Mgr. Daniela Hájek, M.A.

Konzultace online • 1 100 Kč

Consultation in English • 1 100 Kč

Večerní online konzultace jednotlivec • 2 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Kreditní karta, Bankovní převod

Vyžaduji platbu minimálně 48 hodin PŘED domluvenou schůzkou. V případě neobdržení platby bude schůzka zrušena.

1.) Rezervujte si schůzku v online kalendáři.
2.) Uvedenou částku konzultace zašlete po vytvoření rezervace (a to nejméně 48 hodin před začátkem konzultace) na bankovní účet **********/****. V poznámce uveďte své jméno, příjmení a datum schůzky.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Nejčastěji hledané služby

1 100 Kč

1 100 Kč

2 000 Kč

VZDĚLÁNÍ

Studium Psychologie jsem započala bakalářským studiem v USA na University of Florida se specializací v oboru Kognitivní Neurov...

Ukončené školy

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Španělština

Ocenění

• Ocenění prezidenta univerzity (2020, University of Florida)
  • Ocenění děkana fakulty (2017, 2018, 2019, University of Florida)

Účty sociálních médií

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Mgr. Daniela Hájek, M.a.? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

ráda bych využila příležitosti a zeptala se na Váš názor.

Sedím v kanceláři s kolegyní, která ze mě už jen svou přítomností vysává energii. Navenek se sice usmívá a je až přehnaně sladká, přijde mi to jako maska, zároveň z ní mnohdy cítím nevyrovnanost a pasivní agresi. Kdykoliv s ní mám mluvit, přijde mi, jako bych se musela přeladit úplně na jinou "frekvenci," než je mi vlastní a snažit se ten rozpor ignorovat mi vůbec nejde, zůstává z toho ve mě zmatek a neklid. Při hovoru je zvyklá tak nějak pronikavě zírat do očí a prohlíží si mě spíš jako nějaký objekt, než rovnocenného člověka. Neumím s ní udržet přirozený oční kontakt, protože buď se mu vyhýbám (což mi přijde za prvé neslušné a za druhé se cítím v podřazené izolované pozici) nebo při pohledu do jejích očí znervózním, protože mi ten její pohled přijde hrozně nátlakový a pohlcující. Neměla bych asi úplně problém si to s ní vyříkat, jenže ono moc není co. Přijde mi sice "vlezlá", ale tak nějak na skryté úrovni, není možné jí s tím nijak konfrontovat, protože navenek se toho vlastně nic moc neděje. Necítím se s ní ale bezpečně a je mi z toho až fyzicky špatně.

Co se to může dít a jak bych si mohla co nejvíce ulevit?

Moc děkuji za případnou odpověď.

Barbora

Dobrý den Barboro,

Je mi líto, že jste se ocitla v této složité situaci a pracujete v prostředí, které vás uvádí do nepříjemného rozpoložení.
Mezilidské vztahy mohou být složité a pro správné fungování je nutný respekt, komunikace a společná tolarance. To samé platí pro vztahy na pracovišti. Bohužel, často se setkáváme s nefungujícími vztahy na pracovišti, které člověku znepříjemňují celkový dojem ze zaměstnání a způsobují opakovaný dlouhodobý stres. Ať už je problém v chybějící komunikaci nebo v rozdílných povahách kolegů, varovný signál přichází pokud vztah člověku způsobuje fyzické nebo psychické symptomy. Ve vašem případě jde o fyzický pocit nevolnosti a psychické pocity úzkosti, strachu, nervozity a celkové nepohody. Pokud jsou pocity natolik silné, že negativně ovlivňují vaše každodenní fungování v kanceláři, prosím neváhejte a oslovte profesionála v oboru psychologie. Psycholog vám pomůže tuto nepříjemnou situaci zprocesovat a naučí vás pracovat s pocity strachu a nervozity.

S přáním hezkého dne,

Mgr. Daniela Hájek