Daniel Schneeberger, alergolog Česká Lípa

MUDr. Daniel Schneeberger

Alergolog Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňova 1849, Česká Lípa
Odborný dětský lékař alergolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Úžasný lékař, s maximálně pečlivým a lidským přístupem. Byli jsme v jeho péči kvůli atopickému ekzému. Má mnoho zkušeností a snaží se maximálně pomoci. Tímto děkujeme i úžasným sestřičkám. H.Slunéčková.


A

Opravdu vynikající pan doktor. Má lidský přístup, vyslechne, poradí, vyzkouší, dokud něco nezabere. I potom co jsem se přestěhovala o 100km dál, stále ho navštěvuji, jiné doktora v této oblasti nechci. Můžu doporučit. Skvělý doktor a příjemné sestry!


T

PAN DOKTOR A JEHO SESTŘIČKY MŮŽU JEN A JEN DOPORUČIT. CHODÍM K NĚMU U NÁS VE CVIKOVĚ DO LÉČEBNY A VŽDY NÁM VE VŠEM VYHOVĚL. SYNY KONTROLUJE OD 3 MĚSÍCŮ A JÁ K NĚMU CHODÍM UŽ OD 12 LET. JE TO DOKTOR NA ŮROVNI,KTERÝ VÍ CO DĚLÁ. DĚKUJI ZA CELOU RODINU TYMYKOVI


E

Podle mého názoru se jedná o odborníka na pravém místě. Před nášvštěvou u něj si mě doktoři celkem předávali mezi sebou. K panu doktorovi Schneebergerovi jsem se dostala do péče asi před 10 nebo 11 lety. Udělal mi komplexní vyšetření z jeho oboru. Léčil mě velmi pravidleně. Zkoušel různé způsoby, metody a neváhal mi dělat jakákoliv vyšetření a to i na mé požádání, snaží se pro pacienta získat potřebné pomůcky k léčbě (kvalitní a úměrné ceny). Sleduje i novinky ve svém oboru. Hlavně si na pacienty udělá vždy dostatek času na zjištění stavu pacineta, jak se mu daří, jaká byla předchozí léčba. Při novém léku či změně způsobu léčby věnuje dostatek času vysvětlení užívání léků či jiných pomůcek. Díky jeho péči se můj zdravotní stav zlepšil. Díky tomu jsem jeho péči již delší čas nemusela navštivit. Milé popovídání u něj mi asi chybí, ale na druhou stranu jsem ráda, že zdravotní stav se zlepšil. Mnoho úspěchu při léčbě dalších pacientů.


H

o me se pan doktor stara skoro od narození je mi 24let a vzdycky super


ok
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Hezké je telefonní číslo, které neexistuje, prosím o aktualizaci.


A

Milý pan doktor, všechno přesně vysvětlí a poradí - moc ráda tam chodím, i sestřičky jsou v pohodě.


P

je to můj nejoblíbenější pan doktor,chodíme k němu celá rodina,vždycky ví o koho jde a povídá si o životě má skvělý přístup ve všem poradí a snaží se moc a moc pomoct.já moc děkuju za jeho každoroční pomoc a doufám že bude ještě dlouho a dlouho tak skvěle ordinovat


J
Ověřeny pacient

Výborný lékař
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti