Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vrchlického 57, Jihlava
Praktická lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient

Paní doktorka je lékař od stolu, kdy dělá hlavně papírování a na něm vydělává. O nových nemocích ani neví, když mi ji určil specialista tak se ještě mne ptala, co to jako je. Opravdu nedoporučuji. Čekáte minimálně hodinu, pak si chtějí povídat, ale jakmile máte jiný názor, tak jste nejhorší a vymýšlíte si (a to nemluvím o tom, že bych si podle internetu našla diagnózu a jako hypochondr na ni chtěla testy)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

člověk by měl znát svůj zdravotní stav. když jsem si ho chtěla zjistit před těhotenstvím, nesetkala jsem se s pochopením. z toho, co jsem si vyslechla, jsem byla spíš znechucená a hledám nového doktora (není to tedy jen kvůli tomu, už dřív to nebylo nic moc, ale protože mi relativně pomohla, tak jsem to tak neřešila).
nejdůležitější bylo, jestli jsem zaplatila 30 Kč. hned na začátku sestřičce, abych mohla bez nadsázky na 10 vteřin k doktorce a na konci se nezapomněla doktorka zeptat, jestli mám zaplaceno.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Na velmi vysoké odborné úrovni, milá k pacientům, velmi mi pomohla, tímto děkuji.


M

Vynikající praktická lékařka s letitou praxí ve svém oboru. Čím víc takových lékařů budeme mít , tím lépe. U takových lékářů mi navadí ani čekání, jelikož výsledkem bude perfektní vyšetření, slušné zacházení a maximální péče. Veškeré hanopisy na adresu paní doktorky jsou ukázkou hlouposti a malosti českého člověka, který si v mnohém ohledu myslí, že všemu rozumí lépe než odborník,a navíc má právo někoho hanit, i když nemá ponětí čím vším se obor medicína zabývá a jak velkou zodpovědnost sebou nese na rozdíl od jiných povolání. Ano, malý český člověk závidět a pomlouvat - v tom nemá konkurenci.


V

Paní doktorka je odbornice na pravém místě, vždy vyhoví, diagnózu bez problému stanoví. Doporučuji.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


J

Paní doktorka je sice svéráznější povahy, ale na své pacienty si vždy udělá dostatek času. Vyslechne, poradí, snaží se pomoci. Chodí k ní i moje kamarádka a také je spokojená. Sestřička moc hodná, příjemná. S paní doktorkou tvoří dokonale sehraný tým. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti