Ambulantní chirurgická léčba

Chirurgie jednoho dne

Indikované kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů) +12 Více

Komplexní péče pro pacienty s křečovými žilami

Kompresivní terapie (punčochy)

Laparoskopická chirurgie

MUDr. David Klein je vysoce zkušený lékař, absolvent II. lékařské fakulty University Karlovy, držitel Osvědčení o specializované způsobilosti v oboru ...

• Křečové žíly
  • Kýla
  • Žlučové kameny

• chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

F
Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopické odstranění žlučníku

U pana doktora Kleina jsem absolvoval tento mesic operaci zlucniku a kyly. Mohu potvrdit vsechny skvele recenze. Pan doktor je profik a sympatak. V podstate nemohu rict na nikoho z Palace Athena spatne slovo. Vsem patri velke Dekuji a mohu jen doporucit.

v březnu jsem byla na operaci žlučníku. Ráda bych poděkovala panu doktorovi Kleinovi, za jeho lidský přístup. Je to profesionál, který vše v klidu vysvětlí a dodá pacientovi pocit bezpečí. Už z první schůzky , kde se domlouval termín operace, jsem odjížděla s dobrým pocitem. Děkuji i všem sestřičkám za jejich péči

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie sklerotizace varixů

U pana doktora Kleina jsem byla na sklerotizaci žil. Problém s ošklivými metličkovými žilami, který mě trápil řadu let a který mnoho jiných lékařů bagatelizovalo, jako jediný nebral na lehkou váhu a dokázal za tři návštěvy podle mého názoru zázrak. Nejen že je to opravdový profesionál, který skvěle odvádí svou práci, ale je to také velký sympaťák. Vše vysvětlí, během zákroku je starostlivý a k tomu všemu ještě usměvavý. Velký dík patří i sestřičce, která rovněž výborně pečuje o pacienty a je velmi příjemná. V ordinaci panuje přátelská atmosféra a v případě potřeby se sem budu ráda vracet.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopická chirurgie

Výborný lékař, opravdový profesionál. Příjemný usměvavý. Ná kontrolu se vždy těším. Děkuji pane doktore.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie chirurgie jednoho dne

Kdyby bylo více takových doktorů, bylo by všechno mnohem jednodušší :) Empatický, profesionální, výborná komunikace.

Na základě kladných referencí a doporučení známých jsem byl poslán na chirurgii do Palas Athéna na vyšetření pupeční kýly,která naštěstí byla v počátcích. Pan doktor Klein mě vyšetřil,seznámil mne se zdravotním stavem a domluvily jsme termín operace.Ta proběhla standardně a bez komplikací.Hospitalizace probíhala podle plánu k oboustranné spokojenosti.Pan doktor je příjemný, citlivý, vše dokonale vysvětlí, a uklidní pacienta při nejistotě.Byl jsem spokojen s jeho přístupem a péčí.Děkuji moc :-))a mohu jen doporučit

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie léčba křečové žíly

Naprosto profesionální přístup, zatím nejlepší lékař v oboru, s jakým jsem se setkala. Kéž by takových lékařů bylo více.????

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Příjemný, citlivý, empatický, výborný lékař. Samá superlativa. Vše dokonale vysvětlí, uklidní při nejistotě. Jsem naprosto spokojená s jeho chováním i výkonem. Děkuji, pane doktore.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laserové ošetření křečových žil

Pan doktor Klein je úžasný lékař a milý člověk. V loňském roce jsem u něj absolvovala laserovou operaci křečových žil. Již od začátku byl jeho přístup velmi vstřícný a skvělý. Všechno vám vysvětlí nejen před operací, ale i během ní. Byla jsem tam 2 týdny po sobě (operace obou nohou) a pokaždé skvělá práce, příjemné sestřičky. I v ordinaci, když přijdete na kontrolu, je pan doktor vždy v pohodě a usměvavý.
Lepšího lékaře jsem v poslední době opravdu nepotkala.
Pokud někdo uvažujete o odstranění křečových žil, vřele doporučuji pana doktora Kleina.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Zlomeny kotnik

Velmi prijemny doktor! Odchadzala som z ordinacie vdacna a s usmevom na tvari. Skusila som navstivit viac chirurgov v Prahe, kde ma bud odbili s lahostajnostou, popripade im vadil slovensky jazyk. Takze za mna pristup pana chirurga Kleina bol na 1*

• Křečové žíly
  • Kýla