Interní a endokrinologická ambulance
Raisova 21, Plzeň, Plzeň

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Interní a endokrinologická ambulance Jiný

Paní doktorka Mrázová je asi nejlepší lékařka, kterou jsem kdy poznala, velice se zajímá o celkový zdravotní stav, milá, empatická, rozumná, skvělá.

Umístění: Interní a endokrinologická ambulance Jiný

Paní doktorka Mrázová je mimořádná bytost, člověk na svém místě. Je odborně na vysoké úrovni, zároveň praktická, vstřícná, empatická. Má opravdový zájem o pacienta, má výborné kontakty i s lékaři z jiných oddělení. Moc si ji vážím, mnohokrát nám opravdu pomohla.

Umístění: Interní a endokrinologická ambulance Jiný

Jedna z nejlepších doktorek, jaké jsem kdy poznala. Má zájem o pacienta, je profesionální, žádný problém jí není lhostejný a vše vysvětlí tak, že to pochopí i "nelékař". Kéž by lékařů s takovýmto přístupem bylo více.

Paní dokrtorka je velice příjemná, pečlivá. Její sestřička je moc milá.

Velice pečlivá lékařka, mohu jenom doporučit. Nabrala jsem opět dojmu, že můj zdravotní stav není nikomu lhostejný a nejsem jenom další z řady. Prošla jsem si už lecčím a paní doktorce maximálně věřím.
Dagmar Mrázová

Výborná, trochu bláznivá v dobrém slova smyslu, ale prostě danému oboru skutečně rozumí a hlavně umí všechno dobře vysvětlit. Jediné pro co nemá moc pochopení jsou kila navíc, ale to se jí nedá v jejím oboru upřít. Určitě tuto lékařku doporučuji.

Vynikající. Vše zde již bylo vypsáno. Mile mě překvapilo, že jí zajímá jestli máte problémy i v jiném oboru, případně o problémech pohovoří, doporučí, prostě vás proklepne celého. Ani na prevenci na obvodě se o vás dr. takto důkladně nezajíma. Kéž by bylo více takových lékařů.Doporučuji.

Výborná paní doktorka, velmi pečlivá, výborný diagnostik a terapeut, velký přehled i mimo svůj obor, dané onemocnění bere v souvistlosti s ostatními onemocněními, velmi lidská, skutečně jí zajímá váš zdravotní stav, mohu jedině doporučit, sestřička také velmi příjemná a milá

Profesionální, příjemná a pečlivá lékařka. Vše detailně vysvětluje a má o Vás zájem...

Paní doktorka je velmi svědomitá a jedna z mála co vše dokonale vysvětlí ještě jsem se s takovým přístupem u jiného lékaře nesetkala

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Jmenuji se Gabriela a chtěla bych se Vás zeptat,jestli vyšetřujete i děti? Potřebovala bych prohlédnou dcerku,jelikož se mi něco nezdá. Moc děkuji za odpověd.

Doporučovala bych vyšetření na dětské endokrinologii ( my jsme pouze pro dospělé pacienty).
FN Plzeň - Lochotín, Nemocnice u sv. Jiří, Dr.Drncová,

MUDr. Daniela Mrázová

Dobrý den, v současné době podstupuji hormonální léčbu transsexuality (FtM) u paní doktorky Fifkové v Praze. Beru injekčně testosteron a je zapotřebí, abych byl pravide. V současné době jsem u pana doktora V. Weisse (Poliklinika Modřany), ale sháním pracoviště v Plzni z důvodu vzdálenosti. Jedná se o pravidelné vyšetření hladiny hormonů v krvi a případná úprava doby mezi jednotlivými aplikacemi testosteronu. Bylo by možné začít chodit s tímto "problémem" k Vám do ordinace?

Dobrý den, t.č. bohužel nemám volnou kapacitu, obraťte se endokrinologickou ambulanci II. interní kliniky FN Plzeň- nebo I. interní kliniky FN Lochotín

MUDr. Daniela Mrázová