Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: Sanatorium Sanus Jiný

Pan doktor Dimitrios Stavropoulos je skvělý, moc sympatický. Podstoupila jsem modelaci prsou a ani jsem nečekala tak perfektní výsledek. Je moc starostlivý, ochotný, empatický prostě nejlepší.Moc děkuji za krásné prsa.

Umístění: Sanatorium Sanus Jiný

Pan doktor Dimitrios Stavropoulos je sympatický a skvělý.. podstoupila jsem augumentaci prsou a i labioplastiku. Můžu vřele doporučit jsem velice spokojená s jeho prací. O pacientky se stará, kdykoli mu můžete zavolat s čímkoli poradí, pomůže a vše vysvětlí. Ještě jednou moc děkuji a rozhodně doporučuji

Umístění: Sanatorium Sanus Jiný

Mohu jen doporučit. Ani jsem nedoufala, že ještě v dnešní době někdo takový, jako je pan doktor existuje a přece.

Výborný doktor. Má vynikající přístup k pacientům, vše vysvětlil, je přívětivý a ochotný. Hodně mi pomohl.

Byla jsem u pana doktora na plastice horních víček. Pan doktor je prostě úžasný. Se vším pomůže, ochotně poradí. Je velmi milý a přátelský. Vřele doporučuji.

Vše tu bylo již řečeno, nebudu se opakovat. Zkrátka pan doktor je úžasný. Jsem 1 den po augmentaci prsou. Prsa jsou krásná a skoro nebolí. Doporučuji na 100% !

Ochotný ,empatický,příjemný,byla jsem na operaci pupeční kýly,vše mi podrobně vysvětlil,byla jsem opravdu moc spokojená,jizva není vůbec vidět

tak jsem se včera vrátila ze sanusu z abdominoplastiky a jsem nadšená. Jak z kliniky a úžasného přístupu personálu, tak hlavně z pana doktora. Úžasný, milý člověk a to, co mi vytvořil s břichem...jednoduše nádhera. Takové bříško jsem něměla ani jako dítě. Cítím se výborně a těm, kdo se rozhodují, mohu jen vřele doporučit.

Byla jsem u pana doktora na plastice břicha-skvělá práce, neskutečný přístup, poradí a vždy pomůže .Šla jsem na konzultaci s obavami, pak už jsem se jen těšila. Kamarádka byla na úpravě prsou, též maximální spokojenost. Nemohu jinak, než říci, nebojte se a jděte do toho, ať už je vám 30 nebo 50 let, stojí to za ten krásný pocit. Ala

S panem doktorem jsem byla velice spokojená, je přátelský a moc hodný. Vše mi vždy pečlivě vysvětlil a ochotně pomohl. Přeji si, aby se našlo více tak skvělých doktorů. Mohu jen doporučit. D.V.