Elena Ryvolová, oční lékař Čelákovice

MUDr. Elena Ryvolová

Uložit

Oční lékař Více

23 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kolárova, Čelákovice
Oční ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Oční ambulance

Perfektní doktorka, co nezvládli se svým přístupem v Praze, paní doktorka zvládla jako nic. VELICE DOPORUČUJI. Výborná práce s malými dětmi.


Ověřeny pacient

Paní doktorka Ryvolová je velmi příjemná, ohleduplná a odpovědná k pacientů. Úžasný přístup a důkladné komplexní vyšetření očí.


B
Ověřeny pacient

Dnes jsem byl u p. doktorky poprvé s akutním očním úrazem, velmi mi pomohla, výborný přístup.


I
Ověřeny pacient

Paní doktorka je odborník, vždy ke mně a mým dvěma čertíkům velmi milá a ochotná a hlavně při tom počtu pacientů, kteří neustále plní čekárnu, na rozdíl od jiných, nevypadá, že její energie "vyhořela". Vždy vysvětlí, kde je problém, jak se bude řešit. Což málokde bývá. Za mnohé ji děkuji.


F
Ověřeny pacient

výborná doktorka i člověk. S jejím přístupem k dětem by klidně mohla být i pediatrička, z dětí je nadšená, tak mile je vyšetří aniž by si vůbec všimli, že to není jen hra. Už několikrát jsme u ní byli se zánětem spojivek, udělá výtěr, pošle na rozbor a doporučí vhodné antibiotika. Ptá se, zda má dítě k tomu rýmu nebo kašel a doporučí zajít na ORL. Zajímá se o celkový stav pacienta. Akutní případy bere relativně rychle, i když má ordinaci vždy skoro plnou. Škoda, že je jen přes oči, já bych k ní chodila klidně i na všechno ostatní :)


Ověřeny pacient

Paní doktorka je nejlepší jakou jsem kdy potkal.Lidský přístup,milá,příjemná a hlavně odborník ve svém oboru.Komu tato lékařka nevyhovuje,může si najít jinde jinou.To samé platí i o její sestřičce super.Rád se k nim vracím,neboť v ordinaci panuje pohoda.


Úžasná paní doktorka můžu jen doporučit.Lidský přístup perfektní péče jsem absolutně spokojený...


Mrzí mě přístup paní doktorky, spádově patřím do jiného města, objednala mě na vyšetření, kde jsem upozornila,že spádově patřím do jiného města, bylo mi řečeno, není problém.
Při vyšetření mi bylo oznámeno od paní doktorky, že spádově patřím jinam, tak bohužel. Musela jsem se objednat u jiného očního lékaře, kde budu čekat opět 2 měsíce na vyšetření.Pokud nemůže přijímat nové pacienty, měla by to oznámit při objednání, ušetřila by čas pacientovi i sobě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka. Doporučuji .
Lukanov


Skvělá paní doktorka. Doporučuji .


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti