo zaměstnání. A vidím, když to čtu, tak nejsem sama, kdo si to myslí. Když jeden z rodičů není učitel nebo inženýr, tak jí při vstupu do ordinace opadne úsměv.
Sestřičku ale musím pochválit.Teď poslední 4 roky chodíme k doktorce Půčkové a nemůžu si to vynachválit.M.M.

Absolutně nechápu níže uvedené negativní hodnocení. Paní doktorka je velice hodná, milá, pečlivá. Chodím k ní s 9 měsíční dcerou. Vždy se vším ochotně poradila, ikdyž jsem přišla s vyloženě prkotinou (u prvního dítěte člověk řeší vše), tak byla milá, poradila. Zajímá se i o novinky at už v oblasti výživy, léků atd. Ikdyž někdy mimčo nemá náladu, je ubrečené, nevrlé atd, měla vždy pochopení. Je ochotné poradit i po telefonu, když je nouze. Prostě spokojenost největší. Za nás jednoznačně doporučuji!!!

V době kdy jme bydleli v Zábřehu jsem chodila s dětmi k paní doktorce.Neskutečné dlouhé čekání na přeplněné chodbě ,klidně si zve pacienty z neštovicemi ve stejnou dobu jako zdravé děti.Za nás vždy chodili zvlášť.Paní doktorka působí upjatě ,co jí dost zajímalo ,bylo to kde a v jaké pozici pracuje můj manžel.Nevím jaký vliv to má na její přístup k pacientům.S dětmi podle mě neumí ,je nervózní a křečovitá ,vždy jsem v duchu trpěla za děti vyčítkami ,že je k takové doktorce vůbec vodím.Naštěstí jsme se odstěhovali a k této lékařce již nechodíme.Ale přijde mi ,že se přetvařuje a nikdy jsem z ní neměla dobrý pocit.Spíš bych řekla ,že jí děti vadí a rozčilují ji,protože jakmile dojde na něco z čeho má dítě strach ,tak se chová nepřiměřeně k věku malého pacienta.Děti od ní odcházeli vystresované a když slyšeli ,že tam náhodou jdeme ,tak se báli.Sestra je pracovitá a povětšinou vyhoví i když má na spěch .A má pochopení pro ženy ,matky.Tu bych pochválila.

Absolutně nesouhlasím ani s jedním z negativních hodnocení. Dcera paní doktorku přímo miluje a to i přes to že jsme jeden čas museli docházet obden na injekce. Paní doktorka to s dětmi umí, je na ně vždy hodná a příjemná. Vše krásně vysvětlí a povzbudí. Vždy vyšetří i našeho plyšáčka který je z pravidla nemocný s dcerou :D
Absolutní spokojenost a vřele doporučuji!!!
J.D.

Když se mi před deseti lety narodil syn, přišla paní doktorka na pokoj kontrolovat miminka. Vypydala příjemně... Jako prvorodička jsem byla malinko "vyplašená". Hned nevíte, co po Vás lékař chce. Přišla k nám, tak jsem chtěla sundat plenku, aby ho mohla prohlédnout... Její reakce?! "Co tam strkáte ty ruce, se o něho bojíte?" A bylo jasno. K této fúrii ne.

Pro nás je úžasná. Je velmi pečlivá a trpělivá a opravdu se snaží nic nezanedbat. Naše dcery ji mají velmi rády, i když ta mladší měla po zánětu uší z doktorů přímo hrůzu a ta starší po zkušenostech u jiných pediatrů ostych, paní doktorka si je dokázala získat. Máme s čím srovnávat, paní doktorka vždy poradí, pomůže, je velmi ochotná a obětavá. Zejména v situacích, kdy je dítě častěji nebo vážněji nemocné, si rodiče tohoto přístupu velmi cení - a teď se nevyjadřuji jen za naši rodinu!