Praktická lékařka
Vrchlického 57, Jihlava

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Paní doktorka je lékař od stolu, kdy dělá hlavně papírování a na něm vydělává. O nových nemocích ani neví, když mi ji určil specialista tak se ještě mne ptala, co to jako je. Opravdu nedoporučuji. Čekáte minimálně hodinu, pak si chtějí povídat, ale jakmile máte jiný názor, tak jste nejhorší a vymýšlíte si (a to nemluvím o tom, že bych si podle internetu našla diagnózu a jako hypochondr na ni chtěla testy)

člověk by měl znát svůj zdravotní stav. když jsem si ho chtěla zjistit před těhotenstvím, nesetkala jsem se s pochopením. z toho, co jsem si vyslechla, jsem byla spíš znechucená a hledám nového doktora (není to tedy jen kvůli tomu, už dřív to nebylo nic moc, ale protože mi relativně pomohla, tak jsem to tak neřešila).
nejdůležitější bylo, jestli jsem zaplatila 30 Kč. hned na začátku sestřičce, abych mohla bez nadsázky na 10 vteřin k doktorce a na konci se nezapomněla doktorka zeptat, jestli mám zaplaceno.

Na velmi vysoké odborné úrovni, milá k pacientům, velmi mi pomohla, tímto děkuji.

Vynikající praktická lékařka s letitou praxí ve svém oboru. Čím víc takových lékařů budeme mít , tím lépe. U takových lékářů mi navadí ani čekání, jelikož výsledkem bude perfektní vyšetření, slušné zacházení a maximální péče. Veškeré hanopisy na adresu paní doktorky jsou ukázkou hlouposti a malosti českého člověka, který si v mnohém ohledu myslí, že všemu rozumí lépe než odborník,a navíc má právo někoho hanit, i když nemá ponětí čím vším se obor medicína zabývá a jak velkou zodpovědnost sebou nese na rozdíl od jiných povolání. Ano, malý český člověk závidět a pomlouvat - v tom nemá konkurenci.

Paní doktorka je odbornice na pravém místě, vždy vyhoví, diagnózu bez problému stanoví. Doporučuji.

Paní doktorka je sice svéráznější povahy, ale na své pacienty si vždy udělá dostatek času. Vyslechne, poradí, snaží se pomoci. Chodí k ní i moje kamarádka a také je spokojená. Sestřička moc hodná, příjemná. S paní doktorkou tvoří dokonale sehraný tým. Doporučuji.