Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 4 Více
272 91.....

Sklerotizace varixů

Laserové ošetření křečových žil

Operace křečových žil + 12 Více

Léčba křečových žil

Laparoskopická chirurgie

Chirurgie jednoho dne

MUDr. David Klein je vysoce zkušený lékař, absolvent II. lékařské fakulty University Karlovy, držitel Osvědčení o specializované způsobilosti v oboru ...

• křečové žíly
  • kýla
  • žlučové kameny

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Příjemný, citlivý, empatický, výborný lékař. Samá superlativa. Vše dokonale vysvětlí, uklidní při nejistotě. Jsem naprosto spokojená s jeho chováním i výkonem. Děkuji, pane doktore.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laserové ošetření křečových žil

Pan doktor Klein je úžasný lékař a milý člověk. V loňském roce jsem u něj absolvovala laserovou operaci křečových žil. Již od začátku byl jeho přístup velmi vstřícný a skvělý. Všechno vám vysvětlí nejen před operací, ale i během ní. Byla jsem tam 2 týdny po sobě (operace obou nohou) a pokaždé skvělá práce, příjemné sestřičky. I v ordinaci, když přijdete na kontrolu, je pan doktor vždy v pohodě a usměvavý.
Lepšího lékaře jsem v poslední době opravdu nepotkala.
Pokud někdo uvažujete o odstranění křečových žil, vřele doporučuji pana doktora Kleina.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Zlomeny kotnik

Velmi prijemny doktor! Odchadzala som z ordinacie vdacna a s usmevom na tvari. Skusila som navstivit viac chirurgov v Prahe, kde ma bud odbili s lahostajnostou, popripade im vadil slovensky jazyk. Takze za mna pristup pana chirurga Kleina bol na 1*

Pana doktora Kleina znám již 8 let, kdy mě transplantoval ledvinu. Po celou dobu pobytu se obětavě o mě staral. Za 2 roky onemocněl vážnou nemocí manžel, kterého se ujal, mě uklidnil a vše perfektně zařídil. Pak odoperoval synovce křečové žily a zařídil operaci švagra po mozkové mrtvici. Jeho ochota, velmi příjemné vystupování a vysoká profesionalita si zaslouží poděkování a úctu! Vzácný člověk! Moc a moc děkuji, pane doktore.
Chalupová

Byla to moje prvni operace v zivote (nepocitam-li resekci zubu) bal jsem se tedy velice, ale Dr. Klein mi vse vysvetlil a naprosto dokonale odoperoval. Tez jeho, i celeho personalu empaticky a profesionalni pristup mne zbavil strachu. Cely pobyt na klinice PALAS ATHENA byl velmi prijemnym prekvapenim.
Dekuji Vam, pane doktore !!!

Radek Valenta

Musím jen pochválit. Byla jsem mile překvapená, příjemné vystupování, ochota vyslechnout pacienta a věnovat se zdravotnímu stavu pacienta je v této ordinaci samozřejmostí. Mohu jen doporučit. B. Dolejší, Praha

s panem doktorem jsem měl možnost se poznat během mého pobytu na klinice jednodenní chirurgie Palas Athéna v Praze. Nemohu jinak než pochválit. Velmi empatický a příjemný člověk. Komunikaci s pacientem zahajuje tím, že se představí, podá ruku a usměje se. Pro mnohé možná banalita, ale pro mne dost podstatná záležitost, která bohužel rozhodně není standardem v českém zravotnictví. Pane doktore, ještě jednou děkuji. Dr. Vych

O

Pan doktor je velice mily a ma "lehkou ruku" (pozn.: umi to velmi dobre). Je zdvorily a take ma prijemnou asistentku. Muzu jen doporucit! Pulatov. Praha 4.

O

Pan doktor je vynikající lékař a vzácný člověk !!!
Nesmím opomenout, že ochotné a pozorné jsou všechny zdravotní sestřičky.
Zasílám vám všem velké poděkování. A. Pexová, Most

Komplexní péče pro pacienty s křečovými žilami

Cena není uvedená

Ultrazvuková diagnostika cévních onemocnění dolních končetin

Kompresivní terapie (punčochy)

Operace bércových vředů

Ambulantní chirurgická léčba

Cena není uvedená

Indikované kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů)

Sklerotizace varixů

Laparoskopické odstranění žlučníku

Laparoskopická operace kýly

Laparoskopická operace slepého střeva

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Lepšího lékaře jsem v poslední době opravdu nepotkala.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Zlomeny kotnik

Chalupová

Dekuji Vam, pane doktore !!!

Radek Valenta

O

Pan doktor je vynikající lékař a vzácný člověk !!!
Nesmím opomenout, že ochotné a pozorné jsou všechny zdravotní sestřičky.
Zasílám vám všem velké poděkování. A. Pexová, Most

• křečové žíly