Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Fyzio Turnov

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Řeším funkční poruchy pohybového aparátu a jejich obnovu, akutní i chronické bolesti, kompenzační cvičení a mnohé další. Dávám váhu individualitě klie...

• Poškození šlach
  • Bolesti kloubů
  • Poruchy svalového napětí

• fyzioterapeut

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: jiné místo Jiný

Ač jsem byl na začátku spíše skeptický, musím uznale říct, že šikovné ruce opravdu pomohly vyřešit můj problém, za což moc díky !!

Děkuji :-)

Umístění: Fyzio Turnov fyzioterapie

Konečně člověk, který opravdu nemocným lidem pomůže!Díky Vám mohu konečně normálně fungovat, chodit!Děkuji

Děkuji za pochvalu :-)

Umístění: Fyzio Turnov fyzioterapie

Mohu vřele doporučit. Pan Hofman je člověk na svém místě. Vstřícný, empatický a hlavně opravdu pomůže.

Děkuji :-)

Umístění: jiné místo Jiný

Cílená a citlivá pomoc. Pan Hofman je skvělý. Dokáže se vcítit. Zkušený terapeut a odcházím vždy poucena o něco vic o svém vlastním těle. Děkuji Vám!

Děkuji, to mě těší :-)

Umístění: jiné místo Jiný

David Hofman je člověk na svém místě. A to nejen profesně, kdy umí problém identifikovat i kreativně řešit, tak i lidsky - je empatický, laskavý, vtipný a stoprocentně motivující. Syn do ordinace přihopkal po šesti týdnech od operace kolene s tuhou nohou a po sedmi setkáních odcházel po svých s obnoveným rozsahem pohybu a efektivními tipy, jak preventivně postupovat v léčbě dále. Pro mě byla radost ho pozorovat, jak o své práci přemýšlí, jak se synem pracuje a kolik pozitivní a motivační energie mu dává. Za jeho práci nad rámec našich představ děkujeme a vřele jeho laskavý přístup doporučujeme.

Děkuji Vám :-)

Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Pana magistra Hofmana mohu jedině doporučit. Má skvělý jak profesionální,tak i lidský přistup- vše krásně a srozumitelně vysvětlí a snaží se problém řešit komplexně. Šla jsem k panu magistrovi s akutními bolesti zad a odcházela jsem bez nich. Je opravdu moc šikovný a budu se k němu vracet.

Děkuji Vám.

Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Bolelo mi rameno, nemohla jsem vzít ani sklenici s vodou a napít se…,po návštěvě u pana
magistra mně přestalo bolet úplně !! Jsem velmi spokojena i s lidsky přístupem a i vysvětlením, proč rameno bolelo. Diky moc !!!!!

PhDr. David Hofman

Bylo mi potěšením. Díky za feedback :-)

Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Návštěvu u pana Hofmana nemůžu hodnotit jinak než kladně. Šest týdnů před návštěvou jsem nemohla běhat kvůli velké bolesti kolene. Nevím jak je to možné, ale pán má asi vážně zázračné ruce. Po jeho jednorázovém vyšetření jsem šla běhat a bolest v koleno byla pryč. Mohu tedy jen doporučit.

Děkuji Vám :-)

O
Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Prosel jsem rukou asi desitkou fyzioterapeutu, pan Hofman za me - jednoznacne spicka. Jak po odborne strance, tak po strance lidske. Sympatak, profik a dobry clovek. Ma nebyvaly prehled a dal se vzdelava. Hodne mi pomohl s rameny, koleny a zady. Navic mi dal o uroven lepsi doporuceni, nez jini fyzioterapeuti, u kterych jsem se doposud lecil. Venoval se mi vzdy celych 60 minut a za velmi priznivou cenu. Za me jasnych 5*

PhDr. David Hofman

To mám radost, moc Vám děkuji! :-)

Umístění: DH fyzio nápravné cvičení

Asi zadny fyzioterapeut mi nepomohl, tak jako pan Hofman. Vzdelanej, profesionalni a hlavne mi ulevil od velke bolesti. Nemam co vytknout. Jsem strasne moc spokojena a urcite velmi doporucuji. S radosti se budu vracet, moc dekuju za vse!

Mockrát Vám děkuji :-)

• Poškození šlach