Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie
Komenského 821, Trutnov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Byla jsem na drobném chirurgickém zákroku pod celkovou narkózou. Přístup pana doktora Davida i anesteziologa dr. Petříka byl velmi příjemný, profesionální, nepřipadala jsem si jako číslo diagnózy, ale jako člověk, se kterým se jedná na úrovni. Následné dny po zákroku naprosto bez jakýchkoliv problémů. Jana

Panu doktorovi není co vytknout. Má velmi milý a vstřícný přístup. Ovšem organizace sester je mírně řečeno chaotická. Byla jsem objednána na 11:00 na sklerotizaci. Přišla jsem do čekárny v 10:40 hod. V čekrně byly dvě mladé slečny a další dva pacienti. Přestože, že jsem sestře řekla, že jsem objednána, tak neobjednaní pacienti šli do ordinace přede mnou. Sestra vždy pouze vyšla a řekla: Pojďtě další, tak jak jste přišli. Do ordinace jsem se dostala v 11:50. Bohužel na sále jsem si počkala svlečená do spodního prádla dalších 25 min. než došlo k zákroku. Musím říci, že kdybych v tu chvíli věděla, kdo další tento zákrok v Trutnově provádí, že bych se sebrala odešla. Ještě, že tam chodím pouze 1x do roka, takže se zas do příště musím obrnit trpělivostí.

Výborný chirurg a skvělý člověk, milý a vstřícný k pacientům vždy ochotný pomoci.
Milena Nedvědová

Dokonalý profesionál s lidským přístupem k pacientům.Vstřícný, ochotný.Neustále plná čekárna svědčí o tom, jak je vyhledávaným lékařem.

SUPER

Až na to čekání v ordinaci

super

Není co vytknout.