Pražská 1192, Pelhřimov

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

sama mam z doktoru prevazne zubaru strach pani zubarka je strasne mila a dokazala mi behem 2 let pomoci

Umístění: Ordinace konzultace kvůli rovnátkům

Víc arogantního člověka jako je pani doktorka jsem nepotkala.K dětem má přístup strašný a dcera se po její návštěvě ještě hodinu klepala,jak z ní byla hotová.
Dcera se bála,že jí bude trhat zub,je jí 8 let a bohužel se prostě doktorů bojí a pani doktorka místo aby se snažila s ní mluvit mile a snažila se jí aspoň trochu uklidnit,tak na ní byla dosti ostrá.
Každopádně já do její ordinace už v životě nevlezu.To budu raději s dcerou jezdit na rovnátka i 100 km daleko

VŘELE NEDOPORUČUJI

hrůza!!! k této ortodontistce jsem chodila bezmála šest let, horní patro mi dokázala srovnat, to dolní však nikoliv. Nehledě na její chování... V současné době musím navštěvovat jiného ortodontistu, abych předešla problémům se zuby v budoucnu.

dcera k ní chodí cca 2 roky a dokázala srovnat a vytáhnout to, co vypadalo zcela beznadějně

Velmi dobrá paní doktorka, která (jak zde už někdo píše) dokáže srovnat i nemožné! Ale bez ukázněného pacienta to především v tomto boru nejde. Jezdil jsem k ní několik let (tuším že 12) a nikdy nebyl nejmenší problém, můžu jenom doporučit! Ondra

před 12 lety jsem chodila na ortodoncii k této lékařce a přes její časté nepříjemné chování jsem u ní zůstala, což byla velká chyba, protože dnes mám kvůli jejím zákrokům velké problémy a žádné dobré vyhlídky. Kdybych tehdy věděla to co dnes, co její ordinace nevstoupím. Rozhodně nedoporučuji. Eva N.

Fajn ortodontka

Výborná lékařka, která dokáže srovnat i nemožné...vím z vlastní zkušenosti.

opravdu výborný dentista!!!doporučuji