Jirkov

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Od 800 Kč

800 Kč

600 Kč

500 Kč

1 000 Kč

600 Kč

Jsem absolventem oboru speciální pedagogika- psychologie a andragogika. Nabízím terapeutická sezení- NLP terapie a koucink klientů. Možno i o víkendec...

Léčené nemoci

• Závislosti
  • Nízké sebevědomí
  • Deprese
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Daniel je velmi milý a obětavý, mě osobně pomohl ve velmi těžkém období kdy jsem již ztrácel víru ve vše. Je to odborník na svém místě, který nehledí háky je čas a nebo den. Velmi doporučuji všem kdo má jakékoliv potíže.

Umístění: NLP terapie, rozvoj osobnosti, koucink klientu webové stránky: daniel-dvorak9.webnode.cz Hypnoteapie

Daniel je po všech stránkách vzdělaný člověk. Vážím si jeho individuálního přístupu ke klientům i erudovanosti. Každé setkání s ním je pohlazení po duši. Doporučuji ho jako odborníka i člověka.

Umístění: jiné místo relaxace

Velmi empaticky a citlivý člověk. Takových je opravdu málo. Z rozhovoru s nim budete mít pocit, ze mu na Vás skutečně záleží. Neustále se vzdělává a rozšiřuje si obzor. Doporučuji.

Velmi dobrý přístup ke klientům, ochota vždy pomoci. Velmi oceňuji nadstandardní přístup a vztah k dětem včetně možnosti víkendových konzultací. Doporučuji.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Mám nabídku od známé jet na dva měsíce do Austrálie. Ale mám problém. A tím je arachnofobie. Trpím s ní dlouho, a sama nevím, jak se jí zbavit. Potřebuji pomoct, ale nevím, za kým s tím jít, aby měl s řešením této problematiky zkušenost. Děkuji za odpověď.

Nejlepší metodou, jak bojovat se strachem, je ho překonat. Formou expozice se specifické izolované fobie kompenzují s velmi dobrou odezvou. Je možné léčbu kombinovat i s cílenou hypnoterapií a snažit se tak ovlivnit podvědomé obavy. U klientů mám s tímto dobré zkušenosti.

Mgr. Daniel Dvořák

Dobrý den.
Tíží mě taková myšlenka, představa o vypínač i v mé hlavě. Občas si říkám, že by to bylo tak snadné a ulevujici-udelat cvak a vypnout to, ty emoce, city. A najednou by bylo vše lepší. Prostě se vzdát a odejít. Bojím se te touhy zmáčknout vypínač. Protože moc dobře vím, že nejsem člověk, co se jen tak vzdá. Jsem schopna bojovat, rvat se jako lev. Akorát to umím jen ve věcech k ostatním. Co když ta touha zmáčknout to bude silnější než já? Co když nad tou silnou touhou nezvítězí ani me nejvetsi životní dny, cíle a ani lidé, pro které stojí za to žít. A prostě cvaknu, vypnu. Vzdám se a odejdu. Bez boje. Bez emocí. Bez duše. Přestanu existovat. Už nebudu.

Vážená paní, každý z nás se občas ocitá v životních situacích a krizích, které jsou spojené s vysokou psychickou tenzí a myšlenkami tohoto typu. Jste však jistě velká bojovnice- a život je o boji- a k těmto negativní scénářům se nebudete uchylovat. Bylo by dobré, abyste co nejdříve navštívila odborníka / psychologa, psychoterapeuta / a své obavy s ním prodiskutovala a rozptýlila. Jistě naleznete konstruktivní řešení a zbavíte se nepříjemných emočních stavů a prožitků. Život je i přes svá negativa krásný a má smysl jej žít. A nezapomínejte, že v každé životní krizi je zároveň naděje na lepší zítřek.

Mgr. Daniel Dvořák