Praktická lékařka pro děti a dorost
Náměstí 31, Kelč

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Přijde mi, že to není práce pro ní.. je nepříjemná a často náladová. Vše dělá z povinnosti. Sestřička je naopak sluníčko!

U téhle lékařky jen samé špatné zkušenosti a to samé i naši známí. Když jsem měla boreliozu a zarudlé kolo přes celou nohu, které se neustále zvětšovalo, tak paní doktorka to určila jako vyrážku a dala mě na to mast a ani mě nevzala krev... po měsíci, co se již mamča vztekala, tak mě vzali krev a ejhle to vyrážka nebyla...hold lékařka na baterky...

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti, překvapily mě některé negativní ohlasy, ale člověk se nemůže zavděčit všem. Při zdravotních problémech mých dětí nám vždy pomohla, je vstřícná a při plánování odběrů nebo kontrol přihlíží k tomu, že jsme dojíždějící. Rozhodně nepatří k lékařům ordinujícím "ode dveří", kteří si dítě ani neprohlédnou. Naše rodina je s péčí spokojená.

Paní doktorka je pokaždé náladová, člověk se bojí na něco zeptat a jít tam s problémem. Jde tam až v krajním případě. Výsledkem je, že pokaždé předepíše to samé a nerozpozná co člověku je. Neustále se rozčiluje nad nějakou banalitou a nikdy si neodpustí potupnou narážku. Dobrou zkušenost s ní rozhodně nemám.

Paní doktorka je starostlivá a její péče je dobrá.

Paní doktorka je nejlepší praktická lékařka, kterou znám.