Oční ambulance
Kolárova, Čelákovice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance Jiný

K pani doktorce chodím již několik let a sympatičtější, milou, pečlivou a ochotnou pani doktorku jsem nepotkala. Každá návštěva u pani doktorky je příjemná a pani doktorka má iskvělou paměť na pacienty. Vždy se spolu zasmějeme. Stejně tak sestřička, která je také skvělá. Přeji pani doktorce hodně sil a ať ji nepřejde ta pozitivní energie s tak narvanou čekárnou.

Umístění: Oční ambulance

Perfektní doktorka, co nezvládli se svým přístupem v Praze, paní doktorka zvládla jako nic. VELICE DOPORUČUJI. Výborná práce s malými dětmi.

Paní doktorka Ryvolová je velmi příjemná, ohleduplná a odpovědná k pacientů. Úžasný přístup a důkladné komplexní vyšetření očí.

Dnes jsem byl u p. doktorky poprvé s akutním očním úrazem, velmi mi pomohla, výborný přístup.

Paní doktorka je odborník, vždy ke mně a mým dvěma čertíkům velmi milá a ochotná a hlavně při tom počtu pacientů, kteří neustále plní čekárnu, na rozdíl od jiných, nevypadá, že její energie "vyhořela". Vždy vysvětlí, kde je problém, jak se bude řešit. Což málokde bývá. Za mnohé ji děkuji.

výborná doktorka i člověk. S jejím přístupem k dětem by klidně mohla být i pediatrička, z dětí je nadšená, tak mile je vyšetří aniž by si vůbec všimli, že to není jen hra. Už několikrát jsme u ní byli se zánětem spojivek, udělá výtěr, pošle na rozbor a doporučí vhodné antibiotika. Ptá se, zda má dítě k tomu rýmu nebo kašel a doporučí zajít na ORL. Zajímá se o celkový stav pacienta. Akutní případy bere relativně rychle, i když má ordinaci vždy skoro plnou. Škoda, že je jen přes oči, já bych k ní chodila klidně i na všechno ostatní :)

Paní doktorka je nejlepší jakou jsem kdy potkal.Lidský přístup,milá,příjemná a hlavně odborník ve svém oboru.Komu tato lékařka nevyhovuje,může si najít jinde jinou.To samé platí i o její sestřičce super.Rád se k nim vracím,neboť v ordinaci panuje pohoda.

Úžasná paní doktorka můžu jen doporučit.Lidský přístup perfektní péče jsem absolutně spokojený...

Mrzí mě přístup paní doktorky, spádově patřím do jiného města, objednala mě na vyšetření, kde jsem upozornila,že spádově patřím do jiného města, bylo mi řečeno, není problém.
Při vyšetření mi bylo oznámeno od paní doktorky, že spádově patřím jinam, tak bohužel. Musela jsem se objednat u jiného očního lékaře, kde budu čekat opět 2 měsíce na vyšetření.Pokud nemůže přijímat nové pacienty, měla by to oznámit při objednání, ušetřila by čas pacientovi i sobě.

Skvělá paní doktorka. Doporučuji .
Lukanov