Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Raisova 21, Plzeň, Plzeň
Interní a endokrinologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Interní a endokrinologická ambulance Jiný

Paní doktorka Mrázová je mimořádná bytost, člověk na svém místě. Je odborně na vysoké úrovni, zároveň praktická, vstřícná, empatická. Má opravdový zájem o pacienta, má výborné kontakty i s lékaři z jiných oddělení. Moc si ji vážím, mnohokrát nám opravdu pomohla.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Interní a endokrinologická ambulance Jiný

Jedna z nejlepších doktorek, jaké jsem kdy poznala. Má zájem o pacienta, je profesionální, žádný problém jí není lhostejný a vše vysvětlí tak, že to pochopí i "nelékař". Kéž by lékařů s takovýmto přístupem bylo více.


L
Ověřeny pacient

Paní dokrtorka je velice příjemná, pečlivá. Její sestřička je moc milá.


Velice pečlivá lékařka, mohu jenom doporučit. Nabrala jsem opět dojmu, že můj zdravotní stav není nikomu lhostejný a nejsem jenom další z řady. Prošla jsem si už lecčím a paní doktorce maximálně věřím.
Dagmar Mrázová


Ověřeny pacient

Výborná, trochu bláznivá v dobrém slova smyslu, ale prostě danému oboru skutečně rozumí a hlavně umí všechno dobře vysvětlit. Jediné pro co nemá moc pochopení jsou kila navíc, ale to se jí nedá v jejím oboru upřít. Určitě tuto lékařku doporučuji.


Vynikající. Vše zde již bylo vypsáno. Mile mě překvapilo, že jí zajímá jestli máte problémy i v jiném oboru, případně o problémech pohovoří, doporučí, prostě vás proklepne celého. Ani na prevenci na obvodě se o vás dr. takto důkladně nezajíma. Kéž by bylo více takových lékařů.Doporučuji.


Výborná paní doktorka, velmi pečlivá, výborný diagnostik a terapeut, velký přehled i mimo svůj obor, dané onemocnění bere v souvistlosti s ostatními onemocněními, velmi lidská, skutečně jí zajímá váš zdravotní stav, mohu jedině doporučit, sestřička také velmi příjemná a milá


Profesionální, příjemná a pečlivá lékařka. Vše detailně vysvětluje a má o Vás zájem...


Paní doktorka je velmi svědomitá a jedna z mála co vše dokonale vysvětlí ještě jsem se s takovým přístupem u jiného lékaře nesetkala


J

Naprosto skvělá lékařka, jsem u ní krátce,ale takový přístup jaký má ona k pacientům a jak dokáže mít trpělivost a všechno vysvětlí...to má málo lékařů, kéž by jich bylo více jako ona! Naprosto doporučuji lidem s problémy se štítnou žlázou, protože ona je skutečný odborník!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Jmenuji se Gabriela a chtěla bych se Vás zeptat,jestli vyšetřujete i děti? Potřebovala bych prohlédnou dcerku,jelikož se mi něco nezdá. Moc děkuji za odpověd.

Doporučovala bych vyšetření na dětské endokrinologii ( my jsme pouze pro dospělé pacienty).
FN Plzeň - Lochotín, Nemocnice u sv. Jiří, Dr.Drncová,

MUDr. Daniela Mrázová

Dobrý den, v současné době podstupuji hormonální léčbu transsexuality (FtM) u paní doktorky Fifkové v Praze. Beru injekčně testosteron a je zapotřebí, abych byl pravide. V současné době jsem u pana doktora V. Weisse (Poliklinika Modřany), ale sháním pracoviště v Plzni z důvodu vzdálenosti. Jedná se o pravidelné vyšetření hladiny hormonů v krvi a případná úprava doby mezi jednotlivými aplikacemi testosteronu. Bylo by možné začít chodit s tímto "problémem" k Vám do ordinace?

Dobrý den, t.č. bohužel nemám volnou kapacitu, obraťte se endokrinologickou ambulanci II. interní kliniky FN Plzeň- nebo I. interní kliniky FN Lochotín

MUDr. Daniela Mrázová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti